Правильные игры

Товари, представлені брендом:

Новинка
Настільна гра Правильные игры Еволюція. Новий світ (13-04-01)
Настільна гра Правильные игры Еволюція. Новий світ (13-04-01)
В наявності
Код товару: 190001
966 грн

Бренд: Правильные игры

Код товару: 190001

Нашу планету населяють мільйони різноманітних видів: від страшних глибоководних організмів до найдрібніших, ледве помітних оком жучків, що харчуються деревними соками. В процесі еволюції кожна жива істота ідеально пристосувалося до унікальних умов свого існування, щоб не конкурувати за більш доступні. Ті, хто були недостатньо ефективні - просто вимирали. У настільній грі "Еволюція. Новий світ" вам належить зайняти місце відчайдушно змагаються один з одним організмів і розвивати власні види, комбінувати їх еволюційні пристосування і добувати їм їжу. Основна мета гри, як і в житті, полягає у виживанні: експериментуйте, розвивайтеся і домінуйте над конкурентами! "Еволюція. Новий світ" - це ювілейне видання серії "Еволюція", перша гра якої вийшла 10 років тому. За ці 10 років серія знайшла величезну популярність, була переведена на основні світові мови, обросла безліччю доповнень, що додають в ігровий процес нові механіки і захоплюючі нюанси їх взаємодії. Як і живі організми, серія безперервно змінювалася: "Еволюція. Новий світ" - це останнє видання зі своїми унікальними особливостями, яке буде доречно в сімейному колі, в компанії друзів і в гуртку ентузіастів, відмінно розбираються в біології.

Комплектація
96 карт еволюції
20 карт ареалів
45 фішок їжі
5 дисків
Фігурка першого гравця
Шестигранний кубик
4 пам’ятки
2 великі пам’ятки за властивостями
Довідник
Правила гри

Бренд: Правильные игры

Код товару: 189942

Зілляваріння - одна з найважливіших навчальних дисциплін в Школі Чарівників і Магів. На уроках з цього предмету початківці чарівники навчаться виготовляти еліксир мудрості з джерельної води, цвіту папороті і хвиль ефіру, дадуть життя таким надприродним створінням, як дракони, єдинороги і василіски, освоять ряд корисних заклять, і можливо, зможуть створити великий талісман магії. Ті, хто здасть випускні іспити з добрими оцінками, продовжать вивчити Зілляваріння в університеті, а кращих з кращих чекає гільдія алхіміків, де вони займуться пошуками філософського каменю.

«Зілляваріння» - одна з найпопулярніших настільних ігор. Вона являє собою симулятор алхімії: за допомогою особливих карт, на яких вказані рецепти магічних субстанцій та їх складові, гравці створюють усілякі зілля, еліксири і талісмани, отримуючи переможні очки за проведені досліди. Чим складніше зібраний рецепт, тим більше очок він приносить. Наприклад, з хвиль ефіру і пера фенікса можна зробити «двухочковий» розчин вічної молодості; якщо змішати його з еліксиром вогню, то вийде великий еліксир відродження цінністю шість очок; а два будь-яких великих еліксиру об’єднуються в верховний еліксиру це десять балів, серйозна заявка на перемогу.

Основний набір гри, «Зілляваріння. Практикум », вперше вийшов в 2005 році. На наступний рік побачили світ два додаткових випуску - «Університетський курс» і «Гільдія алхіміків». Кожен з них застосовується разом з «Практикум» і по-своєму змінює гру: «Університетський курс» робить її більш складною і варіативною, а «Гільдія» ставить перед учасниками додаткову мету - створити філософський камінь.

У подарункове видання «Зельеваренія» увійшли всі три випуски гри: «Практикум», «Університетський курс» і «Гільдія алхіміків». Таким чином, цей набір дозволяє зіграти в «Зілляваріння» як «базовим складом», так і з додаванням першого, другого або відразу обох доповнень. Крім того, в коробці ви знайдете бонусні матеріали, відсутні в звичайних виданнях гри: карту істоти «Алхімікоте» і альтернативні послідовності створення філософського каменю для «Гільдії алхіміків».

Подарункове видання «Зельеваренія» відмінно підійде тим, хто познайомився з цією настолко у друзів або на ігротеці і тепер бажає придбати повну колекцію гри. Крім того, в повній відповідності зі своєю назвою, ця коробка стане хорошим подарунком і початківцям любителям настільних ігор, і шанувальникам фентезі, і просто всім, кому хочеться додати в своє життя трохи чарівництва.

"Практикум"
- 76 карт;
- фішки гравців;
- лічильник очок;

"Університетський курс"
- 63 карти;

"Гільдія алхіміків"
-54 карти;
- 9 карт Послідовності;

+ Карта "Алхімікоте"
+ 4 спеціальні таблиці Послідовностей Великої Роботи
+ Схема збору базових рецептів