Ninja

Товари, представлені брендом:

Бренд: Ninja

Код товару: 200527

Магнітний кабель призначений для зарядки вашого смартфона, планшета, що дозволяє набагато простіше підключити ваш пристрій до мережі.
Штекер від’єднується від проводу і залишається в роз’ємі, захищаючи його від пилу і зношування.
Потужний магніт притягує кабель на відстані, що істотно заощаджує час підключення.
Сполучені елементи міцно утримуються і стійкі навіть до сильної тряски.
Міцне обплетення захищає жили кабелю від вигинів і заломлень.

Бренд: Ninja

Код товару: 200517

Магнітний кабель USB 2.0/Lighting
Струм зарядки: 2А,
Індикатор заряду
Тип матеріалу: тканеве обплетення
Довжина: 1м
Тип упаковки: блістер

Гриль Ninja AG551EU
Гриль Ninja AG551EU
Немає
Код товару: 186524
10 999 грн

Бренд: Ninja

Код товару: 186524

Ninja Foodi Health Grill & Air Fryer XL AG551EU буде корисний вам в будь-яке спонтанне свято або вікенд і зробить страви чарівно смачними і апетитними. Ninja Foodi легко транспортується, що дозволить скористатися ним там де вам зручно, достатньо лише встановити на зручну поверхню.

Технологія Cyclonic Air.
Запатентована система придушення диму.
Антипригарне покриття.

Якому прожарюванню стейка ви віддаєте перевагу, rare або well done? Аерогриль Ninja Foodi приготує так, як вам потрібно, просто виберіть бажаний результат і дозвольте системі Smart Cook System зробити всю роботу за вас! Ninja Foodi MAX Health має 6 функцій для приготування - повітряне обсмажування, випічка, запікання, підігрів, сушка та гриль. Від курки на грилі до хрусткої картоплі - швидко і рівномірно готуйте свіжі і заморожені інгредієнти, використовуючи мінімальну кількість масла. Знімна бризкозахисна сітка і зона охолодження запобігають поширенню жира на нагрівальний елемент, а також в рази зменшують кількість диму. Ємність гриля Ninja Foodi дасть можливість приготувати до 6 бургерів одночасно.

Ключові особливості Ninja FoodiMAX Health
Більше не потрібно турбуватися про те, приготувалося чи блюдо чи ні, більш того ніяких зовнішніх пошкоджень для визначення ступеня готовності. Цифровий зонд для приготування їжі точно відстежує температуру приготованих страв і сповістить вас, коли вони будуть готові до вживання. Готуйте вечерю, не порушуючи структуру страв. Технологія Cyclonic Air Technology готує їжу максимально швидко і рівномірно з усіх боків, без необхідності перевертання. Потужний вентилятор циркулює навколо страв в камері для гриля при температурі до 260 ° C, забезпечуючи рівномірне приготування їжі і рівномірний нагрів. Налаштування Low, Medium, High і Max гарантують ідеальні результати, незалежно від того, чи готуєте ви зі свіжих або заморожених продуктів.