Ainope

Товари, представлені брендом:

Бренд: Ainope

Код товару: 192841

Автомобільний зарядний пристрій AINOPE QD-H73 призначений для швидкої одночасної зарядки відразу двох пристроїв. Має USB-A і Type-C порти.

Одночасна швидка зарядка двох пристроїв
Завдяки потужності пристрою 30 Вт, ви можете одночасно швидко заряджати в дорозі свої пристрої з технологією Quick Charge 3.0 для USB-A порту і Power Delivery 3.0 для Type-C порту.

Міцний і зносостійкий корпус
Корпус цього зарядного пристрою виконаний з якісного цинкового сплаву, який забезпечує підвищену зносостійкість і міцність пристрою, а також дозволяє йому легко переносити низькі і високі температури.

Smart-чіп
Вдосконалений Smart-чіп в парі з корпусом з цинкового сплаву забезпечують низьку температуру пристрою і захист від перегріву підключених пристроїв. Також, зарядний пристрій має вбудований захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перенапруги і перезарядки підключених пристроїв, а також захищає електромережу автомобіля. Smart-чіп автоматично розпізнає тип підключеного пристрою і здійснює "тонку" регулювання вихідного струму і напруги, саме тому заряджається пристрій отримує максимально швидку зарядку, іноді навіть краще ніж від оригінального зарядного пристрою.

LED-підсвітка
Автомобільний зарядний пристрій має LED-підсвічування обох портів, що робить більш зручним його використання в темний час доби і не відволікає водія від дороги.

Зручна форма для підключення-відключення і мінімальний розмір
Пристрій має спеціальну форму, за допомогою якої підключення і відключення в прикурювач автомобіля відбувається легко і інтуїтивно, а завдяки мінімального розміру це зарядний пристрій органічно впишеться в практично будь-який інтер’єр автомобіля. Пружинний механізм автомобільного зарядного пристрою забезпечує надійну фіксацію в прикурювача, а напруга 12/24 В дозволяє використовувати його для різних типів автомобілів.