Стиль жизни

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Стиль жизни Ответ-Пати (LS18)
Настольная игра Стиль жизни Ответ-Пати (LS18)
В наличии
Код товара: 189944
285 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 189944

Корови п’ють молоко. Правда чи брехня? Швидше накривайте карту Відповіді! У грі Відповідь-паті (Declic) головне - зробити це раніше за всіх і не переплутати при цьому руки ...

Сіно-солома. Під час гри в Відповідь-паті ваша права рука буде означати «Правда», а ліва рука - «Брехня». Ведучий (який змінюється кожен хід) вголос зачитує одне з тверджень зі своїх карток. У центрі столу лежить яскрава карта Відповіді. Як тільки твердження прозвучало, всі гравці, окрім ведучого, повинні якомога швидше відповісти «Правда» або «Брехня», накривши відповідної рукою карту Відповіді (або руку більш спритного суперника!).

Познайомимося ближче. Не всі твердження в настільній грі Відповідь-паті (Declic) є загальними фразами, дуже часто вони відносяться до ведучого, зачитує картку, або до гравців, які зібралися за столом. Таким чином, гра не тільки розважає, а й змушує учасників вечірки звернути увагу один на одного: якого кольору очі у ведучого? як звуть батьків мого сусіда зліва? хто з гравців наймолодший?

Ульотна гра для вечірки! У грі Відповідь-паті 89 карт, по чотири затвердження на кожній. Грати з цим набором можна за різними правилами: підраховувати очки на паперовому аркуші або забирати в якості нагороди картки з твердженнями, грати поодинці або командами, і навіть ускладнити правила, постійно змінюючи значення рук. Загалом, нудьгувати вам точно не доведеться!

Комплектація гри:
89 карт (по 4 затвердження на кожній),
1 карта Відповіді,
Правила гри.

Настольная игра Стиль жизни Корова 006 Премиум (017)
Настольная игра Стиль жизни Корова 006 Премиум (017)
Нет в наличии
Код товара: 222360
390 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 222360

Дана версія настільної гри Корова 006 поставляється в картонній коробці, а також є версія Делюкс - в металевій.

Корова 006 - динамічна настільна гра для тих, хто цінує поєднання розрахунку і удачі. Прості і елегантні правила роблять гру одночасно легкої і захоплюючою, а оригінальні ілюстрації надають їй особливої чарівності. Корова 006 - гра для будь-якої компанії!

Як ви думаєте, навіщо коровам стадо? Навіщо вони весь час норовлять зібратися такою великою юрбою ?! Вам не здається це дивним? Так ось, на самому ділі вони один за одним стежать - це їх улюблена розвага! Може це комусь здасться дивним, але найкращі в світі шпигуни - це корови. Ну, справді, хто ж запідозрить корову ?! Погодьтеся, на перший погляд, вони абсолютно нешкідливі.

Правда є серед них одна корова ... Її кодове ім’я «006» (взагалі-то вона мріяла бути «007», але, на жаль, цей номер був уже кимось зайнятий). Ця корова досконало освоїла мистецтво шпигунства, ось тільки їй весь час не щастить - варто їй приступити до стеження - і всіх найближчих корів чекає провал! В якому б образі вона не виступала в цей раз - ви завжди її дізнаєтеся - вона буде 6-й!

Отже, вам належить допомогти коровам в їх шпигунської грі, але при цьому уникнути зустрічі з 6-ї коровою.

До складу настільної гри Корова 006 входять: 104 карти, правила гри.

Настольная игра Стиль жизни Спящие королевы (LS05)
Настольная игра Стиль жизни Спящие королевы (LS05)
Нет в наличии
Код товара: 207876
265 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 207876

Дана версія настільної гри Сплячі королеви поставляється в картонній коробці, а також є версія Делюкс - в металевій.

Прокиньтеся і грайте! Королева Троянд, Королева Тортів і десять їхніх найближчих подруг заснули, піддавшись сонним чарам, і саме вам треба розбудити їх. Використовуйте кмітливість, пам’ять і навички складання, щоб струсити зі знатних осіб, які куняють, їхній королівський сон. А допоможуть вам у цьому Королі: Вогняний, Шаховий, Черепаший. Зіграйте лицаря, щоб вкрасти Королеву в іншого гравця або покладайтеся на спритність рук блазня. Але стережіться сонних зіль й підступних драконів! В крайньому разі застосуєте чарівну паличку. Перемога дістанеться тому, хто розбудить більше за всіх королев!

