Philips

Товары, представленные брендом:

Отпариватель Philips GC362/80
Отпариватель Philips GC362/80
В наличии
Код товара: 214221
2 199 грн

Бренд: Philips

Код товара: 214221

Вертикальне та горизонтальне відпарювання для більшої зручності
Вертикальне відпарювання призначене для швидкого розгладження складок і додання свіжості одягу без використання прасувальної дошки. Горизонтальне відпарювання - для ідеального розгладження важких ділянок, наприклад манжет і комірців. У будь-якому положенні потужна постійна подача пара забезпечує чудові результати.

Нагріваюча підошва SmartFlow для найкращих результатів
Завдяки технології SmartFlow підошва нагрівається до оптимальної температури, безпечної для будь-яких типів тканин, і запобігає утворенню мокрих плям. Нагріта підошва дозволяє ефективно відпарювати тканину при горизонтальному використанні і забезпечує чудовий результат.

Автоматична постійна подача пара для легкого прасування
Помпа автоматично забезпечує постійну подачу пара для швидкого і легкого розгладження складок.

Щітка для більш щільних тканин
Щітка піднімає волокна тканини, тому пара проникає глибше. Це особливо зручно при прасуванні одягу з щільних тканин, наприклад піджаків і пальто. Крім того, це дозволяє видалити бруд і катишки.

Безпечно для всіх тканин, що допускають прасування; без ризику пропалити тканину
Відпарювач підходить для всіх видів одягу з будь-яких тканин, що допускають прасування. Сопло відпарювача можна без побоювань притискати до будь-якої тканини без ризику її пропалити. Відмінне рішення для делікатних тканин, наприклад шовку.

Прасувальна дошка не потрібно
При використанні цього відпарювача прасувальна дошка не потрібно завдяки можливості вертикального відпарювання, що значно полегшує процес прасування.

Знімний резервуар для води зручно наповнювати
Резервуар для води зручно знімати і наповнювати водопровідною водою.

Шнур 2,5 м для більшого радіусу дії
Великий радіус дії.

Термостійкий чохол для зручного зберігання
Використовуйте чохол, що входить в комплект, для зберігання ручного відпарювача після застосування або в поїздках.

Постійна подача пари допомагає видалити запахи і усунути 99,9% бактерій
Гарячий пар надає свіжість одягу і знищує до 99,9% бактерій. Економія часу і грошей завдяки меншій потребі в пранні і хімчистці - одяг довше залишається у відмінному стані.

Блендер Philips 3000 Series HR2291/41
Блендер Philips 3000 Series HR2291/41
В наличии
Код товара: 213008
1 899 грн

Бренд: Philips

Код товара: 213008

Новинка
Philips 23.6" 241E1SCA/00 VA Black Curved
Philips 23.6" 241E1SCA/00 VA Black Curved
В наличии
Код товара: 211410
5 627 грн

Бренд: Philips

Код товара: 211410

Дисплей з вигнутим корпусом для максимальних вражень
Настільні монітори з вигнутим корпусом моментально заволодіють вашою увагою. Вигнутий корпус допомагає сконцентруватися, залучаючи користувача в процес.

Дисплей VA забезпечує чудову якість зображення і широкий кут перегляду
Світлодіодний дисплей Philips VA оснащений передовою технологією багатозонного вертикального суміщення, яке забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи більш яскраву, живу картинку. Завдяки такому дисплею без складнощів можна працювати в стандартних офісних програмах, але особливо він ефективний для перегляду фотографій, веб-сторінок і фільмів, для ігор, а також для роботи з потужними графічними додатками. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення.

Дисплей 16:9 Full HD для чіткого і детального зображення
Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Цей дисплей оснащений поліпшеною роздільною здатністю Full HD 1920x1080: чітка деталізація в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

SmartContrast: для насичених відтінків чорного
SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Ігровий режим SmartImage спеціально для геймерів
Новий ігровий дисплей Philips відрізняється зручним доступом до екранного меню з безліччю різних налаштувань спеціально для геймерів. Режим FPS (шутер від першої особи) покращує відображення темних сцен, дозволяючи краще бачити приховані в темряві предмети. Режим Racing (для гоночних симуляторів) збільшує час відгуку дисплея, підвищує передачу кольору і покращує зображення. Режим RTS (стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє підсвічувати певні області та змінювати розмір і якість зображення. Можливість збереження двох призначених для користувача налаштувань для різних ігор гарантує чудовий результат.

Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі
Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи більш комфортний перегляд.

Режим LowBlue для продуктивності і захисту очей
Дослідження показали, що, як і УФ-промені, короткохвильовий синє світло світлодіодних дисплеїв може негативно впливати на очі, в результаті чого з часом зір може погіршитися. Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати гарне самопочуття.

