Кабелі для серверів

Кабель HPE C13/C14 WW 10A 2m Blk 6pc Lckng PC
Кабель HPE C13/C14 WW 10A 2m Blk 6pc Lckng PC
В наявності
Код товару: 143175
3 150 грн

Бренд: HP

Код товару: 143175

Новинка
Супер ціна
Модуль Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX connector Customer Kit

Вигода 506 грн

Модуль Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX connector Customer Kit
В наявності
Код товару: 175291
2 700 грн 2 194 грн

Бренд: DELL

Код товару: 175291

Новинка
Кабель HPE JMP CRD C13/C14 India 2.0M BLK
Кабель HPE JMP CRD C13/C14 India 2.0M BLK
В наявності
Код товару: 215964
841 грн

Бренд: HP

Код товару: 215964

Новинка
Опція HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
Опція HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
В наявності
Код товару: 215965
560 грн

Бренд: HP

Код товару: 215965

Кабель HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Кабель HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Немає
Код товару: 143173
1 680 грн

Бренд: HP

Код товару: 143173

Кабель HP 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cbl
Кабель HP 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cbl
Немає
Код товару: 143174
2 800 грн

Бренд: HP

Код товару: 143174

Кабель HPE CAT6A 4ft Cbl
Кабель HPE CAT6A 4ft Cbl
Немає
Код товару: 143176
1 107 грн

Бренд: HP

Код товару: 143176

Кабель HP 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
Кабель HP 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
Немає
Код товару: 143177
2 600 грн

Бренд: HP

Код товару: 143177

Кабель HPЕ Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Кабель HPЕ Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Немає
Код товару: 143178
3 970 грн

Бренд: HP

Код товару: 143178

Кабель HP SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
Кабель HP SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
Немає
Код товару: 143179
4 000 грн

Бренд: HP

Код товару: 143179

Кабель HP Ext Mini SAS 2m Cable
Кабель HP Ext Mini SAS 2m Cable
Немає
Код товару: 143180
4 200 грн

Бренд: HP

Код товару: 143180

Кабель Cisco 25GBASE-CU SFP28 Cable 4 Meter
Кабель Cisco 25GBASE-CU SFP28 Cable 4 Meter
Немає
Код товару: 206094
7 398 грн

Бренд: Cisco

Код товару: 206094