Popular Playthigs

Товари, представлені брендом:

Бренд: Popular Playthigs

Код товару: 189924

Їдемо в гості до дядька!
Літо - саме час, щоб вибратися за місто, але все не так-то просто. На дядечкової фермі дуже тісно: по двору бігають кури й інша домашня живність, неподалік граються діти, які приїхали погостювати на канікули, а посередині двору гарчить величезний трактор! Потрібно швидше допомогти дядечкові знайти містечко для кожного! Розставимо всіх по місцях!

Гра Дядюшкіна ферма - головоломка з серії Popular Playthings від Вей-Хва Хуанга (призера кількох чемпіонатів по судоку і чотириразового переможця щорічного Чемпіонату Світу з головоломками), в якій вам належить розставити деталі з мешканцями ферми так, щоб всі вони помістилися цілком і на полі не залишилося порожніх місць.

Цікаво буде всім.
Дядюшкіна ферма припаде до смаку хлопцям від 8 років, хоча перші завдання цілком можуть бути під силу і юним гравцям. Їм головоломка допоможе розвинути логічне мислення і просторову уяву. А ось завдання рівня "експерт" здатні кинути виклик будь-якому цінителю логічних ігор.

Цікава геометрія.
В основі елементів головоломки лежить форма, відома як "поліамонд" - геометрична фігура, що складається з декількох рівносторонніх трикутників. Ця назва придумано математиком Т.О’Бейрном з Глазго і співзвучно з одним з англійських назв ромба - Диамонд (англ. Diamond), адже ромб можна скласти з двох рівносторонніх трикутників. До складу гри Дядюшкіна ферма входять чотири тетріамонда (фігури з чотирьох трикутників), шість пентіамондов (фігури з п’яти трикутників) і один ноніамонд (з дев’яти трикутників).

В тісноті та не в образі.
У буклеті головоломки вас чекають 10 завдань для початківців фермерів, де буде показано як розмістити деталь з трактором і дві додаткові, а для більш досвідчених гравців запропоновані 40 завдань вже з однієї додаткової деталлю.

Не вийшло зібрати відразу? Не впадай у відчай! Для кожного завдання є підказка з двома додатковими деталями, а якщо знайти рішення ніяк не вдається, можна підглянути відповідь в кінці буклета. Всі елементи гри відмінно оформлені і виконані з якісного, міцного пластику.
Крім фігурок з мешканцями ферми, в барвистій коробці ви знайдете зручне поле, буклет з поясненням правил, 50 завдань та відповіді до них.