Deerma

Товари, представлені брендом:

Відпарювач Deerma DEM-HS007
Відпарювач Deerma DEM-HS007
Немає
Код товару: 207472
1 199 грн

Бренд: Deerma

Код товару: 207472

Просте і швидке розгладження одягу
Складна конструкція, потужність, температура і місткість резервуара - ключові аспекти відпарювача Deerma DEM-HS007.

На відміну від класичного праски, розгладження речей відпарювачем має багато переваг: він простий у використанні, ергономічний і з ним ви можете відправитися у відпустку.

Дезінфікує ваш одяг
Пар, що генерується цим приладом, не тільки розгладжує складки, але і дезинфікує одяг від бактерій. Він може використовуватися в вертикальному і горизонтальному положенні для розгладження фіранок, одягу, постільної білизни.

Температура пара до 160 градусов
Крім того, з його допомогою ви можете видалити деякі неприємні запахи, не перучи одяг. Температура пара, який подається під високим тиском, може доходити до 160 градусів за Цельсієм.

До відпарювачів додається фірмова циліндрична коробка для зручності зберігання і перевезення Deerma DEM-HS007.

Бренд: Deerma

Код товару: 207456

Небувала легкість прибирання

Новий пилосос Deerma DX700S можна використовувати в якості ручного або звичайного пилососа, а завдяки вазі всього в 2.2 кг навіть довге прибирання не втомлює і не викликає втоми.

Краще зберігають силу всмоктування
Використовувана в пилососі Deerma DX700S нова технологія циклонічної фільтрації поєднує в собі кілька завихрінь, в яких від повітря відділяється пил, волосся та інші великі частки. У такій системі неможливо утворення засмічень, а значить і сила всмоктування з часом не втрачається.

Три головних насадки
Ті, що йдуть в комплекті підлогова щітка, щітка з круглим носиком і тонка насадка допоможуть навести чистоту в будь-якому місці, прибираючи пил з підлоги, поверхні меблів і навіть з вузьких щілин.

Нова форма захисту від пилу
Новий мінімалістичний дизайн пилососа має оптимізовану конструкцію повітроводів, що дозволяє захоплювати пил з усіх боків і глибоко очищати повітря.

Унікальна технологія циклонічної фільтрації
Навіть найдрібніші порошинки не прослизнуть крізь систему циклонічної фільтрації пилососа Deerma DX700S, яка вловлює весь бруд і запобігає вторинне забруднення повітря.

Висмоктує бруд з найглибших щілин
Особлива конструкція повітропроводів знижує опір повітря і запобігає втраті сили всмоктування. За рахунок потужного електродвигуна пилосос Deerma здатний висмоктувати навіть бруд і пил з глибоких щілин.

З легкістю наведе чистоту у всьому приміщенні
Всього один пилосос впорається з різними завданнями - у вертикальному положенні він очистить підлогу, а в ручному - меблі та інші поверхні.

Для роботи під різними кутами
Пилосос Deerma спроектований таким чином, щоб його центр ваги був розташований біля ручки. Сама ручка з двох сегментів відмінно підходить для роботи утримання пилососа під різними кутами. Крім того, сам пилосос Deerma DX700S позбавлений незграбних форм, здатних викликати втому після тривалої роботи в різних режимах.

Двунаправленная ручка для роботи під різним кутом
Ергономічни