Thermaltake

Товары, представленные брендом:

Бренд: Thermaltake

Код товара: 201236

Thermaltake Pure 12 ARGB Sync Radiator Fan TT Premium Edition складається з компресійних лопатей для створення потужного повітряного потоку і надійного гідравлічного підшипника, що позитивно позначається на довговічності. Крім того, в центрі кожного вентилятора встановлений світловий модуль з 9 адресних світлодіодів здатних відображати палітру в 16,8 млн. Кольорів, управління якими, здійснюється за допомогою материнських плата виробництва ASUS, GIGABYTE, MSI та AsRock, оснащеними пятівольтним роз"ємом для підключення світлодіодних стрічок.

Бренд: Thermaltake

Код товара: 201235

Комплект вентиляторів Thermaltake Pure 14 ARGB Sync Radiator Fan TT Premium Edition призначений для установки в корпуси або на радіатори систем рідинного охолодження. Особлива форма 9 лопатей вентилятора з агресивною атакою дозволяє створювати потужний повітряний потік з достатнім статичним тиском, що буде корисно при продуванні повітря через радіатор СВО або внутрішній простір корпусу.

У вентиляторі встановлений високоякісний гідравлічний підшипник зі спеціальними прокладками для запобігання протікання мастила. Антивібраційна система у вигляді силіконових вставок дозволяє поглинати паразитні вібрації. Все це позитивно позначається на довговічності продукту і мінімізує шум при роботі.

Thermaltake Pure 14 ARGB Sync Radiator Fan оснащений RGB LED-стрічкою з 9 адресними світлодіодами, які здатні відображати палітру в 16.8 млн. кольорів. Світлодіодний модуль підтримує сучасні технології керованої RGB-підсвічування: ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і AsRock Polychrome. Підключення здійснюється через 5V роз"єм для підключення світлодіодних стрічок. У разі якщо ваша материнська плата не має спеціального роз"єм для підключення LED-стрічок, вам знадобиться спеціальний ARGB-контролер. З його допомогою можна налаштувати рівень яскравості підсвічування, вибрати один з її динамічних режимів (потік, пульсація, пульс, миготіння, хвиля і т.д.) і швидкість обертання лопатей. При бажанні, підсвічування можна вимкнути повністю.

Класичне виконання і стандартні розміри дозволяють легко встановлювати кілька вентиляторів на одному радіаторі.

*Один контролер здатний управляти адресними світлодіодами в кількості до 90 шт.

Новинка
Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass ARGB Edition White (CA-1Q6-00M6WN-00) без БП
Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass ARGB Edition White (CA-1Q6-00M6WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 201223
6 038 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 201223

View 51 Tempered Glass ARGB Edition є продовженням успішної лінійки корпусів серії View від Thermaltake. Із заводу комплектується двома ARGB вентиляторами 200мм на передній панелі і одним ARGB вентилятором 120мм на задній. Бічні панелі виготовлені із загартованого скла і кріпляться на петлях. Це дозволяє не тільки бачити начинку ПК, але і при необхідності мати до неї легкий доступ. Передня і верхня панелі також виконана із загартованого скла. Він має досить внутрішнього простору для установки материнських плат з форм-фактором аж до E-ATX і великих радіаторів системи рідинного охолодження спереду, зверху і збоку. View 51 Tempered Glass ARGB Edition не тільки чудовий зовні, але і надає нескінченні можливості для любителів збірки ПК.

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181977

Thermaltake Water 3.0 360 ARGB Sync Edition представляє собою готову до використання замкнуту систему рідинного охолодження, що складається з трисекційного радіатора з трьома вентиляторами Pure ARGB 120мм і потужної помпи, суміщеної з водоблоком. Кожен вентилятор має компресійні лопаті, гідравлічний підшипник і RGB підсвічування на 16.8 млн. кольорів, яким можна керувати за допомогою контролера, що входить в комплект. Крім цього, підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням материнських плат виробництва Asus, Gigabyte, MSI та AsRock, що мають спеціальний інтерфейс для підключення світлодіодних стрічок з адресними світлодіодами 5V RGB.
Water 3.0 360 ARGB Sync Editio - це ефективне і стильне охолодження вашого CPU.

Сертифікат Tt LCS
Спеціальним сертифікатом відповідності Tt LCS удостоюються тільки ті продукти від Thermaltake, які задовольняють найвищим вимогам по дизайну, ергономіці і якості охолодження.
Наявність сертифіката Tt LCS означає, що продукт готовий до роботи в системі рідинного охолодження, від початкового рівня (системи типу: все в одному) до складних композитних систем (всі компоненти купуються окремо за бажанням користувача). Продукція з сертифікатом Tt LCS - вибір істинного ентузіаста.

