IP-відеокамера IPC-HDBW1120EP-W-0280B для системи відеоспостереження
IP-відеокамера IPC-HDBW1120EP-W-0280B для системи відеоспостереження - фото 1
1.3Мп wi-fi купольна IP відеокамера, день / ніч (ICR), 1/3 "progressive scan CMOS, H.264H / H.264B / H.264 / MJPEG, f = 2.8мм (кут огляду 92˚) , 0.1 Люкс / F2.0 (колір), 0 Люкс (ІЧ вмк); Запис: 1.3Мп / 720р - 25кад / с; DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC; Wi-Fi (IEEE802.11 b / g / n); micro SD слот до 128GB; ІЧ підсвічування до 30 метрів, IP67, IK10, DC 12В / 4Вт, ф110х81 мм, 550г
Компания-производитель Dahua
ЧТО ТАКОЕ IP-ВИДЕОКАМЕРА
НАЗНАЧЕНИЕ
СОВМЕСТИМОСТЬ
МАТРИЦА
Ціна з ПДВ
loader
Подарунок
Компания-производитель Dahua
ЧТО ТАКОЕ IP-ВИДЕОКАМЕРА
НАЗНАЧЕНИЕ
СОВМЕСТИМОСТЬ
МАТРИЦА
Тип пристрою:
Підключення:
Wi-Fi
Wi-Fi модуль:
є
Тип корпусу:
купол
Тип об'єктива:
фіксований
Тип встановлення:
зовнішнє
Роздільна здатність, Мп:
1.3
Роздільна здатність камери:
1.3 Мп (1280x960)
Швидкість запису:
25fps
Матриця:
1/3" CMOS
Фокусна відстань, мм:
2.8
Кут огляду (по горизонталі):
92°
Кут огляду (по вертикалі):
66°
Чутливість, Люкс:
0.1
Тип і діапазон підсвічування:
ІЧ до 30 м
Дальність підсвічування, м:
30
Компресія відео:
H.264; MJPEG
Кількість потоків:
2
Інтерфейсні порти:
RJ-45 (10/100Base-T)
Сумісність:
ONVIF; CGI
Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг):
128 ГБ
Мережеві протоколи:
Живлення:
DC 12V
Напруга живлення / джерело живлення:
DC 12 В