iGames

Товари, представлені брендом:

Новинка
Настільна гра iGames Містеріум (2005)
Настільна гра iGames Містеріум (2005)
В наявності
Код товару: 190011
799 грн

Бренд: iGames

Код товару: 190011

Mysterium (Mysterium) — кооперативна гра для 2-7 гравців, один з яких бере на себе роль примару, що мешкає в стародавньому та загадковому особняку. Інші гравці складають команду медіумів, запрошених власником особняка, щоб розкрити загадку таємничого місця і подарувати його мешканцям спокій, оскільки кожному, хто залишається на ніч в особняку, сняться дивні сни. За переказами, привид — це душа одного з колишніх мешканців маєтку. Більше ста років тому його стратили за жахливий злочин. Ходили чутки, що чоловік був звинувачений за помилку. Теперь он пытается при помощи снов рассказать людям правду о том, что тогда произошло на самом деле. Специалистам по сверхъестественному предстоит попытаться понять, что хочет сообщить призрак, и в случае каждого успеха они получают 1 победное очко и награду. В распоряжении медиумов всего 7 дней и 7 ночей, чтобы достичь своей цели. Успев сделать это вовремя, они побеждают. Ігровий процес в грі Mysterium проходить наступним чином: спочатку вибирається рівень складності, від якого буде залежати кількість беруть участь у грі карт. Потім гравець-привид отримує колоду карт снів, з допомогою яких буде допомагати екстрасенсів. На стіл викладаються в три ряди певний рівнем складності кількість карт предметів, локацій і персонажів. Потім гравець-привид викладає перед іншими гравцями карти снів, які по черзі будуть вказувати на карти предметів, локацій і персонажів, що лежать на столі. Завдання гравців з натяків карт снів визначити як же насправді сталося те подія, яка тримає примари в особняку. Іншими словами перед вами - кооперативний і ускладнений Діксіт з елементами містики і детектива - гримуча суміш. Комплектація 84 карти снів 2 комплекти карт по 54 карти (для примари і екстрасенсів): - 18 персонажів - 18 локацій - 18 предметів 6 магічних куль < br> 12 жетонів Планшет календаря Фішка дня тижня Правила

Бренд: iGames

Код товару: 189981

Салат Удачі - це проста карткова настільна гра з яскравими картинками на збір сетів. Гра однаково захоплююче розкладається як для двох учасників, так і для шести. А прості правила дозволять приєднатися до створення салатів гравців будь-якого досвіду в настільних іграх!

Рецепти та інгредієнти.
Всі карти двосторонні: з одного з боку можна знайти зелень і овочі, які підходять для ваших салатів, а з іншого - рецепти. Як ви вже здогадалися, в перебігу гри потрібно буде збирати карти так, щоб у вас було достатньо інгредієнтів, що підходять під вибрані рецепти.

Ріжемо салати.
Отже, перед початком партії всі карти перемішуються і розміщуються приблизно рівними трьома стопками на стіл так, що зверху завжди були рецепти. Після чого з кожної стопки знімаються по дві карти і формується «овочевий ринок» картинками овочів вгору.

Всі учасники гри ходять по черзі, роблячи одне з двох дій:
Гравець бере одну верхню карту з будь-стопки і кладе перед собою «рецептом» вгору. В кінці гри такі карти будуть означати умови, при яких він отримує або втрачає переможні бали.
Або гравець бере дві карти овочів з ринку, негайно заповнюючи його до межі знову, взятими з колод картами.

Як тільки на ринку не залишиться жодної карти на продаж, гравці приступають до підрахунку своїх переможних балів і з’ясування, хто переможець.

Салат Удачі - це проста гра з високою реіграбельності, яка порадує всіх!

Комплектація настільної гри Салат. Рецепт Успіху:
108 двосторонніх карт овочів / рецептів
правила