GamesSoftware

Товари, представлені брендом:

Новинка
Програмний продукт на BD диску Red Dead Redemption 2 [PS4, Russian subtitles]
Програмний продукт на BD диску Red Dead Redemption 2 [PS4, Russian subtitles]
В наявності
Код товару: 246722
1 899 грн

Бренд: GamesSoftware

Код товару: 246722

Америка 1899 рік. Епоха Дикого Заходу Добігає кінця. Після пограбування банку Артур Морган та інші підручні Дарта ван дер Лінде змушені втекти. Їх банді належить брати участь у крадіжках, грабежах та перестрілках у самому серці Америки. За ними по п'ятах йдуть федеральні агенти та найкращі в країні мисливці за головами, а саму банду розривають внутрішні протиріччя. Артуру належить вибрати, що для нього важливіше: його власні ідеали або вірність людям, які його виростили. Життя поза законом!

Бренд: GamesSoftware

Код товару: 203067

Вирушайте в погоню за власною спадщиною та залиште свій слід на карті в UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Насолоджуйтеся захоплюючими кінематографічними сюжетами Naughty Dog та найпопулярнішими іграми культової франшизи.

Дізнайтеся забуті легенди разом із харизматичними та глибокими персонажами, Натаном Дрейком та Хлоєю Фрейзер, які подорожують світом у пошуках гострих відчуттів та втрачених знань.

Бренд: GamesSoftware

Код товару: 223903

Прийміть командування «Нормандією», зберіть команду і приготуйтеся до незабутньої пригоди в знаменитій серії ігор.

Програмний продукт Switch Minecraft
Програмний продукт Switch Minecraft
Немає
Код товару: 245700
1 799 грн

Бренд: GamesSoftware

Код товару: 245700

Minecraft - гра, в якій можна створити будь-що і завжди можна відправитися в пригоди. Досліджуйте випадково генеровані світи і будуйте разючі споруди: від простих будинків до грандіозних замків. Грайте у творчому режимі з необмеженими ресурсами або спробуйте режим на виживання, в якому треба створювати зброю та зброю, щоб відбиватися від небезпечних ворогів.