Правильные игры

Товари, представлені брендом:

Бренд: Правильные игры

Код товару: 190013

Подарунок епохи Відродження
Quintis Fontis - це вже знайомі вам карти і Ключі, деякі карти і Ключі доповнень і нове оформлення набору, яке, важко уявити, ще краще попереднього. Освоїти гру нескладно, грати в неї можна нескінченно, а відчуття дотику з генієм робить якось розумніше і чистіше. Можливо, тому Загадку Леонардо так часто беруть в подарунок близьким людям - бо добра їм бажають.

До чого не має відношення Леонардо:
До правил гри. Викладати особливим чином карти, враховуючи завдання по комбінаціям, правила зіставлення значків і черговість ходу, і поступово отримувати за це ключі, намагаючись зібрати їх певну кількість, що і є умовою перемоги - це все придумали в наші дні, і далеко не італійці, а громадяни Росії.

А при чому тоді Леонардо?
А ось для оформлення великою і красивою колоди використані малюнки, точніше, по більшій частині, начерки руки великого майстра. Так що перш ніж починати гру, настійно рекомендуємо уважно розглянути кожну карту. Інакше будете в процесі відволікатися. Втім, розгляданням малюнків займаються навіть ті, хто регулярно грає в Загадку - вже дуже гарні.

А що з доповненнями?
Їх можна використовувати, а можна грати тільки базової колодою. Таким чином, під однією кришкою знаходяться дві гри, що погодьтеся, дуже приємно для подарунка - це і починаючому нескладно, і для досвідченого різноманітність внесе.

Цей подарунок порадує:
Давнього шанувальника Загадки Леонардо і її доповнень;
Цінителя красивих ігор з нескладними правилами і витонченим розвитком партії;
Пару закоханих, не чужих інтелектуальному проведення часу удвох.

Комплектація
Фішка "Veto"
54 базові карти
56 карт набору "Novem"
36 карт ключів

Бренд: Правильные игры

Код товару: 222331

Школа Чарівників і Магів - місце, де можливі самі неймовірні перетворення. Бажаєте отримати великий еліксир вічної любові? Для цього достатньо змішати любовне зілля і еліксир вірності. Для талісмана телепортації знадобляться розчин вічності і зілля польоту, а з еліксиру таємного зору і телепатичного зілля і зовсім вийде надприродне створення - казковий василіск. Проводити алхімічні досліди можна до нескінченності, але не слід забувати і про навчальний план: той з школярів, хто краще за всіх освоїть практичний курс зельеваренія, буде без іспитів прийнятий в Університет Вищої магії.

«Зілляваріння. Практикум »- це настільна карткова гра, учасники якої заробляють переможні очки, створюючи чарівні еліксири, зілля, порошки і талісмани. Кожен такий рецепт складається з двох або трьох інгредієнтів, в якості яких можуть виступати як базові елементи (такі як енергія думки, камінь крові або очей змії), так і інші зілля. Переможець визначається за сумою очок за зібрані ним рецепти.

У ролі магічних субстанцій та їх складових виступають спеціальні карти. У верхній частині кожної з них вказано рецепт: назва еліксиру, порошку, талісмана або істоти, його зображення, цінність в переможних окулярах і необхідні інгредієнти. У нижній частині розташований один з шістнадцяти елементів - астральна енергія, зуб дракона, квітка папороті, корінь мандрагори і т. П. На початку гри учасники отримує на руку по чотири карти, і ще чотири викладаються горілиць посередині столу - в так званий шафа елементів . Крім того, кожен гравець ставить дві фішки свого кольору на нульові поділки лічильників переможних очок (один відзначає одиниці, інший - десятки).

Комплектація
- 76 карток;
- 6 маркерів очок;
- лічильник очок;
- 6 фішок гравців;
- правила гри.

Бренд: Правильные игры

Код товару: 200267

Що таке еволюція і як вона відбувається в реальному світі?

Нові властивості і здібності у організмів з’являються рідко, а починають проявлятися вони дуже повільно. Відбувається виконання довільного збільшення або, іншими словами, мутація в ДНК одного організму, і він може придбати якусь особливість. На жаль, але природа сувора, найчастіше ця властивість виявляється шкідливою, а всі тварини з такою мутацією гинуть. У тому рідкісному випадку, коли властивість все ж виявилося корисним, нащадки цієї тварини будуть поступово витісняти інші організми, які не піддалися аналогічної мутації.

Цей механізм наочно продемонструє гра в серії "Еволюція"!

