FreedConn

Товари, представлені брендом:

Новинка
Bluetooth-мотогарнітура для шолома FreedConn R1 з камерою (fdr1cam)
Bluetooth-мотогарнітура для шолома FreedConn R1 з камерою (fdr1cam)
В наявності
Код товару: 180836
5 499 грн

Бренд: FreedConn

Код товару: 180836

Bluetooth-мотогарнітура для шолома FreedConn R1 — це ідеальна система зв’язку для мотоциклів, яка має преміальний дизайн і об’єднує всі властивості аналогічних продуктів. FDC R1 дасть не тільки повну свободу спілкування в дорозі, а й запише вашу поїздку на відео. Водночас дає змогу прослуховувати MP3, отримувати голосові підказки GPS-навігації й синхронізацію з рацією. Найголовніше, що під час використання програми FreedConn APP гарнітура може реалізовувати функцію групового чату між пілотами. Вбудована WI-FI система передавання-перегляду може передавати записане відео на мобільний телефон.

Головні переваги:

Запис до 4 годин безперервного відео, здатність робити фотографії
Передавання й перегляд відео з wi-fi
Голосові підказки
Придатний до використання під час заряджання

Бренд: FreedConn

Код товару: 199172

Bluetooth-мотогарнітура для шолома FreedConn T-Com SC забезпечить вас усіма потрібними функціями. Міцна, з чудовим звучанням відомої марки «FreedConn». Вона міцно тримається на шоломі й не потребує складного догляду за собою. За цю вартість вас приголомшить велика відстань — 1000 метрів, на якій ви зможете спілкуватися з мотоциклістами.

Великі можливості компактного пристрою
Переговорний пристрій обладнано протиударним корпусом із вологозахисним блоком. Можливість розмови в дощ не зашкодить апарату. А шум від дощу не завадить бесіді, адже тут встановлено запатентовану шумоізоляцію. Крім спілкування слухайте музику 7 годин без перерви. Потужний акумулятор легко витримує цей час без підзаряджання. Мотогарнітура з’єднується зі смартфоном натисканням кнопки й утримуванням впродовж 2 секунд. Зовсім не обов’язково мати телефон останніх моделей. Версія універсальна й підійде до будь-якого різновиду.

З нововведень тут можна відзначити наявність:

Вживаний модуль синхронізації зроблений для більшого ресурсу акумулятора. До того ж гарнітура в шолом під’єднується до GPS- пристрою
Навушники мають липучки. Для точнішої й надійнішої фіксації, у комплекті ви отримаєте додаткові кріплення
USB-кабелю. Крім стандартного зарядного пристрою, ви зможете зарядити від комп’ютера, планшета або телевізора
На додаток до зручних нових функцій є стандартне радіо, можливість перемикання на дзвінок або музику, ігнорування вхідного дзвінка. Усім цим легко керувати за допомогою функціонального невеликого коліщатка, розташованого на блоці керування. Гарнітура в шоломі має компактний розмір і великі можливості для вашої комфортної поїздки.

Бренд: FreedConn

Код товару: 180917

Мотогарнітура FreedConn T-Com VB — це чудовий безпечний застосунок до подорожей на мотоциклі. Кріплення на шоломі надійно тримає пристрій, даючи змогу спілкуватися навіть на відстані 800 м. Широкі можливості для зручності мотоциклістів. Зв’язок здійснюється за допомогою bluetooth. Тут ви зможете не тільки розмовляти за допомогою селекторного зв’язку, а й слухати улюблену музику в дорозі. Чудовий об’ємний звук без перешкод. На додаток для чіткої чутності виробник встановив шумозаглушення. Ця спеціальна розробка значно поліпшила якість передавання звучання. Тепер навіть під час дощу або сильного вітру, співрозмовник вас чутимме, як у приміщенні. Мотогарнітура автоматично перемикається після закінчення розмови на музику, яку ви слухали.

Переговорний пристрій простий у встановленні
В інструкції вказане покрокове встановлення. Гарнітура в шоломі не буде заважати, адже всі дроти буде сховано під обшивкою шолома. Назовні виводяться навушники, які мають універсальний розмір. Кріплення блока за допомогою пластикових засувок надійно утримує пристрій. Ви можете набирати останній номер, перемикати музику та дзвонити, керуючи невеликим стильним коліщатком. Пластиковий корпус має збільшену міцність. Герметична конструкція спеціально зроблена так, що в дощову погоду агрегат не зашкодить, а ви з легкістю зможете його використовувати на свій розсуд.

