GaGa Games

Товари, представлені брендом:

Настільна гра GaGa Games ІліТо. Шкільне (GG015)
Настільна гра GaGa Games ІліТо. Шкільне (GG015)
Немає
Код товару: 207882
255 грн

Бренд: GaGa Games

Код товару: 207882

Компактна гра з дуже простими правилами, яка змусить усіх від двієчника до відмінника замислитися над тим, що б вони вибрали: вміти проходити крізь стіни чи вміти пересувати предмети на відстані? Гра містить 60 карток, кожна з яких ставить гравців перед дуже непростим вибором. Ця захоплююча гра навчить школярів мислити критично, наводити аргументовані докази на підтримку своєї думки, міркувати, сперечатися і, звичайно ж, дозволить гравцям дізнатися багато нового про своїх друзів та однокласників!

Настільна гра GaGa Games Чпок (GG200)
Настільна гра GaGa Games Чпок (GG200)
Немає
Код товару: 200231
300 грн

Бренд: GaGa Games

Код товару: 200231

Напої міцніші, слова коротші
Ця гра не про алкоголь, але він тут припустимо і стане непоганим помічником-якщо ви трошки соромитеся. Скромність – абсолютно непотрібна штука для партії у цю гру. Та й взагалі, нахабство – друге щастя. А то й перше, якщо пощастить.

Що це за звук?
На що вистачить вашої уяви. Правила гри феноменально прості і пестять втомлене серце - буклета з тонкощами гри навіть не поклали в коробку. Ні, не забули, це свідомий саботаж. Усередині п’ять варіантів правил - але всі пов’язані з грою слова. Складайте їх з різних літер і на різні теми. Наприклад, ви дізнаєтеся, що ковтають ваші друзі і яке гірше місце для прогулянок у чому мати народила. І це ще найпристойніші питання.

Ми відкриті - для всього нового
Якщо ви зібралися на вечірку для тих, хто старше 18 років, а ще вам хочеться трешу та чаду, але при цьому не прокинутися вранці у селі Криводанівка у Новосибірській області – обов’язково візьміть цю гру. Втім, не факт, що вона утримає вас від мандрівок, але... Але спробувати варто. У будь-якому випадку, до Криводанівки треба якось веселитися - і по дорозі туди.

І вільний
Усередині сто карток. З них 68 із завданнями та ще 27 – з літерами. Якщо цікаво, то це 2,4473901924941339289033783825853e+247 можливих ситуацій. Ми не перевіряли, чи це порахував виробник. Можете перевірити самі – краще на практиці!

Настільна гра GaGa Games Пий! Пий! Пий! (GG199)
Настільна гра GaGa Games Пий! Пий! Пий! (GG199)
Немає
Код товару: 190022
385 грн

Бренд: GaGa Games

Код товару: 190022

Пий! Пий! Пий! - п’яна гра, яка зробить вашу вечірку по-справжньому незабутньою. Вас чекає більше двохсот карток з божевільними завданнями, смішними ситуаціями і самими дивними картинками. А ще цілих чотири режими гри. Гарантуємо: сумним ніхто не залишиться. Тверезим - теж, головне, щоб не закінчився алкоголь!

Підлогова гра GaGa Games ТВСТР (Твістер) (GG053)
Підлогова гра GaGa Games ТВСТР (Твістер) (GG053)
Немає
Код товару: 189974
240 грн

Бренд: GaGa Games

Код товару: 189974

ТВСТР - це відмінний спосіб розвеселити і дітей, і дорослих, і до того ж повправлятися у спритності та гнучкості! Танцюй так, ніби ніхто не бачить, співай так, як ніби ніхто не чує, і грай в Твістер так, як ніби ти чемпіон світу з гімнастики! Твстр (Twister, Твістер) універсальний тим, що, укупі з простими правилами і швидкої підготовкою до гри, він, без сумніву, буде цвяхом програми будь-якої вечірки, будь то сімейне свято, дитячий день народження або дружні посиденьки. Весела руконожная плутанина, динамічний ігровий процес, лаконічний дизайн - ця гра стане незамінним і бюджетним варіантом порадувати себе і порадувати оточуючих.
Комплектація настільної гри ТВСТР (підлогова гра):
Ігровий килимок
Рулетка зі стрілкою
коробка з правилами гри

Бренд: GaGa Games

Код товару: 189971

Більше, ніж просто мафія
У цю Мафію можна грати, як завжди, вшістьох або компанією до 18 осіб (можна і більше, але ведучому буде вже складніше). Більш того, в ній є набір карт для стандартної, знайомої всім з дитинства Мафії. Але є там і десятки карт з новими персонажами, які мають різні властивості і вміють різні речі. Так що з цієї Мафії можна зробити довгу рольову гру. Карти з класними портретами додають атмосфери, а ви можете посилювати її костюмами, музикою, зміною освітлення.

Ух ти, давайте візьмемо екстрасенсів і сектантів!
Ви самі вирішуєте, які ролі будуть в грі. Правила лише рекомендують вам набори карт для кращого балансу. Зрозуміло, що злочинців повинно бути все-таки менше, ніж городян, інакше вони швидко досягнуть успіху в убивствах і виграють.

