Кабелі для серверів

Кабель HPE C13/C14 WW 10A 2m Blk 6pc Lckng PC
Кабель HPE C13/C14 WW 10A 2m Blk 6pc Lckng PC
В наявності
Код товару: 143175
3 150 грн

Бренд: HP

Код товару: 143175

Кабель HPE CAT6A 4ft Cbl
Кабель HPE CAT6A 4ft Cbl
В наявності
Код товару: 143176
1 107 грн

Бренд: HP

Код товару: 143176

Кабель DELL 12Gb HD-Mini SAS cable 2m Customer Kit
Кабель DELL 12Gb HD-Mini SAS cable 2m Customer Kit
В наявності
Код товару: 158194
3 311 грн

Бренд: DELL

Код товару: 158194

Кабель HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Кабель HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Немає
Код товару: 143173
1 680 грн

Бренд: HP

Код товару: 143173

Кабель HP 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cbl
Кабель HP 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cbl
Немає
Код товару: 143174
2 800 грн

Бренд: HP

Код товару: 143174

Кабель HP 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
Кабель HP 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
Немає
Код товару: 143177
2 600 грн

Бренд: HP

Код товару: 143177

Кабель HPЕ Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Кабель HPЕ Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
Немає
Код товару: 143178
3 970 грн

Бренд: HP

Код товару: 143178

Кабель HP SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
Кабель HP SAS Min-Min 1 x 2M Cable Assy Kit
Немає
Код товару: 143179
4 000 грн

Бренд: HP

Код товару: 143179

Кабель HP Ext Mini SAS 2m Cable
Кабель HP Ext Mini SAS 2m Cable
Немає
Код товару: 143180
4 200 грн

Бренд: HP

Код товару: 143180