CANDY

Товари, представлені брендом:

Варильна поверхня Candy CHG6BRBB
Варильна поверхня Candy CHG6BRBB
Немає
Код товару: 262241
6 999 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 262241

Що таке Candy?
Candy: історія успіху — від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi.
Все почалося 1945 року, коли Candy створила першу італійську пральну машину. Відтоді ми стали невіддільною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які спрощують повсякденний побут.
Італійське походження відчувається в кожному побутовому приладі. На шести власних заводах в Європі й Азії ми виробляємо техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проектування, творчий потенціал і вишуканий стиль, характерні для італійської культури.

Молода сім"я
Значення сім"ї в італійській культурі неможливо переоцінити. Сім"я, друзі й розваги — головні цінності в житті будь-якого італійця. Саме тому в Candy ми створюємо наші продукти з думкою про те, щоб ви могли більше часу приділяти відпочинку та сім"ї і водночас реалізовувати свої найсміливіші кулінарні мрії.

Сучасні технології
На сьогодні Candy є одним із провідних європейських брендів побутової техніки в галузі інновацій, технологічних і функціональних вирішень, пропонуючи повний асортимент великогабаритної побутової техніки – такої, що стоїть окремо, та вбудованої. Candy Group продовжує вдосконалювати свої технології, втілюючи їх у зручні та легкі у використанні системи, покликані поліпшити якість життя користувачів.

Простота у використанні та догляд
Всю техніку вирізняє італійський дизайн і чудовий результат роботи. Впродовж усього часу місія компанії не змінюється й полягає в задоволенні потреб людей за допомогою інноваційного, але легкого у використанні та доступного продукту. Сьогодні, у століття цифрових технологій, Candy вчить по-новому взаємодіяти та спілкуватися з побутовою технікою — просто та зручно, на інтуїтивно зрозумілому рівні.

Варильна поверхня Candy CTP6SC4/E1
Варильна поверхня Candy CTP6SC4/E1
Немає
Код товару: 251573
9 699 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 251573

ІНДУКЦІЯ
Candy представляє серію простих та гнучких у використанні інтелектуальних індукційних варильних поверхонь. Вони реалізовані новітні технології, зокрема сенсорне управління нагріванням. До того ж вони безпечні та енергоефективні: електромагнітні котушки під керамічною поверхнею активуються тільки якщо на них ставлять посуд із металевим дном.

ПАНЕЛЬ
Простота користування досягається завдяки унікальній панелі керування, що дозволяє налаштувати 4 зони нагріву на варильній поверхні Candy.

Подвійна зона
Функція Twin Power Zone у варильній поверхні Candy - гнучка зона, що зв'язує дві зони для найбільших каструль до 40*20 см.

СКЛОКЕРАМІКА
Помилковим є думка, що склокераміка - неміцний і ненадійний матеріал. Через ці забобони найчастіше і відбувається помилковий вибір варильної поверхні, про що надалі доводиться шкодувати. Склокераміка - це матеріал, який виготовляється зі скла, кераміки та інших домішок, що робить його дуже міцним і надійним. Це також забезпечує цілеспрямованість тепла та допомагає зменшити енерговитрати. Склокерамічна поверхня буде відмінним вибором для тих хто любить зручність, якість та комфорт у повсякденній рутині. Зручно та легко миється! Індукційна варильна поверхня виконана зі склокераміки з елегантним та простим дизайном. Її особливо легко чистити, оскільки вона залишається гладкою та холодною, щоб їжа не прилипала.

ТАЙМЕР
Електричні, індукційні та навіть деякі газові варильні панелі оснащуються таймером. Таймер – це пристрій, що дозволяє запрограмувати час приготування

БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙ
Захист від дітей необхідний для того, щоб обмежити доступ маленьких непосід до побутової техніки. Цікаві діти дуже люблять крутити ручки та натискати на кнопки. Якщо обладнання вимкнено, це не страшно, але працюючий прилад становить для них велику небезпеку.

РІЗНІ РОЗМІРИ КОНФОРОК
Завдяки різним розмірам конфорок можна легко використовувати сковороди будь-якого розміру при приготуванні їжі.

ФУНКЦІЯ BOOSTER
Функція Бустера ва

Холодильник Candy CCE3T618FSU
Холодильник Candy CCE3T618FSU
Немає
Код товару: 207526
18 799 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 207526

ТЕХНОЛОГІЯ TOTAL NO FROST CIRCLE +
Де б у холодильнику ви не розмістили продукти, вони залишатимуться свіжими на 40% довше. Технологія Total No Frost Circle+ забезпечує рівномірну температуру та вологість на всіх полицях та по всій глибині холодильника. Технологія Total No Frost також запобігає утворенню інею та льоду та пригнічує появу плісняви ??та бактерій майже на 94%.

ТЕХНОЛОГІЯ TOTAL NO FROST
Спростіть своє життя та забудьте про розморожування морозильної камери вручну. Технологія Total No Frost дозволяє уникнути утворення інею та льоду всередині ящиків та стінок морозильної камери.

Гігієнічний ущільнювач
Спеціальний ущільнювач на двері холодильної та морозильної камер зменшує поширення цвілі та бактерій.

Бренд: CANDY

Код товару: 202356

. Детектор завантаження. Smart Touch (занесение программы в память)

Сушильна машина Candy CSOEH8A2TE-S
Сушильна машина Candy CSOEH8A2TE-S
Немає
Код товару: 201310
25 799 грн 18 999 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 201310

Сушарка для білизни Candy CSOEH8A2TE-S з максимальним завантаженням білизни до 8 кг, класом енергоспоживання A++ і можливістю відкладеного старту до 24 годин.

Пральна машина Candy CS41272D3/2-07
Пральна машина Candy CS41272D3/2-07
Немає
Код товару: 187750
8 999 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 187750

Багатофункціональна помічниця розрахована на 7 кг завантаження сухої білизни і максимальна швидкість віджимання складає 1200 обертів в хвилину. У своєму арсеналі представлена модель має 16 автоматичних програм, які призначені для якісного і дбайливого прання, які треба вибирати виходячи з типу і ваги завантажуваної білизни. Безпека використання цієї моделі обумовлена автоблокуванням дверей, захистом від переливання, контролем піни і дисбалансу.

Пральна машина Candy RO14116DWMCE-S
Пральна машина Candy RO14116DWMCE-S
Немає
Код товару: 187703
20 899 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 187703

Особливості:

9 швидких циклів прання
Система Mix Power
Детектор перевантаження
Simply-Fi (Wi-Fi управління із смартфону в додатку Candy simply-fi)
Аквапротект
Smart Touch (NFC управління із смартфону)
Технологія MixPower System+

Варильна поверхня Candy CSG64SWGN
Варильна поверхня Candy CSG64SWGN
Немає
Код товару: 187871
6 999 грн 5 999 грн

Бренд: CANDY

Код товару: 187871

Особливості
Тип пристрою безпеки газу: Електромагнітний для кожної конфорки
Матеріал основної поверхні: Нержавіюча сталь

Зони нагріву
Тип першого нагрівального елементу: Газова конфорка з двома рядами полум"я
Тип другого нагрівального елементу: Напівшвидка газова конфорка
Тип третього нагрівального елементу: Швидка газова конфорка
Тип четвертого нагрівального елементу: Допоміжна газова конфорка
Потужність першого нагрівального елементу (Вт): 3500
Потужність другого нагрівального елементу (Вт) 1700
Потужність третього нагрівального елементу (Вт) 2900
Потужність четвертого нагрівального елементу (Вт): 950