Харьков

Товари, представлені брендом:

Новинка
Сушарка для взуття Харьков ЕС 12/220 Комфорт (ОЗОН)
Сушарка для взуття Харьков ЕС 12/220 Комфорт (ОЗОН)
В наявності
Код товару: 186980
541 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 186980

В осінньо-зимовий період дуже важливо, щоб ноги були завжди в теплі і були сухі. Промоклі ноги у дітей, людей похилого віку та зі зниженим імунітетом - це неприємна проблема і може привести до загострення таких захворювань як цистит або пієлонефрит. Тому, майте під рукою харківську сушилку для взуття "Комфорт" з обробкою озоном.
Призначена для сушіння всіх видів взуття: від шкільних до найбільших розмірів
Сушить ніжно і акуратно
Оригінальний дизайн
Необмежений ресурс роботи
Як приємно одягнути в холодну пору суху теплу взуття! «Комфорт» - це ваш настрій на весь день. Висушить, обігріє на роботі і вдома мокре взуття! Забезпечує ефективну і швидку сушку при мінімумі спожитої енергії, за рахунок великої корисної площі нагрівальних елементів і конструкції сушки, яка забезпечує хорошу циркуляцію повітря всередині просушуваного взуття та якісне висихання. При виготовленні даного виробу використовується високоякісна кераміка, яка дає виробу якість і надійність в роботі.

Заходи безпеки:
1. Не використовувати в якості кип"ятильника.
2. Не перекручувати провід.
3. Не використовувати мережу з напругою понад 220 V.
4. Не перевіряти сухість взуття при включеному в мережу нагрівачі.
5. Не укладати два нагрівача в один туфель.

Електробритва Харьков 7500
Електробритва Харьков 7500
Немає
Код товару: 207621
683 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 207621

Самозатачивающиеся ножові пари з ультратонкими сітками, забезпечують гладке і чисте гоління.

Спеціальним чином заточені рухомі ножі з високоміцної легованої сталі видаляють як довгі, так і короткі волоски. Роторна система гоління забезпечує безшумну роботу без вібрації.

Електробритва Харьков 51М
Електробритва Харьков 51М
Немає
Код товару: 188395
715 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 188395

Роторна чоловіча бритва Харьков 51М порадує любителів класики. Вона дуже проста в експлуатації і дуже ефективна в роботі. Харьков 51М дуже компактна і гарантує Вам безболісне і швидко гоління, не викликаючи при цьому роздратування на шкірі. Ця модель працює від електромережі і має в своїй конструкції дві бритвені головки. Наявність вбудованого триммера приємно порадує шанувальників Харьков 51М, так як з її допомогою можна не тільки поголити щетину, а й підправити бороду, вуса і навіть бакенбарди, створивши стильний і неповторний образ сучасного чоловіка.

Електробритва Харків 51У
Електробритва Харків 51У
Немає
Код товару: 188387
867 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 188387

Два ножа збільшеного діаметру і універсальний двигун підвищеної потужності дозволяє ефективно голити довгі і жорсткі волосся, електробритва відрізняється високою надійністю і довговічністю.

Електробритва Харків 6505
Електробритва Харків 6505
Немає
Код товару: 188384
581 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 188384

Електробритви Харків 6505 двоножові роторні мережеві моделі автоматик для сухого гоління. Сучасні рухливі ножі з підвищеним числом ріжучих елементів в парі з ультратонкими плаваючими сітками тарілчастого типу ретельно прітерти один до одного, забезпечуючи максимально комфортне і чисте гоління.

Електробритва Харьков 6500
Електробритва Харьков 6500
Немає
Код товару: 188379
575 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 188379

Завод «Електробритва-Харків» надав споживачів найсучаснішу зі своїх моделей - електробритву Харків 6500. Як і інші вироби торгової марки, Харьков 6500 відрізняється завидним поєднанням доступної ціни і хорошими якісними характеристиками. Харків-6500 automatic має роторну систему сухого гоління, дві бритвені головки складаються з спеціальним чином заточених рухомих ножів з високоміцної легованої сталі. Додатковою особливістю електробритви Харьков 6500 є коректований рівень звукової потужності, 66 дБА.

Електробритва Харьков 7101
Електробритва Харьков 7101
Немає
Код товару: 188378
645 грн

Бренд: Харьков

Код товару: 188378

Харків 7101 - електробритва з роторною системою гоління. Продумана конструкція трьохножова плаваючою голівкою і класичне надійна якість забезпечують швидке, ефективне гоління і приємну гладкість шкіри без роздратування. Підходить для сухого гоління.

Бренд: Харьков

Код товару: 186979

В осінньо-зимовий період дуже важливо, щоб ноги були завжди в теплі і були сухі. Промоклі ноги у дітей, людей похилого віку і зі зниженим імунітетом - це неприємна проблема. Тому, майте під рукою харківську сушарку для взуття "Комфорт".

Призначена для сушіння всіх видів взуття: від шкільних до найбільших розмірів, сушить ніжно і акуратно, оригінальний дизайн, необмежений ресурс роботи.

Забезпечує ефективну і швидку сушку при мінімумі спожитої енергії, за рахунок великої корисної площі нагрівальних елементів і конструкції сушіння, яка забезпечує хорошу циркуляцію повітря всередині просушуваного взуття і якісне висихання. При виготовленні даного виробу використовується високоякісна кераміка, яка дає виробу якість і надійність у роботі.

Заходи безпеки:
1. Не використовувати як кип"ятильник.
2. Не перекручувати дріт.
3. Не використовувати мережу з напругою понад 220 V.
4. Не перевіряти сухість взуття при включеному в мережу нагрівачі.
5. Не вкладати два нагрівача в один туфель.

Керівництво з експлуатації:
1. Вкласти по одному нагрівачеві в кожен туфель.
2. Включити сушку в електричну розетку з напругою 220 V.
3. Просушити взуття протягом 1-3 години, залежно від вологості промокшого взуття.
4. Перед тим як перевірити сухість взуття і витягти з нього нагрівачі, відключити сушарку від електромережі.