Haylou

Товари, представлені брендом:

Bluetooth-гарнітура Haylou T16 Wireless Headset Black
Bluetooth-гарнітура Haylou T16 Wireless Headset Black
Немає
Код товару: 180591
2 099.01 грн

Бренд: Haylou

Код товару: 180591

Бездротові навушники HAYLOU T16 забезпечують чистий і потужний звук, зручне управління і тривалий час автономної роботи. Вони мають 4 режиму шумозаглушення, що дозволяє насолоджуватися музикою, де б ви не знаходилися. Робота від батареї забезпечує 30 годин безперервного звучання. Корпус по стандарту IPX5 стійкий до впливу поту і дощу.

Залежно від навколишнього оточення, ви можете вибрати найбільш комфортний режим шумозаглушення. Вбудовані високочутливі мікрофони розпізнають зовнішні шуми і генерують коригувальний сигнал.

Спеціально сконструйована форма Haylou T16 за принципом золотого перетину, алюмінієво-мідна акустична котушка CCAW і підтримка кодека AAC гарантують відмінну якість звучання. Насолоджуйтесь чистим звуком з високою деталізацією, як в звукозаписі.

На відміну від звичайних навушників, Haylou T16 не пов"язані між собою і мають незалежне підключення до джерела звуку. Це запобігає проблемам з втратою з"єднання і раптовим обривом звуку.

Одного повного заряду вистачає до 6 годин безперервної роботи навушників. Зарядний чохол, потужністю 600 мАг збільшує тривалість автономного звучання до 30 годин. Рівень заряду батареї навушників і зарядного чохла можна подивитися в додатку.

Як тільки ви відкриваєте зарядний кейс, навушники автоматично підключаються до вашого пристрою. Надчутливий датчик носіння фіксує положення навушників. Якщо вийняти навушник з вуха, музика автоматично призупиняється.

Навушники Haylou T16 з технологією Bluetooth 5.0, що значно підвищує швидкість передачі звуку, його стабільність і якість. Відстань передачі звуку досягає 30 метрів.

На гарнітурі навушників розташовані сенсорні датчики, за допомогою яких ви можете не тільки переключати режими шумозаглушення, але і здійснювати дзвінки, перемикати треки. Ви також можете активувати голосового помічника, утримуючи дотик на правому або лівому навушнику протягом 1,5 секунд.