Sequin Art

Товары, представленные брендом:

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Кони SA0215
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Кони SA0215
В наличии
Код товара: 223722
258 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223722

Набір для творчості від Sequin Art, який дозволить дитині відчути себе справжнім художником. Яскравими фарбами йому пропонується створити пейзаж з тваринами. Намалювати картину з кіньми дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури для малювання з відповідним номером фарби. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+. У наборі: картонна пронумерована основа 2шт, акрилові фарби 8 шт, пензлик, віддрукована інструкція на упаковці.. 2 картинки

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Собаки SA0214
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Собаки SA0214
В наличии
Код товара: 223721
258 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223721

Набір для творчості від Sequin Art, який дозволить дитині відчути себе справжнім художником. Яскравими фарбами йому пропонується створити пейзаж з тваринами. Намалювати картину з цуценятами дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури для малювання з відповідним номером фарби. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+. У наборі: картонна пронумерована основа 2шт, акрилові фарби 8 шт, пензлик, віддрукована інструкція на упаковці.. 2 картинки

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Коты SA0213
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Коты SA0213
В наличии
Код товара: 223720
258 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223720

Набір для творчості від Sequin Art, який дозволить дитині відчути себе справжнім художником. Яскравими фарбами йому пропонується створити пейзаж з тваринами. Намалювати картину з милими кошенятами дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури для малювання з відповідним номером фарби. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+. У наборі: картонна пронумерована основа 2шт, акрилові фарби 8 шт, пензлик, віддрукована інструкція на упаковці.. 2 картинки

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Феи SA0126
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Феи SA0126
В наличии
Код товара: 223717
198 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223717

«Феї» - картина по номерам, цікавий і популярний вид творчості. Все, що потрібно для захоплюючого процесу - в комплекті. Намалювати картину дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури для малювання з відповідним номером фарби. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+. У наборі: картонна пронумерованная основа, акрилові фарби 8 шт, пензлик, віддрукована інструкція на упаковці.

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Дельфины SA0031
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Дельфины SA0031
В наличии
Код товара: 223712
198 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223712

Малювання картин за номерами - відмінний спосіб цікаво провести час, шанс для дитини розкрити творчі здібності і краще пізнати грані свого таланту. Особливо коли в результаті виходить яскрава і барвиста картина, якої можна прикрасити інтер'єр. Набір включає все необхідне: пензлик, 8 яскравих фарб і картинку з пронумерованими лініями. Після розмальовування контурів у вас вийде зображення блакитних дельфінів - романтичних жителів моря. Вони вистрибують з води і є уособленням краси природи. Головний плюс набору - створення картинки під силу кожному, навіть самому недосвідченому художнику!

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223711

«Картина по номерам» - чудовий набір для творчості, відмінний спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням неповторного малюнка. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223702

«Романтичний букет» - яскрава картина за номерами Sequin Art. Все, що потрібно для захоплюючого процесу - в комплекті. На спеціальну картонну основу вже нанесені відповідні контури ділянок. Посередині контурів вказано номер фарби, яку потрібно використовувати для малювання. Розмір картини - 38х29 см. Для дітей від 10 років.

Новинка
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Биг Бен SA1331
Набор для творчества Sequin Art PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Биг Бен SA1331
В наличии
Код товара: 223699
198 грн

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223699

Картина за номерами - популярний нині вид творчості. Не дивно, адже все, що потрібно для захоплюючого процесу - в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223698

Незвичайне тріо друзів - головні персонажі картини, яку кожен може створити самостійно. Серія наборів «Картина за номерами» від Sequin Art- відмінний спосіб згаяти вечір за захоплюючим заняттям і створенням неповторного малюнка. Набір містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Необхідно розфарбувати кожну окрему ділянку відповідним кольором, і можна насолоджуватися шедевром! Розмір картини - 38х29 см. Для дітей від 10 років.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223713

З набором для творчості кожен зможе створити гарну картину з прекрасними пінгвінами. Набір серії «Картина за номерами» - все, що потрібно для захоплюючого процесу - в комплекті. Намалювати картину дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури для малювання з відповідним номером фарби. Розмір картини 30 х 23 см. Рекомендований вік 8+. У наборі: картонна пронумерована основа, акрилові фарби 8 шт, пензлик, віддрукована інструкція на упаковці.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223719

Пейзаж із затишним будинком у мальовничій місцевості. Автором такої картини може стати кожен завдяки набору «Картина по номерам» Sequin Art. Все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить полотно з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Розмір полотна -  38х29 см. Для дітей від 10 років.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223718

Затишна вуличка в сонячний день - мальовнича картина Sequin Art. Набір серії «Картина за номерами». З цим набором кожен бажаючий може стати художником. Набір для творчості містить все необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна відразу починати процес написання картини. Розмір полотна - 38х33 см. Для дітей від 8 років.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223715

Трійко симпатичних цуценят породи бассет-хаунд. Мабуть, кожен захотів би повісити таку картину вдома на стіні. Створити красивий шедевр з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223714

Мальовнича картинка із зображенням коней. Особливо красиво тварини виглядають на фоні заходу сонця. Автором такої картини може стати кожен із набором для творчості Sequin Art. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223709

Картина з вечірнім пейзажем може стати елементом декору будь-якої кімнати в будинку. До того ж, автором картини можете стати саме ви. Намалювати картину дуже просто, адже на спеціальній картонній основі вже нанесені відповідні контури ділянок. Посередині контурів вказано номер фарби, яку потрібно використовувати для малювання. Розмір картини - 38х29 см. Для дітей від 10 років. У наборі: картонна пронумерована основа, акрилові фарби 12 шт, кисть, віддрукована інструкція на упаковці.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223708

Картина по номерам – цікавий і популярний вид творчості.  Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Бренд: Sequin Art

Код товара: 223705

«Кошик цуценят» - набір для творчості, який допоможе кожному стати художником. Навіть той, хто ніколи не вмів малювати, зможе створити неймовірну картинку із зображенням «друзів»-цуценят. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Рівень складності – Junior; це означає, що набір рекомендований для дітей молодшого шкільного віку (8+).