Экономикус

Товари, представлені брендом:

Настільна гра Экономикус Бункер (3051)
Настільна гра Экономикус Бункер (3051)
Немає
Код товару: 200240
1 095 грн

Бренд: Экономикус

Код товару: 200240

Бункер - дискусійна гра про виживання після апокаліпсису.
4 – 16 гравців, 18+ (у грі згадується секс, алкоголь, тяжкі хвороби, але ви можете відокремити та виключити такі карти з гри).

На Землі прийде глобальна катастрофа. Вам пощастило, ви опинилися перед входом до рятувального бункера, в якому можна пережити найнебезпечніший період. Але потрапити в бункер зможуть не всі – лише половина з вас. Інші приречені зустрічати катастрофу зовні.

Під час кількох раундів гравці вирішують, кого не беруть у бункер. Ті, що пройшли всі кола голосування і потрапили в бункер – виживуть, щоб потім відродити цивілізацію. Гравці отримують кілька карт характеристик: стать та вік, професія, здоров’я, хобі та ін. Поступово ви розкриваєте свої карти, знайомитеся один з одним і приймаєте рішення, хто і наскільки буде корисним для виживання та відновлення життя після виходу з бункера.

Склад гри: 311 карт та блокнот для голосування в компактній коробці зі зручним органайзером.

Бункер 3.0 (перероблене 3-тє видання) – випущений у грудні 2020 р. видавництвом настільних ігор "Економікус" (за згодою з автором Оксаною Солдатовою).

У новому виданні – низка істотних змін та покращень, як щодо доопрацювання та деталізації правил гри, так і щодо покращення ігрових компонентів.

Всі відмінності в новому виданні гри Бункер є на сайті видавництва.

Що в коробці

- 120 бланків голосування
- 50 карт професій
- 50 карт фактів
- 30 карт біологічних характеристик
- 30 карт здоров’я
- 30 карт хобі
- 30 карт багажу
- 30 карт особливих умов
- 30 карт бункера
- 20 карт катастроф
- 11 карт загроз
- органайзер для карт
- правила гри