ERGO

Товари, представлені брендом:

Гарнітура Ergo VM-290 Black (6230963)
Гарнітура Ergo VM-290 Black (6230963)
Немає
Код товару: 214637
249 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 214637

Чудовий комфорт завдяки м"яким амбушюрам і наголов"я зі штучної шкіри
Односторонній кабель підвищує зручність експлуатації
Тканинне обплетення кабелю запобігає сплутуванню

Мобiльний телефон Ergo B242 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Ergo B242 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196993
599 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 196993

ПРОСТИЙ, ЗРУЧНИЙ ТА НАДІЙНИЙ
Простий і стильний дизайн, великі і зручні клавіші, легка конструкція - все це робить мобільний телефон ERGO B242  надійним супутником в повсякденному житті. Корпус обтічної форми з високоякісного пластику прекрасно лежить в руці, а клавіатура з великими цифрами та літерами вигідно доповнює функціональний спектр пристрої.

НАЙНЕОБХІДНІШИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ
Телефон ERGO B242  оснащений зручним і зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2,4 " і акумулятором ємністю 1200 мА. Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати і відтворювати файли з карти пам’яті, робити фото та відео за допомогою VGA-камери . Об"єм вбудованої пам"яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб.

НА ЗВ"ЯЗКУ СКРІЗЬ ТА ЗАВЖДИ
Спілкуватися по телефону тепер можна ще довше, вибираючи найбільш вигідні тарифи у різних операторів, адже ERGO B242  має два повноцінних слота для SIM-карт, підтримує єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц і інтернет 2G.

Мобiльний телефон Ergo R181 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Ergo R181 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196986
599 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 196986

ПРОСТОТА ТА НАДІЙНІСТЬ
Мобільний телефон ERGO R181 чудово підійде людям, які цінують простоту і надійність. Зрозуміле екранне меню з великим шрифтом, а також великі розбірливі кнопки роблять модель особливо зручною.

Телефон оснащений клавішею SOS, яка дає можливість зберегти кілька найбільш використовуваних номерів. У разі необхідності, за допомогою одного натискання, на них можна відправити завчасно підготовлене текстове повідомлення.

ВЕСЬ НЕОБХІДНИЙ ФУНКЦІОНАЛ
Телефон ERGO R181 оснащений необхідним функціоналом: яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 1,77 ", VGA-камерою, а також акумулятором ємністю 1000 мА.

Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати і відтворювати файли, передавати їх по Bluetooth. Об’єм вбудованої пам’яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб.

ДВІ СІМ-КАРТИ ДЛЯ ВИГІДНОГО СПІЛКУВАННЯ
Завдяки двом слотам для SIM-карт, можна скористатися послугами декількох мобільних операторів, обираючи найбільш вигідні тарифи для дзвінків, а єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц і інтернет 2G дають можливість залишатися на зв’язку будь-де.

Мобiльний телефон Ergo B281 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Ergo B281 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196975
699 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 196975

НАДІЙНИЙ, ЗРОЗУМІЛИЙ ТА ЗРУЧНИЙ ТЕЛЕФОН
Телефон ERGO B281 Basic має простий та стильний дизайн, зручні великі клавіші та легку конструкцію. Корпус обтічної форми з високоякісного пластику чудово лежить в руці, а клавіатура з великими цифрами та літерами вигідно доповнює функціональний спектр пристрою, який стане надійним супутником у повсякденному житті.

ТІЛЬКИ НАЙНЕОБХІДНІШІ ФУНКЦІЇ
ERGO B281 Basic обладнаний зручним і зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2,8" і акумулятором ємністю 1600 мА, який тримає заряд ще довше. Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати і відтворювати файли з карти пам’яті, робити фото та відео за допомогою VGA-камери. Об’єм вбудованої пам’яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб.

ВИГІДНЕ СПІЛКУВАННЯ
Спілкуватися, вибираючи найбільш вигідні тарифи у різних операторів, розмежовувати ділові та особисті контакти - тепер все це можливо, завдяки наявності двох повноцінних слотів для SIM-карт. Також ERGO B281 Basic підтримує єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц і інтернет 2G, що дозволяє залишатися на зв’язку практично у будь-якому куточку світу.

