CSV

Товари, представлені брендом:

Шафа підлогова CSV Lite Plus 24U-600х800 (акрил)
Шафа підлогова CSV Lite Plus 24U-600х800 (акрил)
Немає
Код товару: 222505
13 518 грн

Бренд: CSV

Код товару: 222505

Шафи серії CSV Lite Plus розроблені в якості товару високої доступності при повному збереженні початкового рівня якості. Історія появи нової серії підлогових шаф проста: після успішного запуску в серію лінійки підлогових шаф CSV Rackmount, конструктори нашої компанії отримали завдання розробити новий серверну шафу максимально простий в збірці, сумісний з компонентами шаф старшої серії і забезпечує здатність навантаження не менше 800 кг.  Головним перевага нової лінійки має стати доступне цінова пропозиція - вартість нових шаф нижче ніж китайські аналоги.  В результаті з’явилася лінійка підлогових шаф CSV Lite Plus.
Від старшої версії її відрізняє товщина металу несучих зварних рам. Тут метал 1,5 мм.  проти 2 мм.  в шафах старшої серії. Друга відмінність - цільні дах і дно шафи, в яких передбачена можливість установки блоків вентиляції. Також в новій серії немає шаф шириною 800мм. В іншому функціонал і критерії вони ідентичні шаф серії CSV Rackmount.

Шафа підлогова CSV Lite Plus 33U-600х800 (акрил)
Шафа підлогова CSV Lite Plus 33U-600х800 (акрил)
Немає
Код товару: 216892
16 422 грн

Бренд: CSV

Код товару: 216892

Шафи серії CSV Lite Plus розроблені в якості товару високої доступності при повному збереженні початкового рівня якості. Історія появи нової серії підлогових шаф проста: після успішного запуску в серію лінійки підлогових шаф CSV Rackmount, конструктори нашої компанії отримали завдання розробити новий серверну шафу максимально простий в збірці, сумісний з компонентами шаф старшої серії і забезпечує здатність навантаження не менше 800 кг. Головною перевага нової лінійки повинно стати доступне цінове пропозиція - вартість нових шаф нижче ніж китайські аналоги. В результаті з’явилася лінійка підлогових шаф CSV Lite Plus.
Від старшої версії її відрізняє товщина металу несучих зварних рам. Тут метал 1,5 мм.  проти 2 мм. В шафах старшої серії. Друга відмінність - цільні дах і дно шафи, в яких передбачена можливість установки блоків вентиляції. Також в новій серії немає шаф шириною 800мм. В іншому функціонал і критерії вони ідентичні шаф серії CSV Rackmount.

Бренд: CSV

Код товару: 216890

Блок вентиляторів для установки на дах підлогового шафи серії CSV Rackmount. Укомплектований 4 вентиляторами. У базовій комплектації оснащений висновком для підключення термостата. Термостат замовляється окремо.

Бренд: CSV

Код товару: 212166

Бічні опори призначені для монтажу в 19 "обладнання для додання жорсткості конструкції. Розсувні бічні опори устанавліваються в тумби CSV, а також шафи і відкриті стійки інших виробників глибиною від 600 мм. Діапазон регулювання - від 600 до 1080 мм., Здатність навантаження - 10кг.  Перед встановленням зверніть увагу 8 комплектів кріплення.
Сумісність з серією: Стійки Rackmount, Стійки Lite, Шафи Rackmount, Шафи Lite Plus, Шафи Wallmount Lite

Бренд: CSV

Код товару: 210915

Зварні рами із сталі 1 мм. Складання шаф максимально спрощене завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки. 19" Монтажних рейок встановлюються з кроком 20 мм в круглі отвори. Немає проблеми з вирівнюванням вертикалі рейок, як в шафах з овальними кріпленнями. Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові Втулки, що повністю прибирає люфт дверей. Полотно дверей посилене, немає відчуття м’якості і гнучкості дверей при відкриванні. У базовому варіанті є 2 місця під установку вентиляторів. Здатність навантаження до 120 кг Передні двері з перфорацією шестигранником.Площа відкритого простору 63%.