Тостер Russell Hobbs 28091-56 Structure Black
Тостер Russell Hobbs 28091-56 Structure Black
В наличии
Код товара: 211105
2 169 грн

Бренд: Philips

Код товара: 211105

Новинка
Philips 23.8" 242E1GAEZ/00 VA Black 144Hz
Philips 23.8" 242E1GAEZ/00 VA Black 144Hz
В наличии
Код товара: 210588
6 395 грн

Бренд: Philips

Код товара: 210588

Ігровий монітор Philips лінійки E – це чудовий універсальний дисплей, який підтримує серйозну гру без розривів. Технологія AMD FreeSync, висока частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс забезпечують плавне відтворення зображення, чи то під час ігор, чи під час перегляду фільмів.

AMD FreeSync Premium; без розривів, без пауз, плавна гра
Гра не повинна передбачати вибору між фрагментарним відтворенням та перерваними кадрами. AMD FreeSync Premium гарантує серйозним гравцям плавну гру без розривів на піку продуктивності. Немає жодних компромісів – грайте впевнено завдяки високій частоті оновлення, низькій компенсації частоти кадрів і низькій затримці.

Дисплей VA відтворює дивовижне зображення із широкими кутами огляду
РК-дисплей Philips VA використовує прогресивну технологію вертикальної орієнтації з мультидоменною структурою, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності для додатково яскравого зображення. На дисплеї легко працювати зі стандартними офісними програмами, а ще він особливо підходить для перегляду веб-сторінок, фільмів, ігор та фотографій, а також для роботи зі складними графічними програмами. Саме технологія оптимізованого керування пікселами забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів і відтворення чіткого зображення.

Новинка
Philips 19.5" 203V5LSB26/10 Black
Philips 19.5" 203V5LSB26/10 Black
В наличии
Код товара: 210032
4 036 грн

Бренд: Philips

Код товара: 210032

Philips 203V5LSB26 - відмінна якість світлодіодного зображення і яскрава передача кольору. Насолоджуйтесь реалістичним LED-зображенням на дисплеї Philips c функцією SmartControl Lite.

Просте налаштування характеристик дисплея за допомогою SmartControl Lite
SmartControl Lite - програмне забезпечення нового покоління для управління монітором. Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонке налаштування різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т.д. За допомогою миші.

SmartContrast: для насичених відтінків чорного
SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкраща якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування налаштовується для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Екологічно безпечний дисплей без вмісту ртуті
Монітор Philips 203V5LSB26 зі світлодіодним підсвічуванням не містить ртуті, одного з найбільш токсичних матеріалів, надає негативний вплив на людей і тварин. Цей факт забезпечує екологічність монітора від моменту його виробництва до утилізації.

Світлодіодна LED-технологія для яскравих кольорів
Білі світлодіоди - це пристрої, що досягають граничної яскравості за менший час. Світлодіоди не містять ртуті, що забезпечує екологічний виробничий процес і утилізацію. Світлодіоди дозволяють краще регулювати яскравість підсвічування РК-дисплея, забезпечуючи чудовий коефіцієнт контрастності. Крім того, їх відрізняє прекрасне перенесення кольорів, завдяки однаковій яскравості по всьому екрану.

Новинка
Фен-щетка Philips HP8661/00
Фен-щетка Philips HP8661/00
В наличии
Код товара: 209553
899 грн

Бренд: Philips

Код товара: 209553

Шнур 1,8 м для максимальної зручності
Шнур 1,8 м для максимальної зручності.

38 мм термощітка робить волосся більш гладкими і блискучими
Термощітка з надшироким діаметром 38 мм. Широкий діаметр дозволяє створювати ідеальну укладку - підходить як для випрямлення волосся, так і для створення хвиль.

Потужність 800 Вт для ідеального укладання
Фен-щітка потужністю 800 Вт створює повітряний потік оптимальної сили і при цьому дбайливо поводиться з волоссям. Чудове укладання день за днем.

Вузька насадка-концентратор для направленого потоку повітря
Насадка-концентратор дозволяє направити повітряний потік на окремі пасма. З її допомогою ви з легкістю створите потрібний образ і зафіксуєте укладку.

Оптимальна температура сушки волосся завдяки технології ThermoProtect
Технологія ThermoProtect забезпечує оптимальну температуру сушки волосся і їх додатковий захист від перегріву. Чудові результати досягаються при тій же потужності повітряного потоку, але більш щадним способом.