До складу настільної гри Сплячі королеви входять: 79 карт (12 карт королев, 8 королів, 5 блазнів, 4 лицаря, 4 сонних зілля, 3 чарівні палички, 3 дракона, 40 карт з цифрами від 1 до 10).

Настольная игра Стиль жизни Пандемия (ZM7101)
Настольная игра Стиль жизни Пандемия (ZM7101)
Нет в наличии
Код товара: 207875
1 125 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 207875

Стратегічна гра Стиль Життя Пандемія. Грати в неї можуть від 2 до 4 осіб старше 10 років. На поле з щільного картону зображена карта світу з декількома великими містами, а для учасників підготовлено понад 100 карток і близько 100 різнокольорових пластмасових кубиків хвороби. За легендою в декількох місцях зафіксовано спалах захворювань, на боротьбу з якими відправляється команда фахівців-вірусологів. Вони повинні зупинити поширення хвороб і врятувати людство. Кожен гравець має різними здібностями і може виконати 4 дії: переміщатися між містами, лікувати населення, винаходити вакцину або створювати лабораторію. Але і хвороби можуть вести себе не так, як передбачається, причому ситуація змінюється з кожним ходом. У стратегічній грі Стиль Життя Пандемія (91103) перемагають і програють командою, тому необхідно узгоджувати свої кроки один з одним.

До складу настільної гри Пандемія входить: колода з більш ніж 100 карток, майже 100 різнокольорових пластмасових кубиків хвороби, фішки гравців, стильне ігрове поле з щільного картону і докладні правила російською мовою.

Настольная игра Стиль жизни Скоростные цвета (LS91)
Настольная игра Стиль жизни Скоростные цвета (LS91)
Нет в наличии
Код товара: 200272
510 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 200272

Швидкісні кольори (Speed ??Colors) розвиваюча гра розфарбування

Швидкісні кольору - це розвиваюча гра на пам’ять, уважність і швидкість. Тут є картки з кольоровими картинками, різнокольорові стираються маркери і картки-розмальовки. Швидка, творча і захоплююча гра для дитячої компанії або сімейного дозвілля з дітьми.

Є 2 варіанти правил - прості і ускладнені. Прості правила - для малюків 4-5 років. Ускладнені - для компанії постарше.

Як грати в мемори гру розмальовку?
Кожному гравцеві лунають картки з чорно-білими картинками. Картинку треба розфарбувати в 6 кольорів, використовуючи стираються маркери з набору. Маркери шести різних кольорів. На ковпачках є спеціальні насадки на подобу губки, які стирають фломастери.

На початку раунду гравці дивляться на кольорову картинку-приклад і намагаються запам’ятати, де яким кольором треба ЇЇ розфарбувати. Всі запам’ятали? Відмінно! Беремо свої картки і починаємо розфарбовувати. За один раунд гравець може брати кожен фломастер тільки один раз.

Чим відрізняється ускладнений варіант?
Цей варіант гри підходить для гри з дітками постарше або сімейної компанії. У варіанті з ускладненими правилами в кожному раунді гравці міняють місцями кольорові ковпачки на фломастерах. Тепер вам потрібно запам’ятати не тільки колір картинки, а й уважно дивитися, який фломастер виявився у вас в руках!

Як вважаються окуляри?
Призові бали нараховуються за двома параметрами:
- за правильний колір розфарбованої зони
- за акуратність

Це творча гра на швидкість, тому розфарбовувати треба швидко, але якісно. Якщо зона розфарбована з білими плямами або неакуратно, то вона не бере участі в загальному підрахунку очок.

Що в упаковці:
- 55 карт з картинками
- 5 двосторонніх карт для підрахунку очок
- 6 маркерів зі стирають ковпачками
- сумочка-ігрове поле
- правила гри

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190009

Руммікуб в його геніальною простотою подарує вам нескінченно захоплююче дозвілля, адже кожна гра буде різною, як і комбінації викладених фішок!