Ви напевно знаєте, що вночі роблять такі персонажі як Мафія, Доктор, Детектив і Маніяк. Вони зустрічаються в кожній колоді Мафії. А ось, що можуть деякі нові герої:
Месник не прокидається вночі, він входить в список мирних жителів. Але якщо його вб’ють, але днем він прокинеться, покаже свою карту і перед остаточним виходом з гри замочить кого-то, кого вважає своїм вбивцею,
Охоронець прокидається вночі, вибирає одного гравця. Якщо виявляється, що в його мета стріляли, то замість нього вмирає Охоронець,
Коханка прокидається, кого-то вибирає і затягує в ліжко. Якщо її коханого перевірятимуть цієї ночі, провідний дасть невірну відповідь.
Так що гра стала ще цікавіше, загадковіше, в чомусь складніше (хоча ви самі можете регулювати рівень складності, вводячи тільки певних героїв).

А в ході гри все залишилося як і раніше: вдень все прокидаються, бачать, кого вбили, обговорюють, хто міг це зробити, вершать суд і стратять когось одного. Вночі деякі відкривають очі в певному порядку за вказівкою ведучого, скоюють злочини або добрі справи, а потім чекають ранку в надії, що на цей раз вони не помилилися з вибором.

Склад гри
7 карт мирних жителів,
12 карт особливих городян (Агент, Суддя, Детектив, Журналіс

Бренд: GaGa Games

Код товару: 189970

Липкі Хамелеони - це якраз той випадок, коли розвага, придумане для дітей, не на жарт затягує і дорослих. Веселий спосіб перевірити вашу спритність і реакцію. Відправляйтеся в джунглі на полювання, щоб зловити найсмачніше комаха, але остерігайтеся ос і конкурентів.

Настільні ігри вже давно перестали бути просто набором картону і кубиків. Ми не раз перетворювалися в могутніх чарівників, хоробрих лицарів або мудрих правителів. А якщо перевтілитися в тварин? Ось це привід для справжніх веселощів, адже вам належить стати хамелеоном і ловити комах в джунглях, використовуючи не тільки свою реакцію, але і липкий мову. З таким «гаджетом» ніяка муха від вас не сховається.

Так, ви все правильно прочитали, кожен гравець отримує справжнісінький мову - липку гумку, за допомогою якої і буде ловити свою здобич. Місцеві липучки зроблені дуже якісно - вони досить липкі, щоб підхоплювати картонки, але при цьому не залишають жирних слідів.

Отже, оголошуємо сезон полювання відкритим! Кидайте кубики, щоб визначити вашу мету: перший кубик вибирає тип комахи, а другий - колір. Жучки розкладені в хаотичному порядку на столі, тому вибирайте потрібного уважно і швидко, щоб випередити конкурентів. Головне - не наштовхнутися на рій бджіл. Якщо вони до вас пристануть, то обов’язково вкусять, а ви не зможете отримати улюблений делікатес.

Комплектація
8 липких язиків (включаючи 2 запасних)
30 жетонів комах
5 жетонів ос
30 жетонів смачненького
Кубик комах
Кубик кольору
Правила гри

Бренд: GaGa Games

Код товару: 189967

Цолькін: Календар Майя - досягнення древніх Майя
Майя - стародавня цивілізація Мезоамерики, відома своєю писемністю, архітектурою і мистецтвом, а також математичної і астрономічної системам. Жителі племені будували кам’яні міста, більшість з яких вони покинули перш, ніж прийшли європейці. Майя застосовували ієрогліфічну систему письма, частина якої збереглася, в основному це написи на пам’ятниках. Крім того, дана цивілізація запам’яталася створенням ефективної системи землеробства.

Саме значуще і прославлене винахід Майя - календар Цолькін, яким користувалося не тільки плем’я, а й інші народи Центральної Америки. Сьогодні, завдяки настільній грі Цолькін: Календар Майя (Tzolk’in: The Mayan Calendar), у вас з’явиться шанс повернутися в 2000-й рік до нашої ери і стати вождем племені, щоб розвивати науку, оберігати народ і писати історію давньої цивілізації своєю рукою .

День за днем…
Ігрове поле - неймовірна комбінація з різних деталей, зібравши яку, ви отримаєте крутейший календар, шестерінки якого рухаються! Перед початком гри фішки і жетони відправте в банк, поля і джунглі засейте відповідними тайлами, монументи і будівлі першої епохи розкладіть в потрібних розподілах, а календар зупиніть на позначці «день їжі».

Учасникам належить стати лідерами одного з племені древньої цивілізації Майя і привести його до процвітання. Вони отримують на руки по набору компонентів обраного племені, а саме: поле, 4 тайла багатства, 3 робочих і 8 маркерів, за допомогою яких можна буде відзначати своє поточне становище на треках храмів, технологій і переможних очок.

В першу фазу раунду гравці можуть або відправляти своїх робочих на шестерінки календаря, або забирати їх звідти. Розміщувати робочого потрібно завжди на перше вільне розподіл, а після - заплатити в банк кількість зерна, що дорівнює номеру комірки. Розміщення кожного наступного робочого також буде оплачуватися по «прайс-листу» вашого поля. Якщо гравець починає хід всього з двома фішками зерна в запасі, то заміст