AUTODESK

Товари, представлені брендом:

Бренд: AUTODESK

Код товару: 219714

Програмне забезпечення САПР AutoCAD LT для проектування, 2D моделювання, розробки різних креслень і технічної документації. По суті, це спрощена версія AutoCAD з меншим функціоналом.

Працюйте в AutoCAD коли завгодно і де завгодно, маючи доступ до інтернет-мережі. Веб-додаток з спрощеним інтерфейсом дозволяє використовувати звичайні інструменти для креслення, отримати доступ до DWG файлів і оновлювати їх.  Просто увійдіть в систему і приступайте до роботи.  Також додатково можна встановити мобільний додаток на свій смарфтон.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, командний рядок і інструментальні палітри настроюються індивідуально під потреби користувача.

Доступна можливість управління відображенням вкладок і панелей стрічки, переміщення панелі з вкладки стрічки на інший монітор або в область самого креслення.  Саме робочий простір можна налаштовувати за своїми уподобаннями, в AutoCAD додаються кілька варіантів вихідних робочих просторів.  Прискорити часто повторювані дії можна за допомогою командного рядка і поєднання клавіш.