Про гру
Настільна гра "Еволюція" - це унікальна гра про виживання і адаптації організмів для 2-4 чоловік, створена кандидатом біологічних наук Дмитром Олексійовичем Кнорре. Вона заснована на реально існуючих і функціонуючих екосистемах і допоможе вашій дитині в ігровій формі зрозуміти такий складний і тривалий процес, як еволюція, і навіть взяти участь у ньому! Гра також буде цікава і дорослим, адже ви зможете створити свою власну гілку еволюції і подивитися, як живі істоти приживуться і адаптуються в уже існуючих умовах. Створюйте, еволюціонує і розвивайте!

Ігровий процес
Кожен хід в грі складається з чотирьох фаз:
• Розвиток - в цій фазі визначаються еволюційні властивості створінь, чи будуть вони хижим, норними, чи будуть вміти маскуватися і т. Д.
• Визначення кормової бази - гравці визначають кількість корму і розподіляють його між своїми істотами
• Харчування - хижаки поїдають травоїдних тварин, а травоїдні намагаються не дати їм це зробити, істоти використовують свій творчий хист
• Вимирання - все ненакормленние істоти вмирають

Так проходить раунд за раундом.

Хто переміг?
Переможцем стає гравець, який набрав під кінець партії максимальну кількість очок. Очки приносять всі тварини, що вижили, а також їх властивості.

Комплектація
84 карти
20 фішок їжі
2 кубика
Правила гри

Бренд: Правильные игры

Код товару: 200234

«Загадка Леонардо» — настільна гра-головоломка, учасники якої досліджують записи Леонардо да Вінчі в пошуках прихованих закономірностей. Виявивши послідовність із трьох однакових символів, гравець отримує відповідний ключ. Мета гри - зібрати сім різних ключів: той, хто зробить це першим, розкриє загадку Леонардо і стане переможцем. Ігрова колода складається з карт із фрагментами щоденникових записів да Вінчі. На кожній карті зображено два різні малюнки-символи: кавалерист, алебарда, профіль, чайка, кішка тощо. Усього таких символів дванадцять. На початку гри колода перемішується, і учасники беруть із неї по 10 карт. Не дивлячись у карти, що йому дісталися, кожен гравець викладає п’ять з них на стіл перед собою у вигляді хреста. Цей «хрест» — особистий робочий простір гравця, де він і має вибудовувати ряди з однакових символів. П’ять карт, що залишилися, учасники забирають собі на руку. На початку свого ходу гравець повинен замінити одну з карт, що лежать перед ним. Він вибирає одну з п’яти позицій у своєму «хресті», викладає туди нову карту з руки, а ту карту, що була там раніше, передає сусідові зліва. Той повинен викласти її у власний «хрест», у те саме місце, де вона лежала у суперника, а свою стару карту звідти скинути. Потім той гравець, чий зараз хід, перевіряє, чи йому вдалося отримати черговий ключ. Для цього він повинен зібрати у себе на столі вертикальну або горизонтальну лінію із трьох однакових символів. Якщо в результаті заміни карти така лінія утворилася, гравець бере собі відповідний ключ - жетон із таким самим символом. Оскільки на кожній карті зображено два символи, особливо вдалим ходом можна взяти одразу два ключі. А якщо один і той самий символ є присутнім на всіх п’яти картах його «хреста», учасник отримує один будь-який жетон на свій вибір. Усі ключі у гравця мають бути різними: він не може отримати будь-який жетон повторно, навіть якщо знову збере потрібну лінію. Зрештою, на завершення свого ходу гравець бере на руку одну карту з колоди і пере

Бренд: Правильные игры

Код товару: 190002

Подарункове видання настільної гри Еволюція - це велика коробка для еволюціонування твоїх монстриков, всередині якої знаходиться базовий набір Еволюції, доповнення Час літати, Континенти і 18 карт, створених спеціально для цього випуску.

Збираємо величезну стопку властивостей
Як і з базовою версією, ми будемо намагатися набрати більше переможних очок, ніж суперники, використовуючи різні властивості своїх істот, намагаючись не залишити їх голодними, запасаючись жирком і вибираючи правильну гілку розвитку. Чи зможемо виростити хижака, пожираючи інших утконосіков або прищепити суперникам паразита, спостерігаючи за їх повільної і болісної смертю.