Термощітка 22 мм робить волосся більш гладкими і блискучими
Термощетка невеликого діаметра 22 мм для створення ідеальної укладання - підходить для випрямлення і створення хвиль.

Утюжок (Выпрямитель) для волос Philips HPS930/00
Утюжок (Выпрямитель) для волос Philips HPS930/00
В наличии
Код товара: 207626
2 499 грн

Бренд: Philips

Код товара: 207626

Титанове покриття гарантує оптимальний розподіл тепла
Пластини з титановим покриттям, які використовуються для професійного укладання, вирізняються міцністю і швидше нагріваються. Крім того, такі пластини мають підвищену гладкість (порівнюючи з керамікою), що дає змогу зменшити тертя і зводить пошкодження волосся до мінімуму.

Особливі "плавальні" пластини запобігають пошкодженню волосся
"Плавальні" пластини пружинять у разі занадто сильного натискання під час випрямлення волосся. Це допомагає захистити стрижень волосини від пошкоджень й уникнути ламкості волосся.

Додатковий догляд за допомогою системи іонізації для гладкого й блискучого волосся
Миттєвий догляд за волоссям завдяки іонізувальній системі. Негативно заряджені іони дають змогу уникнути статичної електрики та поліпшити загальний стан волосся, а також сприяють закриттю волосяних лусочок, що надає волоссю блиску й глянцю. Як наслідок, волосся пряме, гладке й шовковисте.

Довгі пластини (110 мм) для швидкого та зручного випрямлення волосся
Пластини цього професійного випрямляча завдовжки 110 мм дають змогу здійснити укладання швидше та простіше.

Миттєве нагрівання за 10 секунд
Потужний нагрівальний елемент, поряд із титановими пластинами, забезпечує миттєве нагрівання усього за 10 секунд. Варто лише ввімкнути випрямляч, і він уже готовий до роботи.

Довжина шнура 2.5 м — підходить для салонів краси
Шнур завдовжки 2.5 м підходить для салонів краси та забезпечує свободу та зручність використання в будь-якому місці.

Отпариватель Philips GC810/20
Отпариватель Philips GC810/20
В наличии
Код товара: 207475
3 999 грн

Бренд: Philips

Код товара: 207475

Потужна пара 32 г/хв. для швидких результатів
Потужна пара до 32 г/хв. для швидких результатів щодня.

Гаряча пластина для швидких результатів
Обробляйте парою свій одяг лише за 3 хвилини. Гаряча пластина запобігає появі конденсату на одязі й забезпечує швидкі результати.

Обробляйте парою одяг у підвішеному чи лежачому положенні
Обробляйте парою одяг у підвішеному чи лежачому положенні за допомогою нашої гарячої пластини. Дошка для прасування не потрібна!

Унікальна технологія видалення накипу
Завдяки запатентованій та унікальній технології видалення накипу пристрій може служити довше, забезпечуючи те саме відпарювання.

У комплекті StyleMat
StyleMat забезпечує підтримку для ідеального освіження одягу парою у підвішеному та лежачому положенні

Резервуар для води ємністю 230 мл
12 хвилин безперервного відпарювання! Резервуар для води ємністю 230 мл дає змогу відпарювати до 5 речей або два предмети одягу без повторного наповнення. Більш ніж достатньо для того, щоб привести до ладу одяг, перш ніж вийти з дому.

Пара знищує до 99,9% бактерій
Кілька останніх місяців змусили нас наполегливіше шукати здорові та гігієнічні рішення. Наш ручний відпарювач знищує до 99,9% бактерій*. Ви можете навіть обробляти парою штори та простирадла.

Не пропалить ваші речі завдяки технології OptimalTemp
Не пропалить ваші речі завдяки технології OptimalTemp. Відпарювач можна використовувати для будь-яких тканин. Це ідеальне рішення для делікатних тканин, зокрема шовку та кашеміру.

Новинка
Philips 27" 272E1CA/00 VA Black Curved
Philips 27" 272E1CA/00 VA Black Curved
В наличии
Код товара: 206406
231 грн

Бренд: Philips

Код товара: 206406

Дисплей з вигнутим корпусом для максимальних вражень
Настільні монітори з вигнутим корпусом моментально заволодіють вашою увагою. Вигнутий корпус допомагає сконцентруватися, залучаючи користувача в процес.

Дисплей VA забезпечує чудову якість зображення і широкий кут перегляду
Світлодіодний дисплей Philips VA оснащений передовою технологією багатозонного вертикального суміщення, яке забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи більш яскраву, живу картинку. Завдяки такому дисплею без складнощів можна працювати в стандартних офісних програмах, але особливо він ефективний для перегляду фотографій, веб-сторінок і фільмів, для ігор, а також для роботи з потужними графічними додатками. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення.

