Kyvol

Товари, представлені брендом:

Робот-пилосос Kyvol D3 Black
Робот-пилосос Kyvol D3 Black
Немає
Код товару: 199894
4 999 грн

Бренд: Kyvol

Код товару: 199894

Пилосос-робот Kyvol D3 виконаний в компактному корпусі висотою всього 72 мм, що дозволяє йому легко проникати під меблі, очищаючи покриття для підлоги навіть там, куди складно дістатися. Прилад розроблений для сухого прибирання, використовує для збору сміття і пилу невеликий контейнер ємністю 0.5 л, який представляє собою мішок. Особливість моделі в наявності оптичних датчиків, а також датчиків виявлення перешкод і падіння, що дозволяють йому не стикатися зі стінами і предметами меблів і не допускати падінь з висоти, гарантуючи справність і ефективність очищення протягом усього терміну експлуатації.

Траєкторію руху Kyvol D3 можна налаштувати за допомогою пульта дистанційного керування або ж по мережі Wi-Fi через смартфон, використовуючи додаток Kyvol, встановлене на нього. Пилосос здатний рухатися по заданому маршруту, у випадковому напрямку, а також зигзагом і уздовж стін. Усередині апарату встановлений акумулятор Li-Ion ємністю 2600 мА · год. Коли його заряд прагне до нуля, пристрій повертається автоматично на базу з метою підзарядки.

Робот-пилосос Kyvol E31 Black
Робот-пилосос Kyvol E31 Black
Немає
Код товару: 187066
7 999 грн

Бренд: Kyvol

Код товару: 187066

Пилосос-робот Kyvol E31 являє собою функціональний апарат, покликаний підтримувати чистоту в приміщенні. Він задіє в роботі акумулятор Li-Ion ємністю 3200 мА · год, повного заряду якого вистачає на 150 хвилин прибирання. Пристрій підходить для сухого та вологого прибирання, в зв’язку з чим, передбачає наявність двох контейнерів. Один контейнер є пилозбірником і має ємність 0.6 л. Обсяг бака для води / миючого засобу становить 0.3 л. Установка відповідного контейнера залежить від того, для якого типу прибирання ви будете використовувати пилосос.

Kyvol E31 здатний збирати пил і будь-яке сміття - шерсть тварин, волосся, папір і інше сміття на будь-яких поверхнях - як ворсових, так і гладких. Коли прилад заїжджає на ворсові покриття, підвищується потужність всмоктування. Завдяки вбудованій системі датчиків і обмежувача зони цей пилосос охоплює рівномірно приміщення, не залишаючи пропусків, прокладає маршрут, створюючи досить великі траєкторії. Для управління пристроєм використовується додаток Kyvol, яке встановлюється на смартфон.

Робот-пилосос Kyvol E30 Black
Робот-пилосос Kyvol E30 Black
Немає
Код товару: 187065
6 999 грн

Бренд: Kyvol

Код товару: 187065

Пилосос-робот Kyvol E30 - надійний апарат, з яким ви забудете про сміття і пилу на підлогових і килимових покриттях. Він призначений для сухого прибирання, використовуючи спеціальний контейнер об’ємом 0.6 л для збору сміття. Особливість моделі в використанні системи навігації Gyroptic, завдяки якій він здійснює в реальному часі картографування, вибудовуючи оптимальну траєкторію руху, щоб не пропустити жодної зони. При розпізнаванні ворсового покриття пристрій збільшує автоматично потужність всмоктування, тому пилосос однаково ефективний на будь-якому покритті.

Kyvol E30 використовує на виході НЕРА-фільтр, завдяки якого повітря буде виходити в приміщення очищеним, а вся пилу і сміття будуть затримуватися всередині. Обмежувачем зон прибирання служить магнітна стрічка, якою огороджується площа, яка не потребує прибирання. Управління пилососом може відбуватися через додаток Kyvol, встановлене на смартфон. Також для управління можна скористатися голосовими помічниками Google Assistant або «Аліса».

Робот-пилосос Kyvol E20 Black
Робот-пилосос Kyvol E20 Black
Немає
Код товару: 187064
5 999 грн

Бренд: Kyvol

Код товару: 187064

Пилосос-робот Kyvol E20 - це останнє слово техніки, автоматизований прилад, з яким ви забудете про пилу та сміття. Він здатний ефективно очищати будь-які покриття для підлоги, а також підходить для ворсових поверхонь. Особливість приладу в використанні численних інфрачервоних датчиків і сенсорів, які дозволяють йому швидко і легко орієнтуватися в просторі, при цьому, виключаються падіння з платформ і зіткнення зі стінами і меблями. Обмеження доступу встановлюються з використанням магнітних стрічок.

Невелика висота пилососа Kyvol E20 дозволяє йому проїжджати під ніжками дивана і інших меблів, ефективно очищаючи від сміття і пилу, що скупчився будь-які поверхні. Пристрій розроблений для сухого прибирання і використовує мішок об’ємом 0.6 л. Пилосос здатний з особливою ретельністю збирати і дрібні частинки, і велике сміття завдяки наявності подвійного насадки, одна частина якої виготовлена ??з гуми, а друга містить шерстинки. Бічні щітки дозволяють направити сміття для всмоктування в отвір.

Робот-пилосос Kyvol D6 Black
Робот-пилосос Kyvol D6 Black
Немає
Код товару: 187063
7 999 грн

Бренд: Kyvol

Код товару: 187063

Пилосос-робот Kyvol D6 має компактною конструкцією, що робить його дуже ефективним апаратом, який здатний збирати сміття на будь-яких підлогових покриттях, включаючи ворсові. Його висота 72 мм дає можливість йому проникати під меблі, очищаючи там підлогу і позбавляючи користувача від зайвого навантаження. Особливість пилососа в підтримці вологого і сухого прибирання. Для збору сміття він використовує мішок об’ємом 0.6 л. Ємність резервуара, в який наливається вода, становить 0.3 л.

Kyvol D6 підтримує управління з смартфона, підключення до якого відбувається через мережу Wi-Fi через встановлене додаток Kyvol. Для управління можна скористатися пультом дистанційного керування. Ви можете запрограмувати прилад на видалення сміття з плоских поверхонь або скористатися турборежимом, щоб він очищав ворсові поверхні. Завдяки датчикам виявлення перешкод і датчику падіння цей апарат не буде падати з висоти і не зіткнеться з перешкодами: обмежувач зони не допустить цього. Особливість моделі в підтримці голосових помічників - Яндекс Аліса, Amazon Alexa, помічника Google.