Skyworth

Товари, представлені брендом:

Телевiзор Skyworth 50G3A AI Micro Dimming Android TV 10.0
Телевiзор Skyworth 50G3A AI Micro Dimming Android TV 10.0
Немає
Код товару: 189777
16 999 грн

Бренд: Skyworth

Код товару: 189777

Комплектація:
Телевізор
Підставка (ніжка)
Кабель живлення
Пульт ДК
Батарейки ААА
Документація
Гарантійний талон

Телевiзор Skyworth 65Q40AI Dolby Vision
Телевiзор Skyworth 65Q40AI Dolby Vision
Немає
Код товару: 189768
22 999 грн

Бренд: Skyworth

Код товару: 189768

Голосовое управление и искусственный интеллект (АІ)
Нажмите кнопку микрофона на пульте и просто скажите название любимого фильма, имя актера, или желаемый приложение - и телевизор сам осуществит поиск и предложит выбор результатов! Например, "Парк юрского периода", "молодежные комедии" или "прогноз погоды на завтра", "курс валют". Благодаря системе Google Assistant и особенному процессору с искусственным интеллектом навигация в мире мультимедиа еще никогда не была такой простой.

Дизайн
Изысканный, безрамочный корпус, металл, станет гармоничным дополнением любого интерьера. Почти отсутствуют рамки вокруг экрана и изящные ножки телевизора обеспечат эстетическое удовольствие в ежедневном использовании и подчеркнут высокий уровень устройства.

Телевiзор Skyworth 32E6 FHD AI
Телевiзор Skyworth 32E6 FHD AI
Немає
Код товару: 189728
9 499 грн

Бренд: Skyworth

Код товару: 189728

Skyworth входити у п"ятірку світових лідерів виробників телевізійної техніки, лідер на ринку Китаю. Компанія спеціалізується виключно на преміальних рішеннях. Модель Skyworth E6 легко задовольнить потреби просунутих користувачів. Смарт інтерфейс простий і привабливий. Потужне "залізо" - 4-х ядерний процесор Cortex A53 (4x1.5 ГГц) на 2,5 Гб ОЗУ, 16 Гб внутрішньої пам"яті, з можливістю розширення до 128 Гб (за допомогою USB) і офіційний Android TV 8.0, з голосовим управління Google Assistant, робить легким доступ до всіх програм. Телевізор підтримує всі можливі кодеки, а також формат HTML 5 і звук у форматі DTS (Digital Theatre Systems). Важливою особливістю моделі є наявність всіх можливий тюнерів DVB-T / T2, DVB-C, CI + слот.

Дизайн
Лаконічною, компактний і оригінальний дизайн легко впишеться і доповнить будь-який інтер"єр. Вузькі рамки навколо екрану телевізора забезпечать естетичне задоволення при щоденному використанні. Комутаційні порти на задній і бічний панелях забезпечать легкий доступ при підключенні і роботі з зовнішніми пристроями.

Звук
Потужний звук - відмінна риса даної моделі. Звукова система виконана за технологією саундбар і складаються з двох модулів 8W + 8W. Телевізор підтримує технології цифрового звучання DTS (Digital Theatre Systems) і Dolby Digital.

Комерційне використання
Skyworth допускає інтенсивне використання телевізора в режимі роботи 16 годин на добу і підтримує гарантію при експлуатації пристрою в комерційних цілях - в ресторані, готелі або публічній зоні для демонстрації рекламного контента.