Cosmodrome Games

Товари, представлені брендом:

Бренд: Cosmodrome Games

Код товару: 207871

Будь-який наступний рік буде кращим, ніж 2021, так що радіємо святу! Діставайте хлопавки та гірлянди, а на новорічний стіл ставте не лише салати та напої, а й новенький «Імаджінаріум Новий рік»! У цьому випуску — веселі та трохи божевільні малюнки на новорічну тематику. Приєднуйтесь до гри та відчуйте святкову атмосферу!
Що у ньому особливого?
У новому «Імаджінаріумі» сумчастий формат: тобто коробка — це поле для гри. Компактна настілка підходить для подорожей. А ще зручно, що фішки гравців кріпляться на бортах і не рушать з місця, навіть якщо зачепити коробку.

Про що гра?
Це настілка для компанії, де кожен грає себе. Ви підбираєте асоціації до картинки, інші повинні вибрати серед своїх карт схожу за змістом. Усі ілюстрації викладають на стіл. Хто відгадає саме вашу асоціацію, отримує переможні очки.

Яка мета гри?
показати силу своєї уяви
зрозуміти, що загадали інші гравці
Де краще грати? Удома, у поїзді, на вершині гори, в гостях у Діда Мороза.
Ця гра підійде у подарунок близьким, друзям, колегам.
На скільки людей розрахована? Від 3 до 6 гравців віком від 12 років.
У мене вже є «Імаджінаріум Новорічний». Чим цей відрізняється?
У попередній святковій версії ми зібрали ілюстрації на тему з інших наборів, а зараз зробили повністю новий «Імаджінаріум» з оригінальними картами. Змінилася і коробочка, вона стала ще новорічнішою. Хіба не здорово?

Бренд: Cosmodrome Games

Код товару: 189956

Імаджинаріум Союзмультфільм Улюблені мультфільми дитинства у відмінній грі - гарний настрій забезпечено! Для маленьких фантазерів: підходить дітям від 6 років. Наймиліші, забавні і казкові картинки - тут, в комплекті з адаптованими правилами! На картах цієї гри ви побачите знайомі сценки і улюблених героїв з творів Союзмультфільму. Вони роблять звичний «Імаджинаріум» ще більш цікавим, адже у кожного з нас можуть бути свої асоціації з «Ну, постривай!», «Крокодилом Геною» і іншими чудовими мультфільмами.

Якщо «Імаджинаріум» - це світ чарівних фантазій, то «Імаджинаріум: Cоюзмультфільм» - це подорож у світ добра і трохи в минуле. Адже без героїв Союзмультфільму не обходився жоден день стількох поколінь дітей! Втім, всі ми в душі залишаємося дітьми, навіть виростаючи. Тому, незважаючи на дитячу тематику, ця гра сподобається і вам, дорослим і серйозним людям!

У чому відмінність від звичайного «Імаджинаріуму»?
На всіх картках в колоді зображені персонажі з улюблених мультфільмів, а на ігровому полі є спеціальні знаки, які накладають на хід гри деякі дивні обмеження. Якщо коротко - Ослик Іа, папуга Кеша, Щука і Ємеля будуть диктувати вам, що робити.

Кому підійде?
Всім, хто виріс на радянських мультфільмах і хоче зануритися в спогади про дитинство.
Батькам, які хочуть ближче познайомити своїх дітей з радянської та російської мультиплікацією.
Сім’ям з маленькими дітьми. Грати в «Імаджинаріум Союзмультфільм» можна навіть з дошкільнятами!
Усім шанувальникам «Імаджинаріуму».

Комплектація
Ігрове поле
98 карт асоціацій
7 літаючих слоників
49 жетонів голосувань
7 нумераторів
Правила гри