Мета гри: першим викласти всі фішки зі своєъ підставки до лав або групи і набрати якомога більше очок. Перехитрити суперників за допомогою холодного розрахунку і несподіваних ходів! З джокером будьте обережні. Він може різко прискорити гру, а може позбавити вас 30 очок, якщо залишиться на підставці в кінці партії!

Настільна гра Руммікуб. Без кордонів (міні) це компактна версія оригінальної гри.

До складу настільної гри Руммікуб. Без кордонів (міні) входять: 106 фішок (8 наборів чотирьох кольорів з числами від 1 до 13 і 2 джокери), 4 підставки, правила гри.

Настольная игра Стиль жизни Окийя (025)
Настольная игра Стиль жизни Окийя (025)
Нет в наличии
Код товара: 190008
230 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190008

Окійя - гра для двох в японському стилі, в піднесеній манері зображує боротьбу двох будинків гейш за увагу і прихильність імператора. Ця витончена логічна гра, оформлена в стилі оригінальної японської гри «Ханафуда», занурить вас в особливу атмосферу, властиву тільки Японії. Будьте уважні і, подібно східному мудреця, знайдіть свій шлях до перемоги!

До складу настільної гри Окійя входять: 8 червоних жетонів гейш, 8 чорних жетонів гейш, 16 карток імператорського саду, правила гри російською мовою.

Настольная игра Стиль жизни Мафия (011)
Настольная игра Стиль жизни Мафия (011)
Нет в наличии
Код товара: 190007
230 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190007

Знаменита гра Мафія подарує вам багато захоплюючих годин в атмосфері напруженої психологічної боротьби. Конфлікт між мафією і мирними жителями в самому розпалі ... На чиєму боці опинитеся ви ?!

До цього видання гри Мафія ми включили велику колекцію з 32 карт різних персонажів, в тому числі кілька персонажів, ролі яких ви зможете визначити самі. Барвисті авторські ілюстрації допоможуть вам зануритися в атмосферу цієї чудової гри, яку гідно оцінили мільйони гравців по всьому світу!

До складу настільної гри Мафія входить: 8 карт Мафії (4 карти Мафії, 1 карта Дона мафії, 3 карти Якудза), спеціальна карта Адвокат (грає за Мафію), 11 карт Мирних жителів (6 юнаків і 5 дівчат), 7 спеціальних карт Мирних жителів (Комісар, Медсестра, Шериф, Красуня, Сновида, Журналіст, Капітан), 1 карта незалежного персонажа Маніяк, 4 додаткових персонажа, які ви можете використовувати для своїх варіантів гри (Танцівниця, Негр, Одноокий, Товстун).

Настольная игра Стиль жизни Зомби в городе (LS87)
Настольная игра Стиль жизни Зомби в городе (LS87)
Нет в наличии
Код товара: 190006
886 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190006

Зомбі в місті - це продовження настільної гри Зомбі в школі. Треба відзначити, що ці дві гри абсолютно незалежні і кожна з них хороша як сама по собі, так і в поєднанні один з одним.

У цій динамічній і швидкій ??кооперативній грі всі гравці об’єднані однією метою: врятувати людство від перетворення на зомбі. Ви або програєте, не встигнувши принести чотири інгредієнти для антидоту в школу до того, як зомбі захоплять чотири будівлі в місті, або отримаєте перемогу, зумівши створити антидот.

Зомбі в місті - це гра, яка змінюється і стає все більш яскравою і цікавою від партії до партії!

Переваги гри:
• Гра кооперативна, дозволяє уникнути напруги серед гравців;
• Цікава підліткова тематика;
• Можна грати окремо або об’єднати з грою Зомбі в місті;
• Додатковий контент для розширення і ускладнення гри в конвертах.

До складу настільної гри Зомбі в місті (Zombie Teenz) входять: 1 ігрове поле з планом міста; 1 білий кубик; 1 повністю чорний кубик; 4 фішки героїв; 4 ящики з інгредієнтами; 4 жетони полчищ зомбі; 4 карти захоплених будівель; 6 карт подій; 11 пластикових підставок для фішок; 10 запечатаних конвертів; 4 конверта досягнень; 1 лист з стікерами; 1 буклет з правилами гри.