Значно змінимо ігровий процес
Континенти дозволять нам розвиватися в океані і в двох незалежних локаціях: Лавразии і Гондване. При цьому суперник з іншого континенту ну ніяк не зможе нам нашкодити і перешкодити процвітанню, поки не підсів до нас свою чупакабру або не розвинений у себе властивість міграції.

А Час літати дозволить розвинути інтелект, залягти в засідці або злетіти в повітря з властивістю Польоту.

Тільки подарункове видання містить 18 додаткових карт з трьома унікальними властивостями, пристосованими для гри повним набором карт з двома доповненнями.

Комплектація
84 карти ( "Еволюція")
42 карти ( "Еволюція: час літати")
42 карти (Еволюція: континенти ")
18 спеціальних карт
3 картки континентів
4 роздільник територій
62 фішки їжі
4 кубика
Правила гри

Бренд: Правильные игры

Код товару: 190001

Нашу планету населяють мільйони різноманітних видів: від страшних глибоководних організмів до найдрібніших, ледве помітних оком жучків, що харчуються деревними соками. В процесі еволюції кожна жива істота ідеально пристосувалося до унікальних умов свого існування, щоб не конкурувати за більш доступні. Ті, хто були недостатньо ефективні - просто вимирали. У настільній грі "Еволюція. Новий світ" вам належить зайняти місце відчайдушно змагаються один з одним організмів і розвивати власні види, комбінувати їх еволюційні пристосування і добувати їм їжу. Основна мета гри, як і в житті, полягає у виживанні: експериментуйте, розвивайтеся і домінуйте над конкурентами! "Еволюція. Новий світ" - це ювілейне видання серії "Еволюція", перша гра якої вийшла 10 років тому. За ці 10 років серія знайшла величезну популярність, була переведена на основні світові мови, обросла безліччю доповнень, що додають в ігровий процес нові механіки і захоплюючі нюанси їх взаємодії. Як і живі організми, серія безперервно змінювалася: "Еволюція. Новий світ" - це останнє видання зі своїми унікальними особливостями, яке буде доречно в сімейному колі, в компанії друзів і в гуртку ентузіастів, відмінно розбираються в біології.

Комплектація
96 карт еволюції
20 карт ареалів
45 фішок їжі
5 дисків
Фігурка першого гравця
Шестигранний кубик
4 пам’ятки
2 великі пам’ятки за властивостями
Довідник
Правила гри

Бренд: Правильные игры

Код товару: 189942

Зілляваріння - одна з найважливіших навчальних дисциплін в Школі Чарівників і Магів. На уроках з цього предмету початківці чарівники навчаться виготовляти еліксир мудрості з джерельної води, цвіту папороті і хвиль ефіру, дадуть життя таким надприродним створінням, як дракони, єдинороги і василіски, освоять ряд корисних заклять, і можливо, зможуть створити великий талісман магії. Ті, хто здасть випускні іспити з добрими оцінками, продовжать вивчити Зілляваріння в університеті, а кращих з кращих чекає гільдія алхіміків, де вони займуться пошуками філософського каменю.

«Зілляваріння» - одна з найпопулярніших настільних ігор. Вона являє собою симулятор алхімії: за допомогою особливих карт, на яких вказані рецепти магічних субстанцій та їх складові, гравці створюють усілякі зілля, еліксири і талісмани, отримуючи переможні очки за проведені досліди. Чим складніше зібраний рецепт, тим більше очок він приносить. Наприклад, з хвиль ефіру і пера фенікса можна зробити «двухочковий» розчин вічної молодості; якщо змішати його з еліксиром вогню, то вийде великий еліксир відродження цінністю шість очок; а два будь-яких великих еліксиру об’єднуються в верховний еліксиру це десять балів, серйозна заявка на перемогу.

Основний набір гри, «Зілляваріння. Практикум », вперше вийшов в 2005 році. На наступний рік побачили світ два додаткових випуску - «Університетський курс» і «Гільдія алхіміків». Кожен з них застосовується разом з «Практикум» і по-своєму змінює гру: «Університетський курс» робить її більш складною і варіативною, а «Гільдія» ставить перед учасниками додаткову мету - створити філософський камінь.

У подарункове видання «Зельеваренія» увійшли всі три випуски гри: «Практикум», «Університетський курс» і «Гільдія алхіміків». Таким чином, цей набір дозволяє зіграти в «Зілляваріння» як «базовим складом», так і з додаванням першого, другого або відразу обох доповнень. Крім того, в коробці ви знайдете бонусні матеріали, відсутні в звичайних виданнях гри: карту істоти «Алхім