Kyocera

Товари, представлені брендом:

Бренд: Kyocera

Код товару: 217432

Швидкість друку до 25 сторінок в хвилину в чорно-білому режимі і наявність функції двостороннього друку робить багатофункціональний пристрій FS-1025MFP ідеальним пристроєм для спільного використання співробітниками невеликих робочих груп і офісів.  Спеціальний безшумний режим (Quiet Mode) істотно знижує рівень шуму, а багатоцільовий лоток розрахований на роботу з папером різних форматів.  Використання довговічних технологій компанії KYOCERA і запас тонера на 3000 сторінок дозволяють скоротити витрати і знизити вплив на навколишнє середовище.

Бренд: Kyocera

Код товару: 216070

Kyocera FS-1025MFP - це привабливий за ціною багатофункціональний пристрій є правильним вибором як для вимогливих користувачів настільного обладнання, так і для невеликих офісів, оскільки передбачає функції друку, копіювання і сканування при досить компактному дизайні. Швидкість друку до 25 сторінок на хвилину в чорно-білому режимі та наявність функції двостороннього друку робить багатофункціональний пристрій FS-1025MFP ідеальним пристроєм для спільного використання співробітниками невеликих робочих груп і офісів. Спеціальний безшумний режим (Quiet Mode) істотно знижує рівень шуму, а багатоцільовий лоток розрахований на роботу з папером різних форматів. Використання довговічних технологій компанії Kyocera і запас тонера на 3000 сторінок дозволяють скоротити витрати та знизити вплив на навколишнє середовище.

Ємність всіх зазначених пристроїв для паперу розрахована виходячи з максимальної товщини аркуша 0.11 мм. Користуйтеся друкованими матеріалами, рекомендованими Kyocera до використання в нормальних умовах навколишнього середовища.

Бренд: Kyocera

Код товару: 210920

БПФ M2135dn і M2635dn - найбільш доступні моделі нашої нової лінійки пристроїв серії ECOSYS, проте не менш функціональні. Пристрої відрізняються надзвичайної надійністю і пропонують окремим користувачам і невеликим робочим групам якісну чорно-білий друк з роздільною здатністю до 1 200 точок на дюйм, двосторонній друк, гигабитное мережеве з"єднання, а також високу швидкість сканування та копіювання. Ви можете розмістити ці пристрої в офісах відкритого типу, не побоюючись того, що пристрої займуть багато місця або стануть джерелами шуму. Завдяки численним опцій для роботи з папером, пристрої можна налаштовувати під будь-які завдання. Особливості: До 35 сторінок формату А4 в хвилину Час виходу першої копії - 6,9 сек. Якість друку - 1 200 точок на дюйм Дуплекс для економічної двостороннього друку Можливість копіювання двосторонніх ID-карт на одній сторінці Компактний дизайн і низький рівень шуму Виключно низькі витрати на друк в своєму класі

Принтер A4 Kyocera FS-1060DN 1102M33RUV
Принтер A4 Kyocera FS-1060DN 1102M33RUV
Немає
Код товару: 201414
5 899 грн

Бренд: Kyocera

Код товару: 201414

Компактне, продуктивне і високоекономічне пристрій FS-1060DN - ідеальний настільний принтер, оснащений кнопкою Quiet Mode (безшумний режим), яка дозволяє істотно знизити рівень шуму.  Можливість двостороннього друку і наявність мережевого інтерфейсу в стандартній комплектації роблять його ідеальним пристроєм для використання в компактному офісі або невеликій робочій групі.  Міцний і надійний завдяки довговічним технологіям компанії KYOCERA, це той самий безвідмовний принтер, на який можна покластися.

