Deerma

Товари, представлені брендом:

Новинка
Швабра Deerma Spray Mop White (TB500)
Швабра Deerma Spray Mop White (TB500)
В наявності
Код товару: 209778

Бренд: Deerma

Код товару: 209778

Deerma Spray Mop
Полотер для вологого прибирання вражаючої якості

Принцип роботи
Продумана конструкція
Досконально продумана конструкція швабри/натирача із застосуванням дуже міцних матеріалів (нержавіючої сталі, ABS-пластика і поліпропілену), оптимальним розміром робочої частини 35.5х12 см, досить містким резервуаром (350 мл) і обертовим на 360° "стрижнем" - вистачить для очищення кімнати площею до 100 м2. Завдяки настільки гнучкою конструкції швабри, їй зручно мити навіть під диванами, шафами та іншої меблями.

Потужний розпилювач. телескопічна штанга
Розпилення води до 95 см
Полотер оснащений розпилювачем, який забезпечує дозовану подачу води (по 1.7-2 мл). Він здатний розпорошувати воду на відстань до 95 см. Тканинна насадка з тонких волокон бавовни легко і швидко впорається навіть з "непростими" забрудненнями. Більш жорсткі волокна натирача ефективно видаляють різні плями, патьоки, засохлі на поверхні соуси та інші забруднення, коли більш м"які дозволяють вбирати рідину і вологу. Телескопічна штанга натирача, дозволить налаштувати оптимальну довжину як для комфортного процесу збирання, так і для компактного зберігання виробу.

Приємне прибирання
З Deerma Spray Mop Все сяє
З механічним натирачем Deerma Spray Mop прибирання стане більш легким, швидким і невимушеним. Один прохід і ваш підлогу, паркет, ламінат, стіни - будуть сяяти чистотою!