Програма лояльності

Що таке програма лояльності ПРОДАВАКА?

Програма лояльності ПРОДАВАКА — це можливість отримати кешбек* за покупки в інтернет-магазині www.prodavaka.ua та витратити отримані гривні на наступні покупки, зекономивши таким чином гроші.

*Кешбек — повернення частини грошей від суми, витраченої на покупку товарів.

Отримуй

Накопичуй

Оплачуй

bonus

Як стати учасником програми лояльності?

Щоб стати учасником бонусної програми, достатньо зареєструватися на сайті www.prodavaka.ua та зробити онлайн-покупку товарів, які беруть участь у програмі лояльності.

bonus

Як отримати кешбек за покупки?

Це дуже просто – покупайте товари на сайті ПРОДАВАКА та отримуйте знижки на наступні покупки за рахунок накопиченого кешбеку.

Інформація про те, скільки ви отримаєте кешбеку від покупки, відображається на сторінці товару. При цьому сума кешбеку залежить також від обраного способу оплати та доставки.

Потім отриманий кешбек зараховується у гривні на бонусному рахунку.

bonus

Як використати отриманий кешбек?

Авторизуйтеся на сайті, знайдіть потрібний вам товар та подивіться у карточці товару або під час оформлення замовлення, яку знижку ви можете отримати за рахунок кешбеку.

Далі, за умови наявності кешбеку за минулі покупки, ви можете оплатити частину замовлення накопиченими на бонусному рахунку гривнями. Для цього вкажіть бонусну суму, яку ви хочете використати під час оформлення замовлення.

Зверніть увагу! Максимальна бонусна сума вказана на сторінці обраного товару. Також ви не можете використати суму більшу за ту, що є на вашому бонусному рахунку.

Після підтвердження частини оплати за рахунок накопичених гривень (кнопка «Застосувати») ви побачите суму покупки з урахуванням знижки.

bonus

Коли я отримаю кешбек після покупки?

Після виконання замовлення кешбек автоматично зараховується через 15 днів – це, згідно законодавства України, термін, протягом якого можливо повернути товар.

Використати накопичену бонусну суму можна протягом 1 року з моменту нарахування.

bonus

Де можна дізнатися про накопичений кешбек?

Доступна бонусна сума для оплати покупок в інтернет-магазині ПРОДАВАКА відображається у вашому особистому кабінеті. (для цього слід ).

Потрібно більше інформації?

Завжди раді відповісти на ваші питання! Для цього ви можете звернутися до нас будь-яким зручним способом, вказаним на сторінці Контакти.

Або задайте нам питання, використовуючи форму нижче.