WHP

Товари, представлені брендом:

Водонагрівач WHP Titan NT-T 300
Водонагрівач WHP Titan NT-T 300
Немає
Код товару: 187266
17 848 грн

Бренд: WHP

Код товару: 187266

Водонагрівач WHP можна приєднувати до опалювального котла будь-якого типу, встановлюється на підлозі. Завдяки спіральному теплообміннику вода швидко нагрівається. Для ефективної підтримки температури води використовується пінополістирол товщиною від 55 мм. Термометр винесено на передню панель прибору. Внутрішній резервуар надійно захищений від корозії і утворення накипу за допомогою термостійкої антикорозійної емалі і великого магнієвого анода. Технічне обслуговування здійснюється без демонтажу.

Водонагрівач WHP Titan NT-T 200
Водонагрівач WHP Titan NT-T 200
Немає
Код товару: 187265
13 834 грн

Бренд: WHP

Код товару: 187265

Водонагрівач WHP  можна приєднувати до опалювального котла будь-якого типу, встановлюється на підлозі. Завдяки спіральному теплообміннику вода швидко нагрівається. Для ефективної підтримки температури води використовується пінополістирол товщиною від 55 мм. Термометр винесено на передню панель прибору. Внутрішній резервуар надійно захищений від корозії і утворення накипу за допомогою термостійкої антикорозійної емалі і великого магнієвого анода. Технічне обслуговування здійснюється без демонтажу.

Водонагрівач WHP Cube Electronic 80
Водонагрівач WHP Cube Electronic 80
Немає
Код товару: 187264
5 285 грн

Бренд: WHP

Код товару: 187264

Водонагрівач WHP Cube Electronic з електронною панеллю керування і захищеним (сухим) теном.
Встановлено 2 захищених тена (так званий сухий тен) потужністю 1000 Вт кожен. Тен не має прямого контакту з водою - знаходиться в захисній колбі, яка покрита шаром тітанокварцевої емалі, що значно збільшує його довговічність і термін служби тена.
Внутрішні баки виготовляються з високоякісної сталі товщиною 1,5 мм. Внутрішня поверхня баків покрита захисною двошаровою тітанокварцевою емаллю.
Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлений захисний магнієвий анод.
Водонагрівач WHP Cube Electronic обладнаний електронною панеллю управління з вбудованим дисплеєм.
Під час експлуатації на дисплеї відображається поточна температура води в водонагрівачі і встановлена ??температура до нагрівання, а також на дисплеї відображається час і день тижня, символи нагріву.
Водонагрівач WHP Cube Electronic має кілька режимів роботи:
- робота за розкладом (є можливість налаштувати роботу водонагрівача по певного дня тижня і певний час в цей день).
- режим нагріву при необхідності.
У моделі WHP Cube Electronic є функція ЕКО-режиму. В цьому режимі вода нагрівається до температури 55 С. Такий режим має переваги:
- значно збільшується термін експлуатації тена;
- відбувається знезараження води;
- практично не утворюється накип.
Енергоефективність економічного режиму дозволяє не переплачувати за електроенергію.