Nova Tec

Товары, представленные брендом:

Водонагреватель Nova Tec NT-SP 100 Premium Standard Plus
Водонагреватель Nova Tec NT-SP 100 Premium Standard Plus
Нет в наличии
Код товара: 207495
6 468 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 207495

Зроблений з безпечних, довговічних матеріалів, що володіє оптимальним обсягом бойлер може стати ідеальним рішенням проблеми стабільної подачі теплої або гарячої води в умовах поганої роботи центральних