Astro

Товари, представлені брендом:

Мобiльний телефон Astro A169 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Astro A169 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196994
599 грн

Бренд: Astro

Код товару: 196994

ASTRO A169 - мобільний телефон для людей похилого віку, поєднує в собі простоту використання необхідні функції: великі зручні кнопки на клавіатурі, великі символи на екрані, гучний звук, промовляння набирається номера і номера з якого зроблений дзвінок.
ASTRO A169 оснащений вбудованою кнопкою SOS. Натискання цієї кнопки може супроводжуватися світловою сиреною і забезпечує миттєвий набір заздалегідь запрограмованих номерів або відправку СМС. Вбудоване FM-радіо може працювати без підключення навушників або гарнітури і використовувати вбудований динамік. Вібродзвінок, фото / відео камера, диктофон, вбудований світлодіодний ліхтарик, медіаплеєр, підсвічування кнопок, будильник, календар і калькулятор - ці приємні дрібниці будуть додатковою перевагою для власників пристрою, а підтримка двох активних SIM-карт забезпечить зручність спілкування. Підтримка мультимедійних форматів, наявність Bluetooth і слота розширення microSD / SDHC до 16 ГБ розширює можливості даного телефону.

Мобiльний телефон Astro A243 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Astro A243 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196981
1 149 грн

Бренд: Astro

Код товару: 196981

ASTRO A241 збереже працездатність там, де здадуться інші телефони. Ступінь захищеності корпусу IP68 забезпечує пилонепроникність і можливість збереження працездатності апарату під водою. Алюмінієві пластини на корпусі посилюють захист від фізичних впливів.

Є можливість зарядити інші пристрої - реалізована функція Powerbank.

Телефон може здійснювати і приймати дзвінки з двох СІМ карт, встановлених в апараті. Продумане меню дозволяє розібратися в можливостях апарату відразу після його включення. Якісний великий дисплей дозволяє бачити відображається на ньому інформацію в будь-яких умовах. Камера має можливість робити фото та відеозаписи, які можна зберегти на карті пам"яті об"ємом до 32 Гб. Також в телефоні реалізовані диктофон, медіаплеєр, FM-радіо, будильник, Bluetooth, калькулятор, планувальник завдань, секундомір, включення світлодіодного ліхтарика натисненням однієї кнопки.

Мобiльний телефон Astro A241 Dual Sim Red
Мобiльний телефон Astro A241 Dual Sim Red
Немає
Код товару: 196972
699 грн

Бренд: Astro

Код товару: 196972

ASTRO A241 - мобільний телефон для людей похилого віку з високими вимогами до простоти: великі зручні кнопки на клавіатурі, інтуїтивно зрозуміле меню, гучний звук.
Основною відмінною особливістю ASTRO A241 є великий дисплей діагоналлю 2,2 дюйма, завдяки якому вдалося реалізувати великий, чіткий контрастний шрифт і зображення на екрані.

ASTRO A241 оснащений вбудованою кнопкою SOS. Кнопка розташована на задній поверхні телефону. Натискання цієї кнопки може супроводжуватися світловою сиреною і забезпечує миттєвий набір заздалегідь запрограмованих номерів або відправку СМС.

Вібродзвінок, гучний сигнал виклику, вбудований світлодіодний ліхтарик, FM-радіо, функція швидкого набору номера, фото / відео камера, блютус, слот розширення пам"яті до 16 Гб і медіаплеєр - ці приємні дрібниці будуть додатковою перевагою для власників пристрою, а підтримка двох активних SIM -карт забезпечить зручність спілкування.

Акумуляторна батарея ємністю 1000 мАг дозволить довго залишатися на зв"язку.

Мобiльний телефон Astro A167 Dual Sim Black
Мобiльний телефон Astro A167 Dual Sim Black
Немає
Код товару: 196957
950 грн

Бренд: Astro

Код товару: 196957

ASTRO A167 - простий мобільний телефон з великим дисплеєм діагоналлю 3,2 дюйма.

Особливістю даної моделі є великі і контрастні символи на дисплеї телефону, кнопки з яскравими і чіткими символами, а також функція промовляння номера при наборі, номери з якого здійснюється вхідний дзвінок і номера з контактів телефону.

Такі функції як підтримка двох активних SIM-карт, будильник, секундомір, календар, таймер, вібро, гучний сигнал виклику, вбудований світлодіодний ліхтарик, FM-радіо, функція швидкого набору номера, фото / відео камера, блютус, можливість читання електронних книг, слот розширення пам"яті до 32 Гб, електронний блокнот для заміток і медіаплеєр створять додаткову зручність при користуванні пристроєм. Акумуляторна батарея ємністю 1000 мАг дозволить довго залишатися на зв"язку.