Новинка
Супер ціна
Стара ціна
Ціна з ПДВ
+ img
і
Інформація
і
Інформація
Бонуси
Бонуси
Є в наявності: Віддалений склад
Немає в наявності: Автосалон Voltauto
Немає в наявності: Київ, просп. Перемоги, 15 уточнюйте можливість самовивозу
Немає в наявності: Вінниця, вул. Магістратська, 86 уточнюйте можливість самовивозу
Немає в наявності: Вирлиця
Немає в наявності: Витрина магазин
Немає в наявності: Матрасы
Немає в наявності: Київ, просп. Бажана, 30 уточнюйте можливість самовивозу
Немає в наявності: Основний склад
Немає в наявності: Флора
Немає в наявності: Черкаси Ф
loader
Подарунок
Тип корпусу:
Mini Tower
По направлению:
стандратний/офісний
Охолодження:
1x120 мм вентилятор
Розташування БП:
верхнє
Відсіків 5,25":
2
Внутрішніх відсіків 3,5":
2
Отворів під слотирозширення:
4
Потужність комплектного БЖ:
400 Вт
Місць для 12 см вентиляторів:
1
Роз'ємів USB 2.0:
Аудіо ( мікрофон / навушники ):
1
Тип материнської плати:
micro-ATX; mini-ITX
Кнопки:
HDD LED; Power; Power LED; Reset
Місць для 8 см вентиляторів:
Максимальна довжина VGA:
320
Пікова потужність БЖ:
400
Номінальна потужність БЖ:
200
Конектор живлення мат.плати:
24 pin
Конектор живлення процесора:
4 pin
Конектор живлення відеокарт:
ні
Коннектори для підключення Peripheral/FDD/SATA:
1 / 0 / 3
Внутрішніх відсіків 2.5":