Якщо ви шукайте недорогу, але функціональну модель, яка працюватиме довгі роки — чудовий варіант FreedConn T-Com VB.

Бренд: FreedConn

Код товару: 180833

Набір мотогарнітур FDC Т-COM VBx2 — це чудовий безпечний застосунок до подорожей на мотоциклі для двох. Кріплення на шоломі надійно тримає пристрій, даючи змогу спілкуватися навіть на відстані 800 м.
Широкі можливості для зручності мотоциклістів
Зв’язок здійснюється за допомогою bluetooth. Тут ви зможете не тільки розмовляти за допомогою селекторного зв’язку, а й слухати улюблену музику в дорозі. Чудовий об’ємний звук без перешкод. На додаток для чіткої чутності виробник встановив шумозаглушення. Ця спеціальна розробка значно поліпшила якість передавання звучання. Тепер навіть під час дощу або сильного вітру, співрозмовник вас чутимме, як у приміщенні. Мотогарнітура автоматично перемикається після закінчення розмови на музику, яку ви слухали.
Переговорний пристрій простий у встановленні
В інструкції вказане покрокове встановлення. Гарнітура в шоломі не буде заважати, адже всі дроти буде сховано під обшивкою шолома. Назовні виводяться навушники, які мають універсальний розмір. Кріплення блока за допомогою пластикових засувок надійно утримує пристрій. Ви можете набирати останній номер, перемикати музику та дзвонити, керуючи невеликим стильним коліщатком. Пластиковий корпус має збільшену міцність. Герметична конструкція спеціально зроблена так, що в дощову погоду агрегат не зашкодить, а ви з легкістю зможете його використовувати на свій розсуд.
Якщо ви шукайте не дорогу, але функціональну модель для двох, яка працюватиме довгі роки, FDC Т-COM VBx2 — чудовий варіант.

Бренд: FreedConn

Код товару: 180832

Високоякісна Bluetooth-гарнітура для мотошоломів. Дуже добре підходить для переговорів між водієм і пасажиром, а також для розмов між мотоциклістами на відстані до 1000 метрів. Є вбудований NFC і FM-радіо. Придбавши цю мотогарнітуру, ви розв’язуєте для себе вічну проблему мотоциклістів — розмови під час їзди. Адже з нею ви зможете не просто спілкуватися з пасажиром і з друзями-мотоциклістами, але й отримаєте всі стандартні для bluetooth-гарнітур функції: зв’язок із мобільним телефоном, відповідь на дзвінки, прослуховування музики в стереорежимі. А вбудована система шумозаглушення зуміє заглушити під час розмов навіть звуки найпотужнішого двигуна. Є також зручна функція вбудованого NFC-чипа, яка дає змогу створювати швидку пару з телефоном.

До комплекту входить як сама гарнітура зі спеціальними навушниками й мікрофоном, розробленими для зручного закріплення й використання в шоломі, так і кріпильний пристрій для блока керування, за допомогою якого ви зможете за лічені хвилини надійно закріпити комплект мотогарнітури на шоломі.

Особливості:

Прямий повнодуплексний інтерком із можливістю селекторного зв’язку між водієм і пасажиром або двома мотоциклістами на відстані до 1000 метрів.
Три водії, пов’язані в селекторний зв’язок, два з них можуть одночасно спілкуватися.
Під’єднується до мобільного телефона й може виконувати такі дії: отримання виклику автоматично, відповідь на виклик, відхилення, повторний набір останнього номера й голосовий набір.
Автоматичне перемикання між мобільними викликами, інтеркомом і режимом відтворення музики. Мобільний виклик передовсім. Автоматичне перемикання на попередній стан після відбою.
Насолоджуйтеся музикою через Bluetooth-під’єднання до мобільного телефона, MP3 або GPS-навігатора.
Музикою можна керувати за допомогою AVRCP — відтворення, пауза, попередня пісня, наступна пісня.
Вам гарантовано кришталево-чисту якість звуку навіть на високій швидкості з новою системою шумозаглушення.
Блок керування водонепроникний і з захис