Shark

Товары, представленные брендом:

Новинка
Пылесос Shark ICZ160EU
Пылесос Shark ICZ160EU
В наличии
Код товара: 186883
17 679 грн

Бренд: Shark

Код товара: 186883

Акумуляторний бездротовий пилосос Shark IСZ160EU - це потужний пилосос, який здатний працювати з будь-яким брудом, при цьому він має неймовірно малу вагу, що дозволяє переносити його однією рукою. Цей очищувач обов’язково забезпечить вам максимальну чистоту і простоту прибирання.

Wrap Technology.
Технології: Flexology, DuoClean, Anti Hair Wrap Technology, Hyperboost.
Зручний поворотний механізм управління щіткою.

Насадки DuaClean
Має бути прибирання килимів або вологої підлоги? Насадки DuoClean від Shark мають дві пластини, що працюють разом, плавно ковзаючи по всім типам підлог без необхідності зміни насадок. Щетинки першої глибоко проникають в килимові покриття, видаляючи з них бруд і волосся, а м’який валик другий втягує все сміття, дрібні частинки і піднімає пил з підлоги.

До 50 хвилин безперервної роботи
Завдяки бездротовій особливості Shark Anti Hair Wrap Upright ви зможете легко переміщатися з кімнати в кімнату, не перериваючи прибирання. Насолоджуйтесь роботою до 50 хвилин.

На сторожі порядку
Літій-іонний акумулятор Shark є знімним і зручним для зарядки за допомогою будь-якої розетки в вашому домі. Індикатор батареї чітко показує, скільки заряду у вас залишилося. Ви можете в будь-який час збільшити час роботи, придбавши додатковий акумулятор Shark.

Технологія Powered Lift-Away
Підніміть контейнер, щоб легко прибирати під меблями за допомогою працюючих щіткових валиків. В цей час щітки з безперервним приводом продовжують обертатися, щоб втягувати бруд і пил з різних куточків вашої кімнати.

Ручний режим
Від’єднайте корпус, щоб в ручному режимі можна було зручно діставати до стель, штор, картин та інших високих поверхонь.

Пароочиститель Shark S6001EU
Пароочиститель Shark S6001EU
В наличии
Код товара: 186846
3 799 грн

Бренд: Shark

Код товара: 186846

Очищає і дезінфікує - на 99,8% знищить побутові бактерії. Сучасний дизайн, зручна двостороння ганчірка для прибирання. Прямий канал розпилювача.

Час роботи пара на повному резервуарі 15 хвилин. Двостороння накладка Dirt Grip. Модель з паровим спреєм.