Шафа настінна CSV AV 4U-450
Шафа настінна CSV AV 4U-450
Немає
Код товару: 207768

Бренд: CSV

Код товару: 207768

Оригінальна, "зубаста", конструкція дверець. Дверці завжди виконані з 2 мм стали. Зуби заходять в пази на корпусі з 3 сторін шафи і не дають відірвати або загнути дверці. За рахунок "зубастої" конструкції дверець для відкриття шафи треба зрушити її всього на 25 мм і зняти. Тобто шафу можна (і бажано) встановити в кутку, що дуже утруднить злом шафи зловмисниками. Корпус шафи виконаний із сталі 1,5 мм. Усі кути не мають стиків, а закриті відгинами і проварені із зовнішнього і внутрішнього боку шафи. За рахунок м’якшого металу корпусу при спробі злому дверець корпус деформується, а дверці заклинюються сильніше. 2 замки в комплекті блокують можливість провернути дверці і висунути зуби із зачеплення по одній із сторін. Замки захищені накладками, це утрудняє їх злом.

Шафа настінна CSV  9U-580 (акрил)
Шафа настінна CSV 9U-580 (акрил)
Немає
Код товару: 201359
4 710 грн

Бренд: CSV

Код товару: 201359

Серверна шафа настінна, розбірна. У комплекті 4 река з регульованою глибиною установки.
Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини.
Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.
Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки.
19? монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм. у круглі отвори.
Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверки посилено, немає відчуття м’якості і гнучкості дверей при відкриванні.
Навантажувальна здатність до 120кг.

Шафа настінна CSV 15U-580 (перф)
Шафа настінна CSV 15U-580 (перф)
Немає
Код товару: 200145
5 529 грн

Бренд: CSV

Код товару: 200145

Введення кабелю згори, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2x120 мм вентиляторів 25 мм або 38 мм товщини. Бічні стінки - знімні. Максимальна глибина устаткування, що встановлюється в шафу - 510 мм. Максимальне навантаження - до 40 кг Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.

Стійка CSV-24U 400 Lite
Стійка CSV-24U 400 Lite
Немає
Код товару: 200143
3 318 грн

Бренд: CSV

Код товару: 200143

Проектуючи серверні стійки серії CSV Lite ми поставили собі за мету створення максимально технологічного вироби при збереженні вигідного клієнта цінової пропозиції.  Іншими словами, головна особливість нової серії стійок: збереження рівня якості при мінімально можливою ціною.  Для досягнення мети нам довелося відмовити від частини функціоналу серверних стійок серії CSV Rackmount, проте ми змогли зберегти загальну міцність конструкції, високу навантажувальну здатність і залишити варіацію сумісності з більшістю аксесуарів нашого виробництва.  В результаті ми домоглися того, що ціна на нові серверні стійки впала до мінімальної і не перевищує цінову лінію китайських аналогів.
Стійки нової серії CSV Lite придатні для розміщення в них серверного обладнання, підходять для монтажу кабельних систем аж до середньої щільності.  Товщина металу стійок 2 мм.

Бренд: CSV

Код товару: 189337

Універсальний комплект кріплення для установки серверних корпусів, серверних полиць та іншого необхідного обладнання в конструктив 19 "на монтажні напрямні шаф серії CSV Lite Plus, Rackmount, Rackmount S і Wallmount, а також у відкриті стійки серії CSV Lite і Rackmount.

Щітковий кабельний ввід Rackmount 600
Щітковий кабельний ввід Rackmount 600
Немає
Код товару: 189336
588 грн

Бренд: CSV

Код товару: 189336

Щітковий кабельний ввід призначений для введення і організації кабелю всередині шафи. Щетчасткая структура створює мінімально-необхідний зазор для входу кабелю, що предотваращает потрапляння всередину шафи пилу і вологи і сторонніх предметів. Сумісний з напольними шафами CSV серії Rackmount і Rackmount S з шириною 600мм.  і 800мм.