Настольная игра Стиль жизни Запретный остров (002)
Настольная игра Стиль жизни Запретный остров (002)
Нет в наличии
Код товара: 190005
595 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190005

Ризикніть відкрити для себе Заборонений Острів! Приєднуйтесь до команди безстрашних шукачів пригод в їх відчайдушній спробі знайти чотири могутніх артефакту в руїнах цього райського куточка, повного небезпек. Вашій команді потрібно діяти спільно і буквально пройти по лезу бритви, адже з кожним вашим кроком острів буде занурюватися під воду. Добудьте артефакти і зробите тріумфальний втечу з острова перш, ніж вас поглине морська безодня!

Ключові особливості гри:

Стильна бляшана коробка.
Кооперативна пригодницька гра.
Красиві ілюстрації і чотири фігурки артефакту.
Доступні правила для сімейної аудиторії з дітьми від 7 років.

До складу настільної гри Заборонений острів входить: 58 карт (серед них: 28 карт артефактів і Спеціальних дій, 24 карти Затоплення, 6 карт Шукачів пригод); 24 двосторонніх ділянки Острови; 6 дерев’яних фішок; 4 фігурки артефактів: Камінь Землі, Кристал Вогню, Статуя Вітру, Чаша Океану; 1 Водометр; 1 Маркер рівня води; правила гри російською мовою.

Настольная игра Стиль жизни Ётта (004)
Настольная игра Стиль жизни Ётта (004)
Нет в наличии
Код товара: 190004
210 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190004

Дивитися, бачити ... і вигравати! Додавайте карти на поле так, щоб кольори, форми і числа на всіх картах були повністю різними або однаковими в кожній лінії. Звучить просто, але чим більше карт зіграно, тим більше можливостей, і саме той, хто краще за інших бачить ці можливості, зможе домогтися перемоги!

До складу настільної гри Йотта входить: 64 унікальні карти, 2 карти джокера і правила гри.

Настольная игра Стиль жизни Бумажные кварталы (LS72)
Настольная игра Стиль жизни Бумажные кварталы (LS72)
Нет в наличии
Код товара: 190003
603 грн

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 190003

Оголошено конкурс на створення ідеального кварталу, і це ваш шанс проявити себе!

Чи багато будувати басейнів? А скільки розбити скверів? Може, зібрати ці будинки в житлову групу? Так, тепер треба б їх скоріше добудувати - покличемо додаткових робочих! Все, саме час піднімати ціни!

Кожен раунд вибирайте один їх трьох варіантів розвитку. Зводите будинок за будинком, дотримуючись логічну нумерацію. Застосовуйте особливі ефекти. Об’єднуйте будинку в групи. Робіть все, щоб саме в вашому кварталі трава здавалася зеленішою, а небо над дахами яскравіше!

До складу настільної гри Паперові квартали входять: 29 двосторонніх карт планів забудови, 81 двостороння карта будівництва, 4 пам’ятки, блок з 100 полів для будівництва кварталів і підрахунку очок, правила гри.

Закінчилися поля? Скачайте паперове поле, роздрукуйте і продовжуйте будівництво!

Бренд: Стиль жизни

Код товара: 189943

"Корова 006. Ювілейне Видання" - особлива настільна гра! Зазвичай гравці прагнуть набрати якомога більше очок до кінця гри, але в "Корові 006" все навпаки. Проста і динамічна настільна карткова гра про шпигунських пристрастях ... серед корів! Вам належить правильно оцінювати ризики і прораховувати дії інших гравців, попутно вводячи в гру всіх своїх корів-шпигунів. Головне - уникнути зустрічі з коровою 006, вона не щастить!

Головною відмінністю "Корова 006. Ювілейне Видання" від базової гри є наявність двадцяти восьми додаткових карт для використання з новим варіантом правил. Раундів в грі стає два, а кожен гравець отримує на початку партії по три спеціальні карти.

Краща гра 1994 року
Настільна гра «Корова 006» (6 nimmt!) - справжня класика, випущена в далекому 1994 році. Гра ставала лауреатом багатьох престижних конкурсів, була визнана грою року в Німеччині і грою року в Росії на думку журналу «Світ фантастики». «Корова 006» може похвалитися надзвичайно простими правилами і захоплюючим ігровим процесом. Гра буде однаково цікава і дорослим, і дітям, і новачкам, і досвідченим гравцям.

Комплектація
104 карти з номерами
28 особливих карт
Правила гри