FeelIndigo

Товари, представлені брендом:

Бренд: FeelIndigo

Код товару: 189929

Перед Вами швидка та весела гра в карти Вечірка мопсів. Головне завдання гравців - позбутися від своїх карт мопсів-тусовщиків і відправити їх тусити до будинків суперників.

З чого почати?
Дістаньте з коробки колоду карт мопсів-тусовщиків. Перед кожним гравцем викладається по три закриті карти, поверх них викладаються по три відкриті карти, а також гравці отримують на руки ще по три карти мопсів. Частину карт, що залишилася, розмістіть по центру стола.

Як тут узагалі грати?
Гравці ходять по черзі, скидаючи карти в загальну стопку. Кожна наступна карта повинна дорівнювати попередній або бути більшою за номіналом. Якщо Ваша карта дорівнює номіналу верхньої карти, її можна скинути і не в свій хід. Тому не втрачайте пильності. Після свого ходу гравці добирають у руку до трьох карт із колоди. Якщо у свій хід гравець не може зіграти карту, він забирає в руку всю загальну колоду карт.

Коли гра завершується?
Коли у гравця закінчилися карти на руках, а колода карт добору також порожня, він розігрує три відкриті карти, розташовані перед ним, а після цього і три закриті карти. Учасник, який першим вийде з гри, стає переможцем, а останній - тим, хто програв.

Кому підійде гра?
Вечірка мопсів - простий і веселий картковий філлер на прорахунок і легку стратегію. Ігри, у яких є можливість підкласти свиню (точніше мопса) товаришеві, користуються особливою популярністю серед молодіжних компаній хороших друзів. Візьміть цих милих собачок із собою в кафе, у дорогу або навіть на лекцію. Також можна подарувати цю гру другові чи подрузі.

Комплектація Вечірка Мопсів (Що в коробці?):
52 карти мопсів
Правила гри