Шафа підлогова CSV Rackmount 42U-600x1000 (акрил)
Шафа підлогова CSV Rackmount 42U-600x1000 (акрил)
Немає
Код товару: 189334
9 580 грн

Бренд: CSV

Код товару: 189334

Наша перша лінійка підлогових шаф CSV Rackmount спеціально розроблялися для установки в них великої кількості серверного обладнання та монтажу великих мереж.  Зварні передня і задня рами шафи виконані зі сталі товщиною 2 мм .: конструкція шафи витримує навантаження до 1000кг.  Модульна конструкція даху і дна надає велику жорсткість конструктиву, дозволяє гнучко організувати введення кабелю і охолодження шафи.  Можлива установка декількох вентиляторів блоків, керованих одним або декількома термостатами.  Шафа може комплектуватися щітковим введенням кабелів, глухими або перфорованими заглушками.  Все це дозволяє побудувати шафа найбільш придатний для вирішення конкретних завдань клієнта.
У лінійці шаф CSV Rackmount присутні моделі шириною 800мм.  для зручного розміщення великої кількості кабелів.  Такі шафи можуть комплектуватися нашими вертикальними організаторами кабелю оригінальної конструкції.  Чи не відрізняючись за якістю і надійності від європейських моделей, шафи серії CSV Rackmount стоять в два-три рази дешевше евроаналога і просто непорівнянні з китайськими моделями.

Силовий блок CSV WT-2261A-GER-9WAY
Силовий блок CSV WT-2261A-GER-9WAY
Немає
Код товару: 189331
729 грн

Бренд: CSV

Код товару: 189331

Блок на 9 розеток, без вимикача, виготовлений в алюмінієвому корпусі, з заземленням і можливістю підключення свого кабелю будь-якої довжини.  Якісна збірка дозволяє підключати до 2.2кВт навантаження.  Шнур довжиною 1.8м.  Висота 1U.

Корпус CSV 4U-K-5D без БЖ
Корпус CSV 4U-K-5D без БЖ
Немає
Код товару: 199472
3 627 грн

Бренд: CSV

Код товару: 199472

Корпус CSV 4U-K-5D призначений для збірки серверів початкового і середнього рівня з одним або двома процесорами.  Можлива збірка двопроцесорних систем.  Основна особливість - можливість установки кошика для гарячої заміни жорстких дисків.  Для правильного монтажу потрібні телескопічні направляючі або комплект жорсткого кріплення.  Установка корпусу на монтажні напрямні тільки за передні кронштейни категорично недопустима.  Для монтажу на телескопічні направляючі або жорстке кріплення потрібно 8 комплектів кріплення гвинт + гайка + шайба (в комплект не входить і замовляється окремо).

Ключові особливості:
Укомплектований 2 корзинами для установки жорстких дисків формату 3,5 ";
Можливість установки кошика для гарячої заміни жорстких дисків;
Допустима установка корзин формату 2х5.25 "і 3х5.25";
У комплект входить метиз для збірки сервера;
Сумісний з підлоговими шафами CSV глибиною 800 мм.  і більше, всіма моделями відкритих стійок CSV.

Стійка подвійна CSV 8Л-750-ОС-Ч 8U Lite чорна
Стійка подвійна CSV 8Л-750-ОС-Ч 8U Lite чорна
Немає
Код товару: 201621
4 600 грн

Бренд: CSV

Код товару: 201621

Висота: 8U. Висота стійки (без ніг): 509мм. Глибина (довжина основи): 750 мм. Корисна глибина: 400 – 750 мм. Ширина: 600 мм. Направляючі 19": без маркування юнітів. Колір: чорний. Товщина металу: 2 мм. Допустиме навантаження: 300 кг.