Cor-X

Товари, представлені брендом:

Новинка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м
В наявності
Код товару: 188950
64 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 188950

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC SC/UPC-LC/UPC-1
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC SC/UPC-LC/UPC-1
Немає
Код товару: 218589
49 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 218589

Патчкорд є симплексним або дуплексним відрізком кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметру, з двох сторін конектори SC.

Бренд: Cor-X

Код товару: 207711

Патчкорд є оптоволоконний кабель, оконцованнимі з двох сторін коннекторами, для підключення одного оптичного або мережевого, телекомунікаційного обладнання до іншого або до пасивного обладнання передачі сигналу.

Для зручності ідентифікації прийнята загальна колірна маркування: багатомодові патчкорди мають помаранчевий колір, а одномодові - жовтий. Патчкорди виготовляють з многомодового волокна (62,5 / 125 і 50/125) або одномодового волокна (9/125).

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
Немає
Код товару: 207710
30 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 207710

Патчкорд є симплексним або дуплексним відрізком кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметру, з двох сторін конектори SC.

Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
Немає
Код товару: 207708
52 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 207708

Патчкорд є симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, оконцованнимі з двох сторін коннекторами SC. Переваги: ??Малі вносяться втрати. Мале відображення. Хороша відтворюваність. Хороша заменяемость. Висока температурна стабільність.

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3 м
Немає
Код товару: 198665
57 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 198665

Patchcord OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC і LC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 м
Немає
Код товару: 198664
50 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 198664

Patchcord OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC і LC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/APC-SC/APC-1 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/APC-SC/APC-1 м
Немає
Код товару: 198663
57 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 198663

Patchcord OFPC-SC/APC-SC/APC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC

Бренд: Cor-X

Код товару: 198662

Patchcord OFPC-LC/UPC-LC/UPC-3 м duplex являє собою дуплексний відрізок кабелю заданої довжини та зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами LC. Роз'єм LC має розмір стандартного порту типу RJ і 1/2 розміру дуплексного роз'єму SC, що забезпечує високощільне розташування, роз'єм LC має фіксатор у стилі RJ (аналогічний фіксатору на модульних мідних вилках)

Бренд: Cor-X

Код товару: 198661

Patchcord OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1 м duplex являє собою дуплексний відрізок кабелю заданої довжини та зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами LC. Роз'єм LC має розмір стандартного порту типу RJ і 1/2 розміру дуплексного роз'єму SC, що забезпечує високощільне розташування, роз'єм LC має фіксатор у стилі RJ (аналогічний фіксатору на модульних мідних вилках)

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2 м
Немає
Код товару: 188951
1 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 188951

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м
Немає
Код товару: 188949
53 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 188949

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний адаптер Cor-X AD-LC/PC типа LC simplex
Оптичний адаптер Cor-X AD-LC/PC типа LC simplex
Немає
Код товару: 198653
12 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 198653

Оптичний адаптер AD-LC/PC призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах. Використовуються в патчпанелях оптичних кросів, активному обладнанні та вимірювальних приладах