Мобiльний телефон Ergo E281 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Ergo E281 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196917
999 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 196917

ПРАКТИЧНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ ТА ПРОСТОТА
Практичний і зручний дизайн, проста та легка конструкція корпусу, великі клавіші - все це робить мобільний телефон ERGO Е281 незамінним супутником у повсякденному житті.

НЕОБХІДНИЙ ФУНКЦІОНАЛ
ERGO Е281 оснащений зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2,8", з якого зручно переглядати зображення, а також акумулятором ємністю 3000 мА, завдяки якому телефон довго тримає заряд.

Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати і відтворювати файли, передавати їх по Bluetooth. Об’єм вбудованої пам’яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб.

ДВІ СІМ-КАРТИ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО СПІЛКУВАННЯ
Завдяки двом слотам для SIM-карт, можна скористатися послугами декількох мобільних операторів, обираючи найбільш вигідні тарифи для дзвінків, а єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц і інтернет 2G дають можливість залишатися на зв’язку будь-де.

3G/4G USB Модем Ergo W02-CRC9 White
3G/4G USB Модем Ergo W02-CRC9 White
Немає
Код товару: 189401
1 399 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 189401

Модель ERGO W02-CRC9 3G / 4G об’єднує в собі можливості 4G-роутера та Wi-Fi маршрутизатора, дозволяючи приймати та потім роздавати мережевий сигнал скрізь, де є покриття операторів стільникового зв’язку. Усе, що для цього потрібно, – вставити в роутер SIM-карту та під’єднати пристрій до USB комп’ютера, ноутбука або павєрбанку чи будь-якого зарядного пристрою.
ERGO W02-CRC9 можна використовувати в якості автономного Wi-Fi роутера без необхідності під’єднання до ПК або ноутбука. Роутер завжди можна під’єднати до звичайного зарядного пристрою смартфона з USB-портом, а для мандрівників є можливість під’єднати роутер до powerbank. Він дуже компактний, що сподобається тим, хто часто подорожує. Дану модель легко брати із собою в дорогу та без проблем користуватися швидкісним інтернетом, перебуваючи в машині, поїзді чи за містом.
Завдяки наявності інтерфейсу для під’єднання зовнішньої антени мережа Інтернет буде доступна навіть в місцях з дуже слабким рівнем сигналу. Стандартний роз’єм CRC9 дозволяє використовувати як компактну переносну антену, так і більш потужну стаціонарну антену, з’єднану з роутером за допомогою коаксіального кабелю. Завдяки своїм вивіреним та збалансованим функціям модель ERGO W02-CRC9 є найкращим рішенням для організації доступу в Інтернет навіть у відносно віддалених від цивілізації місцях.

3G/4G USB Модем Ergo W02 White
3G/4G USB Модем Ergo W02 White
Немає
Код товару: 189400
988 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 189400

Модель ERGO W02 3G / 4G об’єднує в собі можливості 4G-роутера та Wi-Fi маршрутизатора, дозволяючи приймати та потім роздавати мережевий сигнал скрізь, де є покриття операторів стільникового зв’язку. Усе, що для цього потрібно, – вставити в роутер SIM-карту та під’єднати пристрій до USB комп’ютера, ноутбука або павєрбанку чи будь-якого зарядного пристрою.
Його можна використовувати в якості автономного Wi-Fi роутера без необхідності під’єднання до ПК або ноутбука. Роутер завжди можна під’єднувати до звичайного зарядного пристрою смартфона з USB-портом, а для мандрівників є можливість під’єднувати роутер до powerbank. Він дуже компактний, що сподобається тим, хто часто подорожує. Його легко брати із собою в дорогу та без проблем користуватися швидкісним інтернетом, перебуваючи в машині, поїзді чи за містом.
ERGO W02 – універсальний USB-роутер з функціями для доступу до швидкісного мобільного інтернету. Максимальна швидкість прийому даних у мережах 4G – до 150 Мб/секунду, і 150Мб/секунду по Wi-Fi. До нього можна під’єднати 8 пристроїв одночасно, гарантуючи відмінну якість і високу швидкість сигналу. Проста та зрозуміла інструкція дозволяє під’єднатися до мережі Інтернет швидко та завжди залишатися на зв’язку.

