Elgato

Товари, представлені брендом:

Хромакей Elgato Green Screen (10GAF9901)
Хромакей Elgato Green Screen (10GAF9901)
Немає
Код товару: 189655
5 699 грн

Бренд: Elgato

Код товару: 189655

lgato Green Screen - це фон хромакей, який призначений для комбінованих зйомок з використанням різних спецефектів. Завдяки зйомці на «зеленому екрані» і спеціальному програмному забезпеченню для ПК, що працює з хромакеєм, ви зможете легко видалити фон, замінивши його на потрібне зображення, ефект або трансляцію. Якщо ви ведете свій відеоблог або, наприклад, Стрім, записуючи проходження комп"ютерних ігор - фон хромакей стане для вас незамінним інструментом у створенні магічних спецефектів.

Дивуйте спецефектами
Elgato Green Screen компактний і зручний у використанні. Фон має надійну і просту конструкцію і стійкі ніжки, що дозволяє скористатися фоном в будь-якому місці за лічені секунди. Просто підніміть ручку алюмінієвого корпусу на потрібну вам висоту, а пневматична рама автоматично зафіксує полотно на місці. В розкладеному вигляді розмір Elgato Green Screen становить 148х180 см. Саме полотно виготовлене з щільного 100% поліестеру, який не схильний до утворення складок. Завдяки спеціальному футляру, хромакей можна швидко скласти і прибрати, не зайнявши при цьому багато місця, адже розмір складеної конструкції становить усього 148х10,5х11,5 см.

До простого використання Elgato Green Screen є кілька рекомендацій. Наприклад, в одязі людини, який знімається на тлі хромакея, не повинно бути зеленого кольору. Інакше програмне забезпечення прибере не тільки зелений фон, але і відповідний елемент одягу. Також важливо пам"ятати про освітлення. Воно повинно бути рівномірним по всьому зеленому полотну, а об"єкт зйомки не повинен відкидати тінь. А щоб уникнути тіні на фоні, рекомендується дотримуватися відстані від об"єкту зйомки до хромакея близько метра.

Мікрофон Elgato Wave:3 (10MAB9901)
Мікрофон Elgato Wave:3 (10MAB9901)
Немає
Код товару: 184946
6 999 грн

Бренд: Elgato

Код товару: 184946

Elgato Wave 3 10MAB9901 є конденсаторний мікрофон з проводовим підключенням, який відмінно підійде для запису подкастів, стрімів, озвучення, проведення трансляцій на ютубі, Твічу або в Facebook. Він має кардіоідний капсуль розміром 17 мм, який забезпечує високу чіткість і деталізацію мови, а аналого-цифровий перетворювач 24 біт / 96 кГц гарантує професійну якість звуку.

Контролер Elgato Stream Deck (10GAA9901)
Контролер Elgato Stream Deck (10GAA9901)
Немає
Код товару: 184936
8 799 грн

Бренд: Elgato

Код товару: 184936

Elgato Stream Deck - це зручна командна панель, яка спрощує процес трансляції потокового відео в Мережу. За допомогою всього 15 LCD-клавіш можна здійснювати до 210 різних команд, які самостійно призначаються за допомогою фірмового ПЗ. Пристрій призначений спеціально для стримерів і має широкий функціонал, дозволяючи миттєво перемикатися між додатками для стріму, соціальними мережами, вікнами браузера і т.д.

Elgato Stream Deck підтримує такі популярні сервіси стріму як Twitch, Twitter, OBS, Tipeeestream і власний сервіс Game Capture від Elgato. Кожна клавіша контролера налаштовується під певну команду, для цього існує фірмове ПЗ. У програмі також задаються команди для сполучень клавіш і їх яскравість. Всього контролер підтримує до 210 різних команд, куди входять запуск стріму, перемикання між сервісами, соціальними мережами, відправка твіту, перемикання з веб-камери на екран гри, запуск медіа, а також настройка різних графічних, відео- та аудіоефектів.

Контролер сумісний з OS Windows і MacOS. Девайс не має вбудованої батареї, він отримує енергію від ПК. Однак при бажанні до нього можна підключити і додатковий зовнішній блок живлення, який не входить в комплект поставки і купується додатково.

Контролер Elgato Stream Deck XL (10GAT9901)
Контролер Elgato Stream Deck XL (10GAT9901)
Немає
Код товару: 184858
15 365 грн

Бренд: Elgato

Код товару: 184858

Stream Deck XL надає вам ще більше можливостей для творчості. Це означає, що ви отримаєте більше контролю на студійному рівні для оптимізації вашого контенту. Більше доступу до інтеграції, що дозволяє заощадити час. Більше можливостей для збільшення вартості вашої продукції. Найбільше, що робить ваш потік свіжим і цікавим для вашої аудиторії.