OZONEHD

Товари, представлені брендом:

HD медіаплеєр OzoneHD Nexo
HD медіаплеєр OzoneHD Nexo
Немає
Код товару: 216069
1 299 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 216069

OzoneHD Neхo — це флагманська модель нової серії медіаплеєрів OzoneHD. Ця модель, насамперед, призначена для тих, хто хоче забезпечити через телевізор під’єднання до інтернету й мати можливість доступу до величезного спектра онлайн-контенту. Вибравши OzoneHD Neхo, ви дістаєте оптимальне рішення для FullHD телевізора.

З’єднайте відеовихід OzoneHD Nexo з вхідним відео вашого ТВ через HDMI-кабель, який входить до комплекту Під’єднайте медіаплеєр до мережі інтернет через Wi-Fi або LAN. Далі встановлюєте будь-які застосунки з таких магазинів, як-от Aptoide або PlayMarket і насолоджуйтеся онлайн-кінотеатрами, телебаченням та іншими онлайн-розвагами.

Крім стандартного пульта пристроєм можна керувати за допомогою комп’ютерної USB-клавіатури/миші або гіроскопічного пульта.

HD медіаплеєр OzoneHD Fun
HD медіаплеєр OzoneHD Fun
Немає
Код товару: 189785
1 399 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 189785

Оптимальне рішення для FullHD телевізора
OzoneHD Fun це базова модель нової серії медіаплеєрів, що складається з чотирьох пристроїв OzoneHD One, OzoneHD Nexo, OzoneHD Neo і OzoneHD Fun. У цій лінійці вдалося об’єднати три головні переваги - швидкість, стабільність роботи і відмінну ціну. Дана модель, в першу чергу, розрахована на тих, хто не хоче переплачувати за «залізо», що забезпечує відтворення UltraHD контенту, не маючи при цьому 4К телевізора. Адже вище своєї роздільної здатності екран телевізора все одно не видасть. Маючи завдання забезпечити через телевізор доступність до Інтернет і повного спектру FullHD контенту, медіаплеєр відмінно з ним справляється.

Просте підключення
Підключіть OzoneHD One до вашого ТВ по HDMI кабелю, який входить в комплект. Підключіть медіаплеєр до мережі Інтернет через Wi-Fi або LAN. Далі встановлюєте будь-які додатки з таких магазинів як Aptoide або PlayMarket і насолоджуйтеся онлайн кінотеатрами, телебаченням та іншими онлайн розвагами.

Просте управління
Крім стандартного пульта пристроєм можна керувати за допомогою комп’ютерної USB-клавіатури/миші, гіроскопічного пульта.

HD медіаплеєр OzoneHD Neo
HD медіаплеєр OzoneHD Neo
Немає
Код товару: 189784
1 199 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 189784

Оптимальне рішення для FullHD телевізора.
OzoneHD Neo це одна з флагманських модель нової серії медіаплеєрів, що складається з чотирьох пристроїв OzoneHD One, OzoneHD Nexo, OzoneHD Neo і OzoneHD Fun. У цій лінійці вдалося
об’єднати три головні якості - швидкість, стабільність роботи і відмінну ціну. Дана модель, в першу чергу, розрахована на тих, хто хоче забезпечити телевізор доступом до Інтернет і
отримати можливість доступу до величезного спектру онлайн контенту.

Просте підключення
Підключіть OzoneHD Neo до вашого ТВ за допомогою HDMI кабелю, який входить у комплект. Підключіть медіаплеєр до мережі Інтернет через Wi-Fi або LAN. Далі встановлюєте будь-які додатки з таких магазинів як Aptoide або PlayMarket і насолоджуйтеся онлайн кінотеатрами, телебаченням та іншими онлайн розвагами.

Просте керування
Крім стандартного пульта пристроєм можна керувати за допомогою комп’ютерної USB-клавіатури/миші, гіроскопічного пульта.

Телевiзор OzoneHD 32HN02T2
Телевiзор OzoneHD 32HN02T2
Немає
Код товару: 189727
5 299 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 189727

Телевізор 32HN02T2 - приємна новина для тих, хто чекає високу якість за прийнятною ціною. Модель 32HN02T2 комплектується ADS матрицею виробництва компанії ВОЕ, яка порадує Вас яскравими кольорами, глибокою контрастністю, високою чіткістю передачі зображення в динамічних сценах та широким кутом огляду.

Класичний дизайн для будь-якого інтер’єру
Телевізор 32HN82T2 має класичний дизайн з вузькою рамкою. Такий дизайн буде підходити до будь-якого інтер’єру. Телевізор можна розміщувати на стіні завдяки кріпленню за стандартом VESA або на плоскій поверхні на ніжках, які входять в комплект.

Телевiзор OzoneHD 24HN82T2
Телевiзор OzoneHD 24HN82T2
Немає
Код товару: 189725
4 499 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 189725

Телевізор OzoneHD 24HN82T2 - компактна та недорога модель, з широкими функціональними можливостями, комфортним управлінням, кутом огляду 178°/178°, а також, якісним зображенням й об’ємним звуком. OzoneHD 24HN82T2 - ідеальне доповнення до будь-якого інтер’єру.

Стильний та елегантний
OzoneHD 24HN82T2 виконаний у сучасному класичному стилі, з тонкою рамкою по периметру і витонченими V- образними ніжками. Така компактна модель підходить для невеликого приміщення, органічно доповнює будь-який простір. Телевізор надійно розміщується на тумбі або іншій рівній поверхні за допомогою ніжок-підставок. При необхідності, його можна закріпити на стіні, скориставшись кронштейном стандарту VESA 100 x 50.

Реалістичне зображення і широкий кут огляду
Телевізор оснащений 24-х дюймовим LED екраном з роздільною здатністю HD, VA матрицею з великим кутом огляду (178°/178°) і високою частотою зміни кадрів. Ідеальне співвідношення контрасту та яскравості створюють реалістичну картинку й переносять вас по той бік екрану, в саму гущу подій. Широкий кут огляду дозволяє переглядати зображення під будь-яким кутом.

Якісне звучання
Модель 24HN82T2 має два вбудованих динаміка по 5 Вт, які відтворюють чистий і якісний звук. Все в сукупності, природна колірна гамма та потужне звучання, дозволяють отримати максимум задоволення від перегляду улюбленого контенту.

Функціональність та управління
Інтерфейс телевізора зручний, простий та інтуїтивно зрозумілий для користувача. Управління відбувається за допомогою пульта ДК. OzoneHD 24HN82T2 оснащений ефірним цифровим тюнером для перегляду Т2-телебачення та кабельним, для підключення до кабельних мереж. Вбудований медіаплеєр за допомогою USB - слота дозволить вам насолодитися улюбленим відеоконтентом у чудовій якості, а також, слухати музику та переглядати фотографії. Для цього, просто під’єднайте USB носій з контентом до USB роз’єму телевізора.

Вбудований вихід для навушників
Щоб не заважати оточуючим, слухаючи музику або перегля

Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Немає
Код товару: 189722
3 299 грн

Бренд: OZONEHD

Код товару: 189722

Телевізор 19HN82T2 - телевізор з якісної HD VA матрицею 19 дюймів, яка порадує Вас яскравими кольорами, глибокою контрастністю, і високою чіткістю передачі зображення в динамічних сценах. Телевізор виконаний з тонкою рамкою в класичному дизайні, який впишеться в будь-який інтер’єр. Телевізор можна розміщувати на плоскій поверхні на ніжках, або на стіні завдяки кріпленню за стандартом VESA. Телевізор має вбудований цифровий ефірний тюнер працює в стандарті прийому DVB-Т2 і кабельного DVB-C телебачення. Наявність USB порту і вбудований медіаплеєр дозволить насолоджуватися улюбленим медіа контентом у високій якості. Телевізор має низьке енергоспоживання і оснащений необхідним набором відеовходів для підключення сучасних пристроїв.