Правильные игры

Товари, представлені брендом:

Бренд: Правильные игры

Код товару: 222331

Школа Чарівників і Магів - місце, де можливі самі неймовірні перетворення. Бажаєте отримати великий еліксир вічної любові? Для цього достатньо змішати любовне зілля і еліксир вірності. Для талісмана телепортації знадобляться розчин вічності і зілля польоту, а з еліксиру таємного зору і телепатичного зілля і зовсім вийде надприродне створення - казковий василіск. Проводити алхімічні досліди можна до нескінченності, але не слід забувати і про навчальний план: той з школярів, хто краще за всіх освоїть практичний курс зельеваренія, буде без іспитів прийнятий в Університет Вищої магії.

«Зілляваріння. Практикум »- це настільна карткова гра, учасники якої заробляють переможні очки, створюючи чарівні еліксири, зілля, порошки і талісмани. Кожен такий рецепт складається з двох або трьох інгредієнтів, в якості яких можуть виступати як базові елементи (такі як енергія думки, камінь крові або очей змії), так і інші зілля. Переможець визначається за сумою очок за зібрані ним рецепти.

У ролі магічних субстанцій та їх складових виступають спеціальні карти. У верхній частині кожної з них вказано рецепт: назва еліксиру, порошку, талісмана або істоти, його зображення, цінність в переможних окулярах і необхідні інгредієнти. У нижній частині розташований один з шістнадцяти елементів - астральна енергія, зуб дракона, квітка папороті, корінь мандрагори і т. П. На початку гри учасники отримує на руку по чотири карти, і ще чотири викладаються горілиць посередині столу - в так званий шафа елементів . Крім того, кожен гравець ставить дві фішки свого кольору на нульові поділки лічильників переможних очок (один відзначає одиниці, інший - десятки).

Комплектація
- 76 карток;
- 6 маркерів очок;
- лічильник очок;
- 6 фішок гравців;
- правила гри.

Бренд: Правильные игры

Код товару: 190001

Нашу планету населяють мільйони різноманітних видів: від страшних глибоководних організмів до найдрібніших, ледве помітних оком жучків, що харчуються деревними соками. В процесі еволюції кожна жива істота ідеально пристосувалося до унікальних умов свого існування, щоб не конкурувати за більш доступні. Ті, хто були недостатньо ефективні - просто вимирали. У настільній грі "Еволюція. Новий світ" вам належить зайняти місце відчайдушно змагаються один з одним організмів і розвивати власні види, комбінувати їх еволюційні пристосування і добувати їм їжу. Основна мета гри, як і в житті, полягає у виживанні: експериментуйте, розвивайтеся і домінуйте над конкурентами! "Еволюція. Новий світ" - це ювілейне видання серії "Еволюція", перша гра якої вийшла 10 років тому. За ці 10 років серія знайшла величезну популярність, була переведена на основні світові мови, обросла безліччю доповнень, що додають в ігровий процес нові механіки і захоплюючі нюанси їх взаємодії. Як і живі організми, серія безперервно змінювалася: "Еволюція. Новий світ" - це останнє видання зі своїми унікальними особливостями, яке буде доречно в сімейному колі, в компанії друзів і в гуртку ентузіастів, відмінно розбираються в біології.

Комплектація
96 карт еволюції
20 карт ареалів
45 фішок їжі
5 дисків
Фігурка першого гравця
Шестигранний кубик
4 пам’ятки
2 великі пам’ятки за властивостями
Довідник
Правила гри