Стиль жизни

Товари, представлені брендом:

Бренд: Стиль жизни

Код товару: 190003

Оголошено конкурс на створення ідеального кварталу, і це ваш шанс проявити себе!

Чи багато будувати басейнів? А скільки розбити скверів? Може, зібрати ці будинки в житлову групу? Так, тепер треба б їх скоріше добудувати - покличемо додаткових робочих! Все, саме час піднімати ціни!

Кожен раунд вибирайте один їх трьох варіантів розвитку. Зводите будинок за будинком, дотримуючись логічну нумерацію. Застосовуйте особливі ефекти. Об’єднуйте будинку в групи. Робіть все, щоб саме в вашому кварталі трава здавалася зеленішою, а небо над дахами яскравіше!

До складу настільної гри Паперові квартали входять: 29 двосторонніх карт планів забудови, 81 двостороння карта будівництва, 4 пам’ятки, блок з 100 полів для будівництва кварталів і підрахунку очок, правила гри.

Закінчилися поля? Скачайте паперове поле, роздрукуйте і продовжуйте будівництво!

Бренд: Стиль жизни

Код товару: 189944

Корови п’ють молоко. Правда чи брехня? Швидше накривайте карту Відповіді! У грі Відповідь-паті (Declic) головне - зробити це раніше за всіх і не переплутати при цьому руки ...

Сіно-солома. Під час гри в Відповідь-паті ваша права рука буде означати «Правда», а ліва рука - «Брехня». Ведучий (який змінюється кожен хід) вголос зачитує одне з тверджень зі своїх карток. У центрі столу лежить яскрава карта Відповіді. Як тільки твердження прозвучало, всі гравці, окрім ведучого, повинні якомога швидше відповісти «Правда» або «Брехня», накривши відповідної рукою карту Відповіді (або руку більш спритного суперника!).

Познайомимося ближче. Не всі твердження в настільній грі Відповідь-паті (Declic) є загальними фразами, дуже часто вони відносяться до ведучого, зачитує картку, або до гравців, які зібралися за столом. Таким чином, гра не тільки розважає, а й змушує учасників вечірки звернути увагу один на одного: якого кольору очі у ведучого? як звуть батьків мого сусіда зліва? хто з гравців наймолодший?

Ульотна гра для вечірки! У грі Відповідь-паті 89 карт, по чотири затвердження на кожній. Грати з цим набором можна за різними правилами: підраховувати очки на паперовому аркуші або забирати в якості нагороди картки з твердженнями, грати поодинці або командами, і навіть ускладнити правила, постійно змінюючи значення рук. Загалом, нудьгувати вам точно не доведеться!

Комплектація гри:
89 карт (по 4 затвердження на кожній),
1 карта Відповіді,
Правила гри.