Бездротовий маршрутизатор ERGO R0516 c АКБ
Бездротовий маршрутизатор ERGO R0516 c АКБ
Немає
Код товару: 188801
3 099 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 188801

Модель R0516 від ERGO – це мережевий пристрій «2в1», який об’єднує в собі функціонал як 4G-модема, так і Wi-Fi роутера. Даний гаджет надає доступ до мережі Інтернет без використання зайвих дротів, отримуючи та роздаючи сигнал «по повітрю». Усе, що потрібно, – вставити SIM-карту та ввімкнути роутер.
Завдяки вбудованому 4G LTE-модему та слоту для SIM-карти під’єднати мобільні гаджети до мережі дуже просто, після чого можна завантажувати файли, переглядати відео, спілкуватися і працювати на високій швидкості та без розривів з’єднання.

Роутер ERGO R0516 3G/4G забезпечує високошвидкісний доступ до інтернету скрізь, де є покриття оператора мобільного зв’язку (крім CDMA). Вбудований слот для акумулятора (акумулятор не входить у комплектацію) дозволяє живити дану модель електрикою як від звичайної мережі 220 В, так і від автономного джерела живлення далеко від електромереж. Два LAN порти та Wi-Fi-інтерфейс дають можливість створити локальну мережу на розсуд користувача. До Wi-Fi одночасно під’єднується до 32 пристроїв.

Навушники Ergo VT-701 Grey (6068159)
Навушники Ergo VT-701 Grey (6068159)
Немає
Код товару: 199136
99 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 199136

Дана модель при досить консервативному і лаконічному зовнішньому вигляді здатна здивувати якісним і чистим звучанням.
Для зручності повсякденного використання в комплект поставки Ergo VT-701 входять 3-набору змінних амбушюр.  Амбушюри виконані з якісних і дуже приємних на дотик матеріалів, завдяки чому навушники відмінно фіксуються в вушних раковинах і ізолюють від зовнішніх джерел шуму.
Гарнітура оснащена якісними 9-міліметровими динаміками з широким діапазоном частот від 20 Гц до 20 кГц, чутливість 83 дБ і внутрішнім опором 16 Ом.  Інтерфейс проводового підключення: O3.5mm (mini-jack).  Довжина кабелю становить 1.2 метра.
Навушники призначені для використання з портативною dvd-, cd-, md-технікою, mp3-плеєрами та іншими спільними пристроями.
Строгий стильний дизайн
Три комплекти змінних амбушюрів
міцний кабель

Bluetooth-гарнiтура Ergo BT-801 Black
Bluetooth-гарнiтура Ergo BT-801 Black
Немає
Код товару: 199135
199 грн

Бренд: ERGO

Код товару: 199135

Свобода стилю і рухів
Bluetooth- навушники ERGO BT-801 - це справжня знахідка як для любителів активного способу життя, так і для поціновувачів комфорту. Відмінні баси, насичене чисте звучання і відсутність набридливих проводів роблять цю гарнітуру незамінним аксесуаром в арсеналі справжнього меломана.

Ергономіка в кожній деталі
ERGO BT-801 оснащені м"якими силіконовими амбушюрами, які зручно лягають у вушну раковину, не створюючи тиску і дискомфорту. Відмінна якість звуку і висока гучність досягається завдяки широкому діапазону відтворюваних частот і спеціально спроектованим динамікам, діаметром всього 10 мм. Завдяки технології Bluetooth у версії 4.1 можна підключити свої новенькі ERGO BT-801 до будь-якого Bluetooth-пристрою в незалежності від операційної системи і насолоджуватися улюбленими треками. Для додаткової зручності навушники оснащені чутливим мікрофоном і мультифункціональним пультом управління. Відповідайте на дзвінки і гортайте плейлисти без прив"язки до інших девайсів!