Бренд: Kyocera

Код товару: 191619

Kyocera FS-1020MFP - це привабливий за ціною багатофункціональний пристрій є правильним вибором як для вимогливих користувачів настільного обладнання, так і для невеликих офісів, оскільки передбачає функції друку, копіювання і сканування при досить компактному дизайні. Пристрій забезпечує швидкість друку до 20 сторінок на хвилину та сканування до 20 зображень на хвилину в чорно-білому режимі. Використання довговічних технологій компанії Kyocera і запас тонера на 2500 сторінок дозволяють скоротити витрати та знизити вплив на навколишнє середовище.

Ємність всіх зазначених пристроїв для паперу розрахована виходячи з максимальної товщини аркуша 0.11 мм. Користуйтеся друкованими матеріалами, рекомендованими Kyocera до використання в нормальних умовах навколишнього середовища.

Копіювання:

Функції цифрового копіювання: одноразове сканування з тиражуванням при друку, електронне сортування копій, режими компонування «2 сторінки на аркуші» та «4 сторінки на аркуші», копіювання двосторонніх ідентифікаційних карт користувачів, управління щільністю тонера в копії.
Попередньо встановлені коефіцієнти масштабування: 4 зменшень/4 збільшень
Діапазон масштабування: 25 - 400% зі збільшенням на 1%
Безперервне копіювання: 1-99
Налаштування зображення: Текст + фото, текст, фото
Сканування:

Формат стиснення: MMR
Типи файлів: BMP, TIFF, JPG, PDF
Функції сканування: кольорове сканування, програмне сканування, сканування поспіль
Макс. розмір сканованого оригіналу A4/Legal
Сканування: TWAIN, WIA, сканування в пошту, сканування в папку (всі можливі типи сканування реалізовані за допомогою Kyocera Client Tool лише через USB з’єднання)
Швидкість сканування: 18 копій на хвилину (300 dpi, A4, чорно-біле сканування); 6 копій на хвилину (300 dpi, A4, повнокольорове сканування)
Особливості:

До 20 сторінок формату А4 на хвилину
Стандартні функції друку, копіювання і сканування
Компактний дизайн і ергономічність
Висока надійність, що забезпечується довговічними компонентами

Бренд: Kyocera

Код товару: 191617

Зустрічайте пристрій, який стане надійним помічником у вашому офісі. Завдяки швидкості друку 40 сторінок в хвилину, мінімальному часу виходу першої копії або відбитку і функціям професійного сканування, включаючи одночасне сканування документу з двох сторін, це БФП гарантовано допоможе підвищити продуктивність Ваших робочих груп. Низька загальна вартість володіння (ЗВВ) - ця ще одно безперечна перевага цього пристрою разом з тонер-картриджем, розрахованим на 7 200 відбитків, і загальною місткістю подання до 850 листів паперу. Також як і усі облаштування KYOCERA, це БФП відрізняється зразковою надійністю і продуктивністю, що відповідає найвищим очікуванням

Принтер A4 Kyocera FS-1040 (1102M23NX2)
Принтер A4 Kyocera FS-1040 (1102M23NX2)
Немає
Код товару: 190662
3 199 грн

Бренд: Kyocera

Код товару: 190662

Компактний, продуктивний і високоекономічний пристрій FS-1060DN - ідеальний настільний принтер, оснащений кнопкою Quiet Mode (безшумний режим), яка дозволяє істотно знизити рівень шуму. Можливість двостороннього друку та наявність мережевого інтерфейсу в стандартній комплектації роблять його ідеальним пристроєм для використання в компактному офісі або невеликій робочій групі. Міцний і надійний завдяки довговічним технологіям компанії KYOCERA, це той самий безвідмовний принтер, на який можна покластися.

До 20 сторінок формату А4 на хвилину
Універсальна касета на 250 аркушів
Якість друку 600 точок на дюйм
Конфігурація для Windows і Mac
Компактний дизайн і ергономічність
Друк з низьким рівнем шуму в режимі Функція Quiet Mode
Висока надійність, що забезпечується довговічними компонентами
Винятково низькі витрати на друк у своєму класі