Intboard

Товари, представлені брендом:

Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82I
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82I
Немає
Код товару: 209569
17 000 грн

Бренд: Intboard

Код товару: 209569

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I — це інтерактивна дошка з новою оптичною технологією. В основі роботи оптичної технології лежить використання чотирьох цифрових інфрачервоних камер, що розташовані у кутах дошки, а не стрічка з інфрачервоними датчиками. Ця модель інтерактивної дошки характеризується швидким відгуком на торкання, що сприяє комфортній роботі на ній. Як і на всіх інтерактивних дошках Intboard, є можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також користувачі можуть не заважаючи один одному виконувати усі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I підтримує до 10 одночасних торкань. Керування здійснюється за допомогою пальців руки, маркером або будь яким непрозорим предметом, що дозволяє використовувати її в навчальних закладах для дітей з обмеженними можливостями. Комплектація данної моделі розширена. Вона включає: 3 маркери, 1 телескопічну указку, спеціальний ластик для стирания. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I має керамічну поверхню білого кольору з можливистю писати сухостираємими маркерами. Поверхня дошки ідеально підходить для проекціювання зображення з проектора. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I проста в обслуговуванні, має високу точність та надійність. Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою. Досить просте обслуговування, найвища точність, одноразове калібрування і можливість використання дошки як традиційної сухостираємої для письма маркером. Plug&Play – технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно вона перекладається як «включай і працюй». На практиці це означає, що використовувати дошку можна відразу після підключення до проектора та комп’ютера.

Iнтерактивна дошка Intboard UT-TBI80I-ST
Iнтерактивна дошка Intboard UT-TBI80I-ST
Немає
Код товару: 209568
16 000 грн

Бренд: Intboard

Код товару: 209568

Інфрачервона технологія (IR), яка застосовується в роботі інтерактивних дощок, дає можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі.

Plug & Play — технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно воно перекладається як «включай і працюй». На практиці це означає, що можна використовувати дошку одразу після підключення до проектора та комп'ютера.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.

Досить просте обслуговування, висока точність, одноразова калібрування і можливість використання дошки як традиційної сухостираемой для письма маркером.

Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X
Немає
Код товару: 200195
15 500 грн

Бренд: Intboard

Код товару: 200195

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 - це найкраще за ціною пропозицію на ринку.  В інтерактивній дошці INTBOARD UT-TBI82 використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів.  Користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі.  Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків.  Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.  Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителеві використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 має матову керамічну зносостійку поверхню білого кольору з можливістю писати сухостираємими маркерами.  Поверхня дошки ідеально підходить для проектування зображення з проектора.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 - ідеальне рішення як для навчальних закладів так і для бізнесу.  Вона буде незамінна при проведення переговорів або презентацій.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 відрізняється простим обслуговуванням, високою точністю і надійністю.

Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82S
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82S
Немає
Код товару: 200194
14 000 грн

Бренд: Intboard

Код товару: 200194

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82S - це найкраще за ціною пропозицію на ринку.  В інтерактивній дошці INTBOARD UT-TBI82S використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів.  Користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі.  Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків.  Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителеві використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.