Resto

Товари, представлені брендом:

Точилка для ножів Resto 95220
Точилка для ножів Resto 95220
Немає
Код товару: 220528
139 грн

Бренд: Resto

Код товару: 220528

Футуристичний дизайн
Кухня, оформлена в красивому і старанно продуманому стилі - це чи не найзатишніше і позитивне місце в будинку. Вона повинна бути максимально функціональною та зручною, тому точилка для ножів колекції Atlas гармонійно та надовго впишеться у стильний інтер’єр будь-якої кухні. Ми прагнули, щоб наш виріб завжди виглядав бездоганно та сучасно. Наша точила для ножів, оформлена в оригінальному футуристичному стилі, на довгі роки стане невід’ємним аксесуаром вашої кухні.

Двоступінчаста система заточування
Використання найновіших технологічних розробок для створення універсальної точилки для кухонних ножів допомогло нам створити ідеальний інструмент для заточування. Стругачка для ножів з колекції Atlas є корисним домашнім інструментом, якому знайдеться робота в кожному будинку. Наша точилка оснащена двоступінчастою системою заточування: 1 - ролики з напиленням з діоксиду цирконію для тонкого доведення леза дозволяють відполірувати його для більш м’якого і плавного різу, 2 - ролики з напиленням з карбіду вольфраму для грубого заточування леза і відновлення пошкодженого полотна. .

Нековзна основа з вакуумною присоскою
При неправильному поводженні будь-які ножі, незалежно від ступеня їх гостроти, мають певну небезпеку. Дотримання необхідних правил безпеки під час заточування ножа допоможе уникнути неприємних моментів. У цьому вам допоможе наша точилка для ножів, оснащена ковзною прогумованою вакуумною основою з присоскою. Тепер процедура заточування ножа стане для вас максимально безпечною та простою, ви зможете почуватися спокійно та тримати усі кухонні процеси під контролем.

Особливості
Два рівні заточування ножів:
ролики з напиленням з діоксиду цирконію для тонкого доведення леза дозволяють відполірувати його для м’якшого і плавнішого різу.
ролики з напиленням з карбіду вольфраму для грубого заточування леза, що допомагає відновити пошкоджене лезо, у тому числі згладжує сколи та нерівності на його поверхні
Прогумована неслизька основа з п

Пательня Resto Aries 93013 26 см
Пательня Resto Aries 93013 26 см
Немає
Код товару: 220523
799 грн

Бренд: Resto

Код товару: 220523

Особливості
Внутрішнє мармурове антипригарне покриття PFLUON
Зовнішнє жароміцне покриття
Ергономічна знімна ручка
Для всіх типів плит, включаючи індукцію
Можна ставити в духовку при температурі до 200°C
Тільки ручне миття