Modecom

Товари, представлені брендом:

Бренд: Modecom

Код товару: 184453

Ігрова поверхня Modecom Volcano Rift V2 Led була розроблена для геймерів, що люблять оточувати себе аксесуарами унікального дизайну. Усе це завдяки 7 змінним колірним профілям LED-підсвітки. Ця ігрова поверхня не тільки забезпечує абсолютний комфорт, досконалу точність і швидкість, але й тішить око своєю конструкцією.

Попри малу висоту (всього 5 мм) поверхня Modecom Volcano має прогумовану підкладку, яка запобігає ковзанню на столі. Також ця поверхня абсолютно зручна в користуванні, водночас має параметри для швидкого переміщення ігрової мишки та максимально точного позиціонування, оскільки має мінімальне тертя завдяки спеціальній пластиковій поверхні з мікропористою текстурою.

Особливості:
Сенсорна кнопка вмик/вимк.
Micro USB приєднання та живлення від USB порту.
LED-підсвітка.

Бренд: Modecom

Код товару: 183884

Сучасна оптична миша MODECOM MC-WM10S це новітнє бездротове технологічне рішення, засноване на багаторічному досвіді виробництва комп"ютерних аксесуарів. У випадку з моделлю MC-WM10S ми зосередилися на комфорті використання, використовуючи безшумні мікроперемикачі. Це безперечно підвищує комфорт використання в порівнянні з мишами з традиційними перемикачами. Завдяки використанню цієї технології, ви зможете безшумно користуватися мишею в громадських місцях, таких як бібліотека або будинок, зі 100% упевненістю, що робота MC-WM10S не порушуватиме пануючу навколо тишу. Створюючи універсальну і практичну миша MC-WM10S, ми не забули, наскільки важлива довговічність кнопок і ергономіка використання. Ми також знаємо, що миша повинна подобатися користувачеві. Її класичний зовнішній вигляд припаде до смаку вимогливим користувачам, що цінують класику в сучасному виданні.

Мишка Modecom MC-M10S (M-MC-M10S-100) Black USB
Мишка Modecom MC-M10S (M-MC-M10S-100) Black USB
Немає
Код товару: 183804
266 грн

Бренд: Modecom

Код товару: 183804

Сучасна оптична миша MODECOM MC-M10S це новітні технологічні рішення, засновані на багаторічному досвіді виробництва комп@ютерних аксесуарів. У випадку з мишею MC-M10S ми зосередилися на комфорті використання, застосувавши безшумні мікроперемикачі. Це безперечно підвищує комфорт використання в порівнянні з мишами з традиційними перемикачами. Завдяки використанню цієї технології, ви зможете безшумно користуватися мишею в громадських місцях, таких як бібліотека або будинок, зі 100% упевненістю, що робота MC-M10S не порушуватиме пануючи навколо тишу.

Гарнітура Modecom MC-828 Striker Black (S-MC-828-STRIKER)
Гарнітура Modecom MC-828 Striker Black (S-MC-828-STRIKER)
Немає
Код товару: 180863
703 грн

Бренд: Modecom

Код товару: 180863

Комп"ютерна гарнітура, спеціально призначена для любителів комп"ютерних ігор. Завдяки надійній конструкції і високій якості виготовлення, ви зможете використовувати наші навушники вчасно багатогодинних віртуальних зіткнень. Довгий і стійкий до пошкоджень кабель дозволить зберегти свободу рухів під час використання.

Точне відтворення кожного звуку гри в моделі MC-828 STRIKER забезпечує технологія MODECOM Amazing Experience. Детальне відтворення сопрано і потужне звучання глибоких басів сприяє незабутніх вражень і перетворює прослуховування музики на справжнє задоволення.