FunGameShop

Товари, представлені брендом:

Бренд: FunGameShop

Код товару: 200275

SEXКубікі: Рольові ігри - це ваша можливість втілити найсміливіші і найпотаємніші сексуальні фантазії і, в той же час, спробувати щось кардинально нове! Перед вами п’ять кубиків, кидок яких, відкриє для вас двері в світ домінування і підпорядкування - БДСМ, і занурить в його пристрасну атмосферу. У вашому розпорядженні 999+ варіантів розвитку подій. Чи готові зробити перший кидок?

Кубик 1: визначить, хто з вас буде підкоряться, а хто домінувати;
Кубик 2: визначить сценарій для вашої рольової гри;
Кубик 3: визначить додаткові дії, які змусять вас стогнати від насолоди;
Кубик 4: визначить образи, в яких ви віддасте своїм фантазіям;
Кубик 5: визначить супутній реквізит, який посилить ваше задоволення.

В комплекті:
• 5 кубиків 16мм;
• 1 тканинний мішечок-сіточка;
• 1 коробка;

Настільна гра FunGameShop Будьмо (0709317605501)
Настільна гра FunGameShop Будьмо (0709317605501)
Немає
Код товару: 190019
260 грн

Бренд: FunGameShop

Код товару: 190019

Настільна гра для веселого застілля в компанії друзів.
Гра містить 52 карти від двійки до туза, оформлені авторськими малюнками. Крім того, на всіх картах є завдання, в яких і полягає сенс гри «Будьмо»: гравці за столом по черзі тягнуть карти з перетасованої колоди, зачитують завдання і виконують умови карт. При цьому, що природно для цієї гри, у кожного гравця повинен бути келих з його улюбленою випивкою. Практично всі завдання полягають у вживанні напоїв, тому будьте обережні з міцним алкоголем, МОЗ вас попередив :)

В комплекті:
52 художні карти (підходять для класичних карткових ігор),
коробочка з правилами гри.

Бренд: FunGameShop

Код товару: 189964

Думаєте, що вже все перепробували зі своїм партнером? Впевнені? Ну ж бо, киньте виклик собі і вашій другій половинці. З «Правда або Дія» вам належить дізнатися багато нового про вашого партнера, а також проявити себе. А, можливо, ви зможете здійснити щось, про що в таємниці давно мріяли, але соромилися попросити. З нашою грою вам не доведеться нічого придумувати - ми все вже придумали за вас =)

Коротко про правила: Ви по черзі питаєте один одного «Правда або Дія?». Якщо вибрали «Дія» - тягніть стик і виконуйте завдання з його фіолетовою сторони. «Правда» - вам необхідно відповісти на питання з червоною сторони стіки. Не можна вибирати одне і теж завдання більш ніж двічі поспіль. Ви можете відмовитися від виконання «Дія» або «Правда» не більше двох разів за гру. Після третього відмови інший гравець призначає вам покарання (фантазуйте), яке має бути виконано. У грі немає ні переможців, ні переможених - головне участь. Розслабтеся, будьте чесними і наполегливі, і ви отримаєте від гри максимум задоволення

У комплекті: 50 справ і 50 питань

Настільна гра FunGameShop Ширше рота (FGS03)
Настільна гра FunGameShop Ширше рота (FGS03)
Немає
Код товару: 189961
499 грн

Бренд: FunGameShop

Код товару: 189961

Друзі, ви любите сміятися? Ширше РОТА - це гра, яка і мертвого змусить посміхнутися. Ну серйозно, так ви ще не веселилися! Всього-то треба зрозуміти, що намагається сказати ваш друг, ну або самостійно пояснити фразу вашим слухачам. Але як же це весело і не просто, коли в роті у вас ... в загальному, купите гру і самі у всьому розберетеся.
Ідеальна гра для вечірки, в якій гравці по черзі надягають роторозширювачі і читають випадкові і безглуздо - смішні фрази, а їх команда намагається зрозуміти, що ж вони намагаються сказати.

Коротко про правила: Гравці діляться на команди. Ваше завдання - надіти загубник і відтворити якомога більше фраз з карток за 1 хвилину, а ваша команда повинна вгадати, що ж ви намагаєтеся сказати. Це смішно, буквально до сліз.

У комплекті: 120 карток. 6 загубників (4 звичайних і 2 маленьких), правила.