Haylou

Товари, представлені брендом:

Bluetooth-гарнітура Haylou GT2S Global Black
Bluetooth-гарнітура Haylou GT2S Global Black
Немає
Код товару: 199125
508 грн

Бренд: Haylou

Код товару: 199125

Стабільне підключення по Bluetooth 5.0

Бездротові навушники Hayloy GT2S, створені для того, щоб ви могли насолоджуватися високоякісним звуком.

Одна з найбільш вражаючих моделей на даний момент, вона створена для того, щоб ви могли чути кращу музику самим видовищним чином.

Haylou GT2S мають відмінні можливостями підключення по бездротовій технології Bluetooth 5.0, що дозволить вам забути про проблеми з дротовим підключенням і заплутуванням кабелю.

Ергономічний дизайн

Навушники Haylou GT2S створені, щоб дати вам повний комфорт. Вони надлегкі — всього 3.7 грама! Ви навіть не відчуєте, що носите їх. Навушники також настільки малі, що їх практично не видно.

Чітка розмова, відмінна якість звуку

Бездротові навушники мають 7.2 мм діафрагму з полімерної смоли, яка забезпечує відтворення низьких частот, а також легких і м’яких високих та середніх тонів.

Завдяки цифровому шумозаглушенню DSP і технології AAC, навушники також підходять для голосових стереодзвінків з високою точністю відтворення.

До 12 годин прослуховування

Оскільки була застосована технологія енергозбереження та модифікація внутрішніх компонентів, навушники здатні забезпечити тривалий час автономної роботи.

При повністю заряджених акумуляторах, навушники можуть відтворювати музику протягом 4 годин. З зарядним чохлом обладнаним акумулятором на 310 мАг, час автономної роботи навушників продовжується до 12 годин (може варіюватися в залежності від рівня гучності).

Bluetooth-гарнітура Haylou T16 Wireless Headset Black
Bluetooth-гарнітура Haylou T16 Wireless Headset Black
Немає
Код товару: 180591
2 099.01 грн

Бренд: Haylou

Код товару: 180591

Бездротові навушники HAYLOU T16 забезпечують чистий і потужний звук, зручне управління і тривалий час автономної роботи. Вони мають 4 режиму шумозаглушення, що дозволяє насолоджуватися музикою, де б ви не знаходилися. Робота від батареї забезпечує 30 годин безперервного звучання. Корпус по стандарту IPX5 стійкий до впливу поту і дощу.

Залежно від навколишнього оточення, ви можете вибрати найбільш комфортний режим шумозаглушення. Вбудовані високочутливі мікрофони розпізнають зовнішні шуми і генерують коригувальний сигнал.

Спеціально сконструйована форма Haylou T16 за принципом золотого перетину, алюмінієво-мідна акустична котушка CCAW і підтримка кодека AAC гарантують відмінну якість звучання. Насолоджуйтесь чистим звуком з високою деталізацією, як в звукозаписі.

На відміну від звичайних навушників, Haylou T16 не пов"язані між собою і мають незалежне підключення до джерела звуку. Це запобігає проблемам з втратою з"єднання і раптовим обривом звуку.

Одного повного заряду вистачає до 6 годин безперервної роботи навушників. Зарядний чохол, потужністю 600 мАг збільшує тривалість автономного звучання до 30 годин. Рівень заряду батареї навушників і зарядного чохла можна подивитися в додатку.

Як тільки ви відкриваєте зарядний кейс, навушники автоматично підключаються до вашого пристрою. Надчутливий датчик носіння фіксує положення навушників. Якщо вийняти навушник з вуха, музика автоматично призупиняється.

Навушники Haylou T16 з технологією Bluetooth 5.0, що значно підвищує швидкість передачі звуку, його стабільність і якість. Відстань передачі звуку досягає 30 метрів.

На гарнітурі навушників розташовані сенсорні датчики, за допомогою яких ви можете не тільки переключати режими шумозаглушення, але і здійснювати дзвінки, перемикати треки. Ви також можете активувати голосового помічника, утримуючи дотик на правому або лівому навушнику протягом 1,5 секунд.