SteelSeries

Товары, представленные брендом:

Новинка
Мышь SteelSeries Prime Wireless Black (62593) USB
Мышь SteelSeries Prime Wireless Black (62593) USB
В наличии
Код товара: 199542
4 499 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 199542

Перемога — це все
Всі аспекти серії Prime були ретельно продумані спільно з провідними світовими кіберспортивними гравцями, з єдиною метою: перемогти.

Революційні оптичні магнітні перемикачі
Унікальний дизайн перемикачів Prestige OM створений для інтенсивної гри на професійному рівні. Ці перемикачі, в яких використовуються неодимові магніти для забезпечення найбільш стабільних клацань мишею, розраховані на 100 мільйонів натискань, що є найкращим показником в своєму класі. Перемикач Prestige OM також використовує інфрачервоний світловий промінь, щоб забезпечити блискавичний час відгуку в грі.

Як це працює
Перемикач Prestige OM має сталеву торсіонну пружину, що утримується спеціально відфрезерованим неодимовим магнітом. Ця магнітна сила створює послідовність та точність, так що кожне клацання спрацьовує з однаковою силою. Цей перемикач за допомогою променя інфрачервоного світла дозволяє реєструвати кожне клацання на квантових швидкостях, забезпечуючи неперевершений час відгуку.


Послідовні кристально чисті клацання
Використання магнітних сил замість механічних частин для опору створює клацання, що в 4 рази більш стабільні, ніж у конкурентів, для дійсно приємних клікаючих клацань, які гарантують, що ваше 100-мільйонне клацання мишею буде таким же чітким, як і найперше.

Ігровий сенсор TrueMove Air
Розроблено у співпраці з PixArt, всесвітньо відомим піонером в області інновацій та технологій в створенні сенсорів, щоб перевершити конкурентів завдяки точному відстеженню 1 до 1, а також контролю нахилу для усунення небажаного відстеження руху курсору під час повернення миші на поверхню під кутом, ударів при нахилі та швидких кліків.

Справжнє відстеження 1-до-1
Профі вимагають бездоганної точності. Сенсор TrueMove Air від STEELSERIES забезпечує в 3 рази кращу точність, ніж у конкурентів, так що кожен рух миші, від мікро-переміщення до різкого ривка, точно транслюється в грі, як і повинно бути.

Налаштування на льоту
Регулювання на льоту важливе для п

Мышь игровая SteelSeries Prime Mini Black
Мышь игровая SteelSeries Prime Mini Black
Нет в наличии
Код товара: 224131
1 499 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 224131

Ігрова миша Prime Mini була розроблена спільно з більш ніж 100 провідними світовими гравцями у кіберспорті. Кожен аспект ігрової миші був ретельно розроблений із єдиною метою: перемога.. Підсвічування

Гарнитура SteelSeries Arctis 9 Wireless Black (61484)
Гарнитура SteelSeries Arctis 9 Wireless Black (61484)
Нет в наличии
Код товара: 222439
9 999 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 222439

Високопродуктивних БЕЗПРОВІДНА ЗВ’ЯЗОК + BLUETOOTH
Бездротова гарнітура Arctis 9 поєднує в собі високопродуктивну бездротовий зв’язок 2,4 ГГц для чудового ігрового звуку на ПК і PlayStation з зручністю одночасного підключення Bluetooth для всього іншого.
2.4GHZ WIRELESS
Бездротовий зв’язок з наднизькою затримкою 2,4 ГГц без втрат забезпечує високу якість звуку, тому ви можете насолоджуватися захоплюючими бездротовими іграми без затримок як на ПК, так і на PlayStation.
BLUETOOTH
Використовуйте бездротовий зв’язок на будь-якому пристрої з підтримкою Bluetooth, а також обидва типи бездротового зв’язку одночасно, щоб можна було легко приймати дзвінки, слухати музику або спілкуватися через VoIP-чат під час гри або в дорозі.

Клавиатура SteelSeries Apex 5 (64532) USB
Клавиатура SteelSeries Apex 5 (64532) USB
Нет в наличии
Код товара: 210999
5 999 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 210999

КРАЩЕ З ДВОХ МИРІВ
Apex 5 поєднує в собі плавність мембранних клавіш з додатковою міцністю і продуктивністю і синім типом перемикачів, завдяки чому у вас будуть тільки позитивні враження від гри.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ OLED ДІСПЛЕЙ
Вбудований OLED дисплей відображає всі настройки, активні профілі і повідомлення. Тепер немає потреби перемикатися між грою і іншими програмами.

КОРПУС ІЗ АВІАЦІЙНОГО АЛЮМІНІЮ
Корпус з металу марки Series 5000 створений з метою забезпечення максимальної міцності і довговічності. Він легко перетворює клавіатуру в центральний елемент будь-якої високотехнологічної системи.

Ергономічна підставка під зап’ястя з магнітним кріпленням
Ідеальний аксесуар для клавіатури - магніт забезпечує легке і швидке приєднання, підставка надійно захищає долоні, зносостійке м’яке покриття забезпечує комфорт за час друкування або гри.

Игровая поверхность SteelSeries QcK+ (63003)
Игровая поверхность SteelSeries QcK+ (63003)
Нет в наличии
Код товара: 184445
1 299 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 184445

Килимки серії QcK мають гладку тканинну поверхню, яка приємна на дотик і дуже зручна для зап"ястя - це особливо важливо для найбільш завзятих геймерів, графічних дизайнерів та інших користувачів, які проводять дуже багато часу за комп"ютером.

QcK + є одним з найбільших килимів, представлених у продажу. Ідеально підходить для геймерів з низькою і наднизької чутливістю, а так само для тих, кому зручно, коли вся рука лежить на поверхні килима, а не на столі. Ще один великий плюс килима такого великого розміру - зносостійкість: істерши килим в одному місці до такої міри, що він вже не піддається очищенню, його можна спокійно повернути і грати на незношеній частині.

Игровая поверхность SteelSeries QcK World of Tanks Edition (67269)
Игровая поверхность SteelSeries QcK World of Tanks Edition (67269)
Нет в наличии
Код товара: 184289
499 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 184289

Дизайн ігрової поверхні SteelSeries QcK World of Tanks Edition розроблений спільно з компанією Wargaming. Поверхня прикрашена офіційним логотипом World of Tanks, зображеннями бойових машин і знайомим всім шанувальникам гри закликом "Roll Out".

Поверхня килимка виконана з високоякісного тканинного матеріалу, що забезпечує плавне ковзання і високу чіткість пересувань миші - як лазерної, так і оптичної. Спеціальна гумова основа запобігає ковзанню килимка, незалежно від типу поверхні, на якій він знаходиться.

Мышь беспроводная SteelSeries Rival 650 Black (62456)
Мышь беспроводная SteelSeries Rival 650 Black (62456)
Нет в наличии
Код товара: 184099
4 499 грн

Бренд: SteelSeries

Код товара: 184099

Компанія SteelSeries глянула на ринок високопродуктивних мишей і зрозуміла, що може зробити краще. Rival перемагає в змаганнях завдяки високоточним сенсорам, новим перемикачам і іншим інноваціям.