Повернення товару

Згідно законодавства України (Закон України «Про захист прав споживачів») Покупець має право повернути товар належної або неналежної якості протягом 14 днів з дати придбання за умови:

 • наявності товарного чеку;
 • в товарному вигляді та оригінальному пакуванні;
 • у повній комплектації;
 • в справному технічному стані (якщо повертається товар належної якості).

Умови повернення товару належної або неналежної якості

 1. Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту його придбання в інтернет-магазині ПРОДАВАКА.
 2. Для повернення товару необхідно мати:
  товарний чек;
  оригінальне неушкоджене пакування;
  повну комплектацію виробу.
 3. Товаром неналежної якості визнається такий, що несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей, а також що має недоліки, пов’язані із виробничим браком чи неправильним зберіганням на складі продавця.
 4. Покупець повинен оглянути товар на предмет відсутності механічних ушкоджень і наявності повної комплектації під час отримання товару. Після отримання замовлення претензії щодо зовнішнього вигляду, комплектності чи кількості товару не приймаються.
 5. Виріб повинен бути в товарному вигляді, без пошкоджень і ознак використання.
 6. Щоб повернути товар, слід заповнити Квитанцію на повернення (можна попередньо роздрукувати з сайту за посиланням чи заповнити під час повернення товару в офісі продавця).
 7. У разі сумнівів з боку приймаючої сторони товар, що підлягає поверненню, відправляється на технічну експертизу Сервісного центру, яка може тривати до 10 календарних днів.
 8. Якщо не дотримана будь-яка з викладених вище умов, продавець може відмовити Покупцю у поверненні товару. Про це Клієнт сповіщається за вказаним у Квитанції номером телефону.

Зверніть увагу!

Ви можете повернути товар належної якості навіть якщо він вам з будь-яких причин не сподобався або ви взагалі передумали купувати такий виріб. Але, будь ласка, уточнюйте всі важливі характеристики і деталі перед покупкою (зовнішній вигляд, технічні параметри і функціональні особливості, комплектація, способи і умови підключення і налаштування, сумісність з іншим обладнанням, наявність додаткових аксесуарів тощо), оскільки повернення (або обмін) товару — це зайва втрата вашого і нашого часу.

Дякуємо за порозуміння!