XP-Pen

Товари, представлені брендом:

Новинка
Графічний планшет XP-Pen Deco 02
Графічний планшет XP-Pen Deco 02
В наявності
Код товару: 216584
5 020 грн

Бренд: XP-Pen

Код товару: 216584

Графічний монітор XP-Pen Artist22E Pro
Графічний монітор XP-Pen Artist22E Pro
Немає
Код товару: 218566
21 199 грн

Бренд: XP-Pen

Код товару: 218566

Графічний дисплей Artist 22E Pro
Здійсніть свої грандіозні ідеї на великому екрані.

Розшир свої можливості!
Artist 22EPro — оновлена, вдосконалена модифікація інтерактивного графічного дисплея XP-Pen Artist 22E. Він допоможе в будь-якому творчому процесі — малюванні, ретуші фотографій і зображень, 3D-моделюванні, анімації, кресленні та ін. завдань різного рівня складності. Творчість безпосередньо на поверхні монітора дуже інтуїтивна! ви зможете працювати легко та природно!

Нове перо P02S.
P02S — нове покоління пер від XP-Pen, розроблене спеціально для графічних дисплеїв. Вони здатні працювати без додаткового заряджання до 60 днів, мають, порівнюючи з попередніми поколіннями, збільшену чутливість натискання до 8192 рівнів і швидкість відгуку 266 RPS, що забезпечує безпрецедентну точність у роботі та неймовірну плавність ліній. P02S — дивовижно ергономічні, зручні у використанні, а завдяки спеціальному прогумованому покриттю не ковзають у руці. До комплекту постачання Artist 22EPro входять два заряджуваних пера зі змінними наконечниками.

Дисплей FullHD IPS.
XP-Pen Artist 22EPro — це висока роздільна здатність зображення, яке виводиться, на 1900х1080 пікселів у форматі Full HD, високоякісна IPS-матриця із широким кутом огляду 178° і колірною глибиною 77% Adobe RGB. А калібрування за 4 або 9 точками забезпечить неймовірну точність у вашій роботі!

Багатофункціональний пенал для пера.
Наш новий пенал зручно взяти із собою — він збереже перо та запасні наконечники цілими, а заодно за потреби допоможе змінити наконечник. Ви можете використовувати кришку від пенала як підставку: завдяки спеціальному покриттю підставка не ковзатиме на столі.

Міцна регульована підставка.
Регульована підставка — міцна й ергономічна — дає змогу встановити Artist 22EPro під найзручнішим для роботи кутом, запобігає падінню й мимовільним ковзанням. Також можливе кріплення до кронштейна vesa 75x75

Сумісність.
Драйвери XP-Pen Artist 22EPro сумісні з Windows і MAC OS, водночас