Aardwolf

Товари, представлені брендом:

Бренд: Aardwolf

Код товару: 181983

Система охолодження для процесора Aardwolf Performa 10X зі спеціальною конструкцією радіатора, вентилятором з лопатями у формі акулячих плавників, з автоматичним регулюванням його оборотів. Застосування сучасних технологій, нескладна система кріплень і сумісність з сучасними INTEL / AMD процесорами забезпечують популярність даної моделі. Aardwolf Performa 10X ефективно охолоджує і формує активну циркуляцію повітряних потоків, що сприяє відведенню тепла. При необхідності є можливість встановити другий вентилятор.

Кулер процесорний Aardwolf Performa 9X (APF-9X-120)
Кулер процесорний Aardwolf Performa 9X (APF-9X-120)
Немає
Код товару: 181982
599 грн

Бренд: Aardwolf

Код товару: 181982

Система охолодження для процесора Performa Aardwolf 9X має оптимальну конструкцію радіатора, вентилятор з лопатями у формі акулячих плавників і можливість автоматичного регулювання його обертів. Застосування сучасних технологій, не складна система кріплень і сумісність з сучасними INTEL/AMD процесорами забезпечують популярність даної моделі. Performa Aardwolf 9X ефективно охолоджує і формує активну циркуляцію повітряних потоків, що сприяє відведенню тепла. При необхідності є можливість встановити другий вентилятор.

Технологія DTH
Технологія "теплових трубок прямого контакту" дозволяє передавати тепло від центрального процесора безпосередньо до радіатора. Це мінімізує тепловий опір і забезпечує ефективне охолодження.

120-мм вентилятор з лопатями у формі акулячих плавників
120 мм вентилятор на гідравлічному підшипнику працює тихо і завдяки особливостям форми лопатей, активно відводить тепло. Лопаті у формі акулячих плавників знижують турбулентність повітряного потоку і збільшують ефективність обдуву.

PWM (Pulse Width Modulation) регулятор швидкості обертання вентилятора
Наявність регулятора дає можливість автоматично керувати швидкістю обертання вентилятора, залежно від температури процесора.

Можливість встановити другий вентилятор
При необхідності є можливість встановити другий вентилятор.

Універсальна система кріплень і широкий спектр сумісності
Aardwolf Performa 9X має універсальну систему кріплень і широкий спектр сумісності. Процес встановлення не складний і докладно описаний в інструкції.

Термопаста високої якості
У комплект входить термопаста високої якості AF-TGM2. AF-TGM2 оптимізує охолоджувальні характеристики кулера і сприяє активній передачі тепла між центральним процесором і радіатором.