Redmond

Товари, представлені брендом:

Фен Redmond RF-532
Фен Redmond RF-532
Немає
Код товару: 211364
829 грн

Бренд: Redmond

Код товару: 211364

Фен для волосся RF-532 - це сучасний пристрій для сушки і укладки волосся. Стильний біло-сріблястий корпус моделі виконаний з міцного і термостійкого пластика. Різноманітність температурних і швидкісних режимів дозволяє підібрати оптимальний варіант для догляду за волоссям будь-якого типу. Незважаючи на свою невелику вагу і розмір, фен має високу потужність (2200 Вт) - такий же, як і у професійних пристроїв для укладання.

У моделі RF-532 передбачені 2 швидкісних і 3 температурні режими, що дозволяє вам підібрати ідеальну комбінацію для догляду і укладки волосся будь-якого типу. Можливість зміни нагріву зручна для роботи з волоссям різної текстури.

У фен RF-532 вбудована функція подачі холодного повітря, яка дозволяє остудити волосся, щоб швидше закріпити укладку.

Модель 532 також має вбудований іонізатор, який знімає статичну електрику, що особливо шкодить волоссю восени і зимою, коли раз у раз доводиться знімати і надівати головні убори. Іонізація зменшує електризацію волосся, робить їх гладшими і блискучішими.

Фен Redmond RF-CB526
Фен Redmond RF-CB526
Немає
Код товару: 211363
1 099 грн

Бренд: Redmond

Код товару: 211363

Потужний сучасний фен REDMOND RF-CB526 допоможе вам в лічені хвилини висушити волосся, а також - з легкістю зробити повсякденне або святкове укладання. Завдяки різним температурним режимам RF-CB526 ідеально підійде для усіх типів волосся.

Фен з преміальної серії Chrome & Bronze виконаний в ексклюзивному дизайні: матовий чорний корпус приладу прикрашений розкішними бронзовими деталями.

RF-CB526 працює на рівні професійних пристроїв з салонів краси. Фен забезпечений потужним AC- двигуном, який забезпечує колосальну силу обдування. RF-CB526 створює стабільний потужний потік повітря і не знижує його навіть при тривалій роботі.

Завершуючи укладання, включите режим "Холодне обдування": потужний потік холодного повітря дозволить зафіксувати усі локони в потрібній формі і надовго закріпити укладання навіть без використання спеціальних косметичних засобів.

Під час роботи фен RF-CB526 виробляє негативно заряджені іони, які, потрапляючи на волосся, нейтралізують дію статичної електрики. Завдяки цьому навіть після тривалої сушки ваше волосся не електризуватиметься і не розпушуватиметься, а укладання вийде акуратним.