Gamemax

Товари, представлені брендом:

Корпус GameMax ET-212-NP-U3 Black без БЖ
Корпус GameMax ET-212-NP-U3 Black без БЖ
Немає
Код товару: 221117
747 грн

Бренд: Gamemax

Код товару: 221117

GameMax ET-212 виконаний у форм-факторі Miditower. Універсальний дизайн, чудова збірка і додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі необхідні роз"єми і інтерфейси такі як: USB, аудіо-роз"єм і роз"єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічний і задньої панелей.

Корпус GameMax Panda ECO Black без БЖ
Корпус GameMax Panda ECO Black без БЖ
Немає
Код товару: 216396
1 786 грн

Бренд: Gamemax

Код товару: 216396

Корпус виконаний у форм-факторі Miditower і відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується установка системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їх ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи. Корпус має усі необхідні роз"єми і інтерфейси, такі як USB, аудіороз"єми для навушників і мікрофону. Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної і задньої панелей.

Підтримка графічних відеокарт завдовжки до 360 мм і процесорних кулерів висотою до 170 мм. Ви можете легко управляти освітленням і вентиляторами ARGB за допомогою передвстановленого контроллера GameMax V2.0 PWM Rainbow HUB, а адаптивне шумозаглушування оптимізувати за допомогою елементів управління PWM.

Корпус GameMax Pardo Black без БЖ
Корпус GameMax Pardo Black без БЖ
Немає
Код товару: 214417
1 236 грн

Бренд: Gamemax

Код товару: 214417

GameMax Pardo виконаний у форм-факторі MidiTower. Універсальний дизайн, прекрасне складання і додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів.

Корпус має усі необхідні роз"єми і інтерфейси, такі як USB, аудіовхід і вихід. Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами верхньої і задньої панелей. З одного боку є присутнім віконце.

Корпус виготовлений із сталі SPCC завтовшки 0.5 мм. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться і не гримить. Акуратна обробка країв не дозволить поранитися при установці комплектуючих в корпус.

Особливості:

Закруглені краї стали
Високоякісний пластик
Прозора лицьова панель
2 пилові фільтри
Можливість установки водяного охолодження
Прозора бічна стінка

Корпус GameMax Brufen C3 BW Black без БЖ
Корпус GameMax Brufen C3 BW Black без БЖ
Немає
Код товару: 212888
1 500 грн

Бренд: Gamemax

Код товару: 212888

Brufen C3 від GameMax — це сучасний геймерський корпус, який вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому істотно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їх ефективного функціювання. Корпус має достатній простір для збирання на його основі високопродуктивної системи.

Для корпусу характерна низка важливих особливостей: прекрасне обдування, сумісність за розмірами практично з усіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримкою інтерфейсу USB 3.0.

Gamemax Brufen C3 - комп’ютерний корпус з новим типом тепловідводної конструкції, яка створена, щоб допомогти охолодити різні компоненти в системі ПК. Призначений для материнських плат АТХ і Micro ATX типу.

Виконаний у ергономічному дизайні з широкими можливостями підбору компонентів. Зовнішній вигляд формується рядом світлодіодних елементів на передній панелі. Корпус буде яскравим доповненням гейм-зони та буде гарно поєднуватися з іншими ігровими компонентами. Бокова панель виготовлена з прозорого скла, тому внутрішні компоненти системи будуть відкриті для огляду. Користувач зможе підбирати яскраві на вигляд планки оперативної пам’яті, відеокарти, накопичувачі та кулери.

Gamemax Brufen C3  може підтримувати до 8 вентиляторів, підтримує програмне забезпечення для керування вентиляторами та підсвіткою. Ентузіасти дозволять собі втілити найбільш сміливі рішення, а геймери - використати максимум фантазії, щоб продемонструвати свою майстерність в іграх перед суперниками.

Gamemax Brufen C3 - стильна платформа для збірки крутої комп’ютерної системи.

Корпус GameMax MT515 Black 500W
Корпус GameMax MT515 Black 500W
Немає
Код товару: 209390

Бренд: Gamemax

Код товару: 209390