FreedConn

Товари, представлені брендом:

Бренд: FreedConn

Код товару: 180917

Мотогарнітура FreedConn T-Com VB — це чудовий безпечний застосунок до подорожей на мотоциклі. Кріплення на шоломі надійно тримає пристрій, даючи змогу спілкуватися навіть на відстані 800 м. Широкі можливості для зручності мотоциклістів. Зв’язок здійснюється за допомогою bluetooth. Тут ви зможете не тільки розмовляти за допомогою селекторного зв’язку, а й слухати улюблену музику в дорозі. Чудовий об’ємний звук без перешкод. На додаток для чіткої чутності виробник встановив шумозаглушення. Ця спеціальна розробка значно поліпшила якість передавання звучання. Тепер навіть під час дощу або сильного вітру, співрозмовник вас чутимме, як у приміщенні. Мотогарнітура автоматично перемикається після закінчення розмови на музику, яку ви слухали.

Переговорний пристрій простий у встановленні
В інструкції вказане покрокове встановлення. Гарнітура в шоломі не буде заважати, адже всі дроти буде сховано під обшивкою шолома. Назовні виводяться навушники, які мають універсальний розмір. Кріплення блока за допомогою пластикових засувок надійно утримує пристрій. Ви можете набирати останній номер, перемикати музику та дзвонити, керуючи невеликим стильним коліщатком. Пластиковий корпус має збільшену міцність. Герметична конструкція спеціально зроблена так, що в дощову погоду агрегат не зашкодить, а ви з легкістю зможете його використовувати на свій розсуд.

Якщо ви шукайте недорогу, але функціональну модель, яка працюватиме довгі роки — чудовий варіант FreedConn T-Com VB.

Бренд: FreedConn

Код товару: 180832

Високоякісна Bluetooth-гарнітура для мотошоломів. Дуже добре підходить для переговорів між водієм і пасажиром, а також для розмов між мотоциклістами на відстані до 1000 метрів. Є вбудований NFC і FM-радіо. Придбавши цю мотогарнітуру, ви розв’язуєте для себе вічну проблему мотоциклістів — розмови під час їзди. Адже з нею ви зможете не просто спілкуватися з пасажиром і з друзями-мотоциклістами, але й отримаєте всі стандартні для bluetooth-гарнітур функції: зв’язок із мобільним телефоном, відповідь на дзвінки, прослуховування музики в стереорежимі. А вбудована система шумозаглушення зуміє заглушити під час розмов навіть звуки найпотужнішого двигуна. Є також зручна функція вбудованого NFC-чипа, яка дає змогу створювати швидку пару з телефоном.

До комплекту входить як сама гарнітура зі спеціальними навушниками й мікрофоном, розробленими для зручного закріплення й використання в шоломі, так і кріпильний пристрій для блока керування, за допомогою якого ви зможете за лічені хвилини надійно закріпити комплект мотогарнітури на шоломі.

Особливості:

Прямий повнодуплексний інтерком із можливістю селекторного зв’язку між водієм і пасажиром або двома мотоциклістами на відстані до 1000 метрів.
Три водії, пов’язані в селекторний зв’язок, два з них можуть одночасно спілкуватися.
Під’єднується до мобільного телефона й може виконувати такі дії: отримання виклику автоматично, відповідь на виклик, відхилення, повторний набір останнього номера й голосовий набір.
Автоматичне перемикання між мобільними викликами, інтеркомом і режимом відтворення музики. Мобільний виклик передовсім. Автоматичне перемикання на попередній стан після відбою.
Насолоджуйтеся музикою через Bluetooth-під’єднання до мобільного телефона, MP3 або GPS-навігатора.
Музикою можна керувати за допомогою AVRCP — відтворення, пауза, попередня пісня, наступна пісня.
Вам гарантовано кришталево-чисту якість звуку навіть на високій швидкості з новою системою шумозаглушення.
Блок керування водонепроникний і з захис