Дисплей 16:9 Full HD для чіткого і детального зображення
Якість зображення грає важливу роль. Звичайні дисплеї забезпечують непогану якість зображення, проте не на найвищому рівні. Цей дисплей оснащений поліпшеною роздільною здатністю Full HD 1920x1080: чітка деталізація в поєднанні з високою яскравістю, дивовижною контрастністю і реалістичною передачею кольору - природне зображення немов оживає на очах.

SmartContrast: для насичених відтінків чорного
SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Ігровий режим SmartImage спеціально для геймерів
Новий ігровий дисплей Philips відрізняється зручним доступом до екранного меню з безліччю різних налаштувань спеціально для геймерів. Режим FPS (шутер від першої особи) покращує відображення темних сцен, дозволяючи краще бачити приховані в темряві предмети. Режим Racing (для гоночних симуляторів) збільшує час відгуку дисплея, підвищує передачу кольору і покращує зображення. Режим RTS (стратегія в реальному часі) має спеціальний режим SmartFrame, що дозволяє підсвічувати певні області та змінювати розмір і якість зображення. Можливість збереження двох призначених для користувача налаштувань для різних ігор гарантує чудовий результат.

Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі
Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи більш комфортний перегляд.

Режим LowBlue для продуктивності і захисту очей
Дослідження показали, що, як і УФ-промені, короткохвильовий синє світло світлодіодних дисплеїв може негативно впливати на очі, в результаті чого з часом зір може погіршитися. Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати гарне самопочуття.

Новинка
Philips 27" 272S1AE/00 IPS Black
Philips 27" 272S1AE/00 IPS Black
В наличии
Код товара: 206396
7 730 грн

Бренд: Philips

Код товара: 206396

Монітор Philips S Line забезпечує основні функції для зручної щоденної роботи. Практично без рамки, з чітким зображенням FHD для тривалого та чіткого перегляду. Режим EasyRead та функції комфорту для очей із сертифікацією TUV для зменшення навантаження на очі.

Новинка
Philips 27" 272E1GAEZ VA Black 144Hz
Philips 27" 272E1GAEZ VA Black 144Hz
В наличии
Код товара: 206394
7 645 грн

Бренд: Philips

Код товара: 206394

Ігровий монітор Philips лінійки E – це чудовий універсальний дисплей, який підтримує серйозну гру без розривів. Технологія AMD FreeSync, висока частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс забезпечують плавне відтворення зображення, чи то під час ігор, чи під час перегляду фільмів.

AMD FreeSync Premium; без розривів, без пауз, плавна гра
Гра не повинна передбачати вибору між фрагментарним відтворенням та перерваними кадрами. AMD FreeSync Premium гарантує серйозним гравцям плавну гру без розривів на піку продуктивності. Немає жодних компромісів – грайте впевнено завдяки високій частоті оновлення, низькій компенсації частоти кадрів і низькій затримці.

Дисплей VA відтворює дивовижне зображення із широкими кутами огляду
РК-дисплей Philips VA використовує прогресивну технологію вертикальної орієнтації з мультидоменною структурою, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності для додатково яскравого зображення. На дисплеї легко працювати зі стандартними офісними програмами, а ще він особливо підходить для перегляду веб-сторінок, фільмів, ігор та фотографій, а також для роботи зі складними графічними програмами. Саме технологія оптимізованого керування пікселами забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів і відтворення чіткого зображення.

Новинка
Philips 23.8" 245B1/00 IPS Black
Philips 23.8" 245B1/00 IPS Black
В наличии
Код товара: 206392
9 237 грн

Бренд: Philips

Код товара: 206392

Технологія Adaptive-Sync для плавної зміни кадрів в динамічних сценах
Вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія адаптивної синхронізації Adaptive-Sync забезпечує плавне виведення зображення без перешкод практично при будь-якій частоті кадрів і малому часі відгуку.

Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі
Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи більш комфортний перегляд.

Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа
Два високоякісних стереодинаміки вбудовані в дисплей. Залежно від моделі та дизайну пристрою динаміки можуть бути видні при розташуванні у фронтальній частині або не видні при розташуванні в нижній, верхній або задній частинах пристрою.

Новинка
Прожектори для шинопровода ST031T LED30/840 33W 220-240V I WB BK GM
Прожектори для шинопровода ST031T LED30/840 33W 220-240V I WB BK GM
В наличии
Код товара: 202680
1 111 грн

Бренд: Philips

Код товара: 202680

SmartBright ST031T - це прожектор нової конструкції, який відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, високою надійністю та зручністю у застосуванні.