Вентилятор Pure 12 ARGB Sync
Water 3.0 ARGB Sync Edition комплектується вентиляторами Thermaltake Pure 12 ARGB Sync. Для рівномірного підсвічування в середині вентилятора встановлено 9 адресних світлодіодів з програмним управлінням. Сумарна кількість відображуваних кольорів становить 16,8 мільйона кольорів. Підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням материнських плат виробництва Asus, Gigabyte, MSI та AsRock, що мають спеціальний інтерфейс для підключення світлодіодних стрічок з адресними світлодіодами 5V RGB.

ARGB контролер
У разі, якщо ваша материнська плата не має спеціального пятівольтного роз"єму для підключення світлодіодних стрічок, вам стане в нагоді спеціальний ARGB контролер. З його допомогою можна налаштувати рівень яскравості підсвічування, вибрати один з її динамічних режимів (потік, пульсація, пульс, миготіння, хвиля і тд.) І швидкість обертання лопатей. При бажанні, підсвічування і зовсім можна вимкнути.
* Один контролер здатний управляти адресними світлодіодами в кількості до 90 шт.

Високоефективний радіатор
Великий розмір радіатора Water 3.0 ARGB Sync Edition дозволяє холодоагенту швидко охолоджуватися, проходячи через його протоки.

Ефективний теплосприймач. Армовані шланги.
Виконаний з міді масивний теплосприймач дозволяє найбільш швидко відводити тепло з поверхні центрального процесора. Спеціальне обплетення на шлангу забезпечує максимальну міцність і зносостійкість в перебігу тривалого часу експлуатації.

Потужна помпа
Завдяки використанню потужної помпи, вбудованої в блок з мідним теплосприймачем, охолоджуюча рідина циркулює швидко і це сприяє ефективному охолодженню вашого CPU. Висока якість шлангів і всіх з"єднань виключає протікання або випаровування холодоагенту.

Проста установка
Процес установки готової СВО серії Water 3.0 ARGB Sync Edition дуже простий і не вимагає використання спеціальних інструментів, крім викрутки. Завдяки компактності, вона не вимагає великого простору всередині корпусу.

Новинка
Корпус Thermaltake Commander G31 TG ARGB Black (CA-1P1-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake Commander G31 TG ARGB Black (CA-1P1-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181614
2 769 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181614

Commander G31 Tempered Glass ARGB Edition - бюджетний корпус формату mid-tower з перфорованою передньою панеллю і передвстановленим ARGB вентилятором 200мм підсвічування якого можна синхронізувати з материнською платою. Для поліпшеної вентиляції на тильній стороні корпусу встановлений додатковий вентилятор 120мм. Крім того, Commander G31 має бічну панель із загартованого скла завтовшки 4мм, кронштейн для вертикальної установки відеокарти і знімні пилові фільтри з магнітним кріпленням. Завдяки таким опціям це один з кращих корпусів для геймеров і ентузіастів за свою ціну.

Новинка
Корпус Thermaltake Commander С36 TG ARGB Edition Black (CA-1N7-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake Commander С36 TG ARGB Edition Black (CA-1N7-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181610
3 042 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181610

Два вбудованих вентилятора 200мм 5V ARGB
У корпусі штатно встановлені два вентилятори 200мм з адресною підсвічуванням 5V ARGB складається з 9 світлодіодів, що мають палітру 16,8 млн. Квітів. Тиша і довговічність забезпечується завдяки використанню високоякісних гідравлічних підшипників.

Зручний спосіб вибору режиму підсвічування
Управління вентиляторами здійснюється простим контролером, вбудованим в блок інтерфейсів введення / виведення, що мають 7 різних режимів підсвічування. При бажанні управління підсвічуванням можна надати материнської плати.

Сертифікат Tt LCS
Спеціальним сертифікатом відповідності Tt LCS удостоюються тільки ті продукти від Thermaltake, які задовольняють найвищим вимогам по дизайну, ергономіки і якості охолодження.
Наявність сертифіката Tt LCS означає, що продукт готовий до роботи в системі рідинного охолодження, від початкового рівня (системи типу: все в одному) до складних композитних систем (всі компоненти можна придбати окремо за бажанням користувача). Продукція з сертифікатом Tt LCS вибір істинного ентузіаста.

Синхронізація підсвічування з материнськими платами
Підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням материнських плат, що підтримують технології ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і AsRock Polychrome. Для реалізації даної опції на материнській платі повинен бути інтерфейс для підключення світлодіодних стрічок на адресних світлодіодах з харчуванням 5В. Управління підсвічуванням в цьому випадку здійснюється через фірмове програмне забезпечення для відповідної материнської плати. За більш детальною інформацією, будь ласка, відвідайте веб-сайт, що цікавить вас материнської плат.

Незграбний дизайн передньої панелі
Передня панель корпусу виконана в стилі корпусу Chaser MK-I і має перфорований металевий каркас, що позитивно позначається на якості продувності. Таке рішення робить даний корпус ідеальним вибором для комп’ютерних ентузіастів і геймерів.

Кронштейн для вертикальної установки VGA
Серія Commander C оснащується новітньої зручною системою кріплення слотів розширення власної розробки, що дозволяє встановлювати відеокарти в вертикальній площині (віч-на-бічній панелі корпусу). Таке рішення дозволяє уникнути їх провисання, особливо в разі використання водоблоку, а також знизити навантаження на материнську плату.

Новинка
Корпус Thermaltake Commander С35 TG ARGB Edition Black (CA-1N6-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake Commander С35 TG ARGB Edition Black (CA-1N6-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181609
3 042 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181609

Два вбудованих вентилятора 200мм 5V ARGB
У корпусі штатно встановлені два вентилятори 200мм з адресною підсвічуванням 5V ARGB складається з 9 світлодіодів, що мають палітру 16,8 млн. Квітів. Тиша і довговічність забезпечується завдяки використанню високоякісних гідравлічних підшипників.

Зручний спосіб вибору режиму підсвічування
Управління вентиляторами здійснюється простим контролером, вбудованим в блок інтерфейсів введення / виведення, що мають 7 різних режимів підсвічування. При бажанні управління підсвічуванням можна надати материнської плати.

Сертифікат Tt LCS
Спеціальним сертифікатом відповідності Tt LCS удостоюються тільки ті продукти від Thermaltake, які задовольняють найвищим вимогам по дизайну, ергономіки і якості охолодження.
Наявність сертифіката Tt LCS означає, що продукт готовий до роботи в системі рідинного охолодження, від початкового рівня (системи типу: все в одному) до складних композитних систем (всі компоненти можна придбати окремо за бажанням користувача). Продукція з сертифікатом Tt LCS вибір істинного ентузіаста.

Синхронізація підсвічування з материнськими платами
Підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням материнських плат, що підтримують технології ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і AsRock Polychrome. Для реалізації даної опції на материнській платі повинен бути інтерфейс для підключення світлодіодних стрічок на адресних світлодіодах з харчуванням 5В. Управління підсвічуванням в цьому випадку здійснюється через фірмове програмне забезпечення для відповідної материнської плати. За більш детальною інформацією, будь ласка, відвідайте веб-сайт, що цікавить вас материнської плат.

Незграбний дизайн передньої панелі
Передня панель корпусу виконана в стилі корпусу Chaser MK-I і має перфорований металевий каркас, що позитивно позначається на якості продувності. Таке рішення робить даний корпус ідеальним вибором для комп’ютерних ентузіастів і геймерів.

Кронштейн для вертикальної установки VGA
Серія Commander C оснащується новітньої зручною системою кріплення слотів розширення власної розробки, що дозволяє встановлювати відеокарти в вертикальній площині (віч-на-бічній панелі корпусу). Таке рішення дозволяє уникнути їх провисання, особливо в разі використання водоблоку, а також знизити навантаження на материнську плату.

Новинка
Корпус Thermaltake Commander С32 TG ARGB Edition Black (CA-1N3-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake Commander С32 TG ARGB Edition Black (CA-1N3-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181608
3 042 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181608

Два вбудованих вентилятора 200мм 5V ARGB
У корпусі штатно встановлені два вентилятори 200мм з адресною підсвічуванням 5V ARGB складається з 9 світлодіодів, що мають палітру 16,8 млн. Квітів. Тиша і довговічність забезпечується завдяки використанню високоякісних гідравлічних підшипників.

Зручний спосіб вибору режиму підсвічування
Управління вентиляторами здійснюється простим контролером, вбудованим в блок інтерфейсів введення / виведення, що мають 7 різних режимів підсвічування. При бажанні управління підсвічуванням можна надати материнської плати.

Сертифікат Tt LCS
Спеціальним сертифікатом відповідності Tt LCS удостоюються тільки ті продукти від Thermaltake, які задовольняють найвищим вимогам по дизайну, ергономіки і якості охолодження.
Наявність сертифіката Tt LCS означає, що продукт готовий до роботи в системі рідинного охолодження, від початкового рівня (системи типу: все в одному) до складних композитних систем (всі компоненти можна придбати окремо за бажанням користувача). Продукція з сертифікатом Tt LCS вибір істинного ентузіаста.

Синхронізація підсвічування з материнськими платами
Підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням материнських плат, що підтримують технології ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і AsRock Polychrome. Для реалізації даної опції на материнській платі повинен бути інтерфейс для підключення світлодіодних стрічок на адресних світлодіодах з харчуванням 5В. Управління підсвічуванням в цьому випадку здійснюється через фірмове програмне забезпечення для відповідної материнської плати. За більш детальною інформацією, будь ласка, відвідайте веб-сайт, що цікавить вас материнської плат.

Незграбний дизайн передньої панелі
Передня панель корпусу виконана в стилі корпусу Chaser MK-I і має перфорований металевий каркас, що позитивно позначається на якості продувності. Таке рішення робить даний корпус ідеальним вибором для комп’ютерних ентузіастів і геймерів.

Кронштейн для вертикальної установки VGA
Серія Commander C оснащується новітньої зручною системою кріплення слотів розширення власної розробки, що дозволяє встановлювати відеокарти в вертикальній площині (віч-на-бічній панелі корпусу). Таке рішення дозволяє уникнути їх провисання, особливо в разі використання водоблоку, а також знизити навантаження на материнську плату.

Новинка
Супер цена
Корпус Thermaltake Divider 300 TG Mid Tower Chassis Black (CA-1S2-00M1WN-00) без БП

Выгода 22 грн

Корпус Thermaltake Divider 300 TG Mid Tower Chassis Black (CA-1S2-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181607
2 850 грн 2 828 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181607

Thermaltake представляє нову серію корпусів Divider в якій поєднуються строгий дизайн, практичність і можливість по кастомізації. Основна особливість корпусу Divider 300 TG - це дві симетричні трикутні панелі збоку, одна з якої сталева, а інша із загартованого скла. Вони легко демонтуються без використання інструментів, забезпечуючи хороший огляд і зручний доступ до деталей комп’ютера. Із заводу у Divider 300 TG встановлено один 120мм вентилятор ззаду. Нова серія корпусів серії Divider прекрасно підійде як для геймерів, ентузіастів і користувачів виконують повсякденні завдання.

Новинка
Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass ARGB Edition Black (CA-1Q6-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake View 51 Tempered Glass ARGB Edition Black (CA-1Q6-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181606
6 133 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181606

View 51 Tempered Glass ARGB Edition є продовженням успішної лінійки корпусів серії View від Thermaltake. Із заводу комплектується двома ARGB вентиляторами 200мм на передній панелі і одним ARGB вентилятором 120мм на задній. Бічні панелі виготовлені із загартованого скла і кріпляться на петлях. Це дозволяє не тільки бачити начинку ПК, але і при необхідності мати до неї легкий доступ. Передня і верхня панелі також виконана із загартованого скла. Він має досить внутрішнього простору для установки материнських плат з форм-фактором аж до E-ATX і великих радіаторів системи рідинного охолодження спереду, зверху і збоку. View 51 Tempered Glass ARGB Edition не тільки чудовий зовні, але і надає нескінченні можливості для любителів збірки ПК.

Новинка
Корпус Thermaltake Commander G33 TG ARGB Black (CA-1P3-00M1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake Commander G33 TG ARGB Black (CA-1P3-00M1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181569
2 769 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181569

Commander G33 Tempered Glass ARGB Edition - бюджетний корпус формату mid-tower з перфорованою передньою панеллю і передвстановленим ARGB вентилятором 200мм підсвічування якого можна синхронізувати з материнською платою. Для поліпшеної вентиляції на тильній стороні корпусу встановлений додатковий вентилятор 120мм. Крім того, Commander G33 має бічну панель із загартованого скла завтовшки 4мм, кронштейн для вертикальної установки відеокарти і знімні пилові фільтри з магнітним кріпленням. Завдяки таким опціям це один з кращих корпусів для геймеров і ентузіастів за свою ціну.

Новинка
Корпус Thermaltake AH T200 Black (CA-1R4-00S1WN-00) без БП
Корпус Thermaltake AH T200 Black (CA-1R4-00S1WN-00) без БП
В наличии
Код товара: 181568
4 457 грн

Бренд: Thermaltake

Код товара: 181568

Новий корпус AH T200 - це зменшена версія AH T600. Як і у старшого брата, його бічні панелі виконані із загартованого скла завтовшки 4мм. Верхня частина передньої панелі нагадує військовий вертоліт і має три віконця, із загартованого скла, але завтовшки 3мм. У верхній частині розташувалися порти введення/виведення з футуристичной кнопкою включення.
Така незвичайна конструкція корпусу не лише добре позначається на вентиляції, але і дозволяє краще бачити начинку ПК.
AH T200 спереду може вмістити до двох 140мм вентиляторів або радіатор для готової СВО розмір 240мм, що має, або 280мм. AH T200 - це єдиний у своєму роді корпус, який усі помічають, люблять і бажають.