NZXT

Товари, представлені брендом:

Бренд: NZXT

Код товару: 182029

Абсолютно нова серія Kraken відрізняється від всіх інших інтегрованих рідинних колерів найбільш просунутими засобами управління. Інтерфейс програми CAM відкриває користувачу можливість тонкого налаштування кулера, що забезпечує оптимальну продуктивність навіть під час самої напруженої гри. Всі елементи кулера, включаючи насос, радіатор і вентилятори, були модернізовані і тепер гарантують найнадійніше рідинне охолодження.

Роздільне налаштування підсвічування за схемою RGB і ефекту рекурсивних дзеркал.
Програмне забезпечення CAM дозволяє повністю контролювати роботу кулера як з комп"ютера
До складу кулера входять вентилятори Aer P, оптимізовані для охолодження радіатора.
Витончені світлові режими - це незабутні відчуття від повністю динамічного підсвічування.
Посилені і подовжені трубки - це запорука довговічності кулера.

Бренд: NZXT

Код товару: 181993

Каліфорнійська компанія NZXT доповнила свою лінійку Kraken моделлю X63. СВО Kraken X63 має радіатор, його обдувом займаються два 140-мм вентилятора моделі Aer P140 власного виробництва, які використовують гідродинамічний підшипник. При максимальних обертах система має більш ніж прийнятний рівень шуму - 38 дБ. Водоблок, з мідною основою, наділений різнобарвною світлодіодним підсвічуванням на верхній панелі.

Корпус NZXT H510 Elite Matte White (CA-H510E-W1) без БЖ
Корпус NZXT H510 Elite Matte White (CA-H510E-W1) без БЖ
Немає
Код товару: 181645
8 999 грн 7 499 грн

Бренд: NZXT

Код товару: 181645

H510 Elite ідеально підходить для вашої збірки RGB. За передньою панеллю з загартованого скла ви виявите знамениті вентилятори Aer RGB 2, що забезпечують неймовірну прохолоду вашим компонентам. Продуманий повітряний потік, знімний кронштейн для кріплення радіатора, декілька фільтрів вентиляторів, вертикальне кріплення графічного процесора, роз"єм USB-C на передній панелі, а також конструкція з цілісної сталі і загартованого скла - ось лише деякі з ключових особливостей, які ви отримаєте. H510 Elite також включає в себе NZXT Smart Device V2, що живить вбудовані світлові смуги RGB і вентилятори корпусу.

H510 Elite оснащений знімним кронштейном для кріплення радіатора, простими у використанні лотками для твердотілих накопичувачів і запатентований кабель-менеджментом для більш зручного і простого монтажу. У новий Smart Device V2 був встановлений більш швидкий процесор керований за допомогою фірмової програми NZXT CAM для того щоб у вас була можливість управляти двома каналами підсвічування HUE 2 RGB і трьома каналами вентиляторів, якими є можливість управляти або за допомогою регулювання вольтажа, або ж за допомогою ШІМ.

З роз"ємом USB-C, сумісним з USB 3.1 Gen 2, на передній панелі стало простіше, ніж коли-небудь, підключати до комп"ютера новітні смартфони, високошвидкісне зовнішнє сховище або новітні периферійні пристрої. Використовуйте інтуїтивно зрозумілий додаток NZXT CAM для моніторингу та управління своєю збіркою, вибираючи з попередніх або призначених для користувача елементів управління освітлення RGB і вентиляторів.

Корпус NZXT H510 Matte White-Black (CA-H510B-W1) без БЖ
Корпус NZXT H510 Matte White-Black (CA-H510B-W1) без БЖ
Немає
Код товару: 181641
4 261 грн

Бренд: NZXT

Код товару: 181641

Витончений, сучасний дизайн, культова система кабель-менеджменту і стильна бічна панель із загартованого скла забезпечує приголомшливий вид вашої системи.

Управління кабелями може зайняти більше часу, ніж збірка системи. Запатентований комплект для прокладання кабелів з попередньо встановленими каналами і ременями для їх фіксації робить підключення простим і інтуїтивно зрозумілим.
З роз"ємом USB-C, сумісним з USB 3.1 Gen 2, на передній панелі стало простіше, ніж коли-небудь, підключати до комп"ютера новітні смартфони, високошвидкісне зовнішнє сховище або новітні периферійні пристрої.

Два вентилятора Aer F120 мм включені для оптимального внутрішнього повітряного потоку, а на передній панелі і входах блоку живлення є знімні фільтри. Включає в себе двосторонній знімний кронштейн, який спрощує установку рідинного охолодження з замкнутим або з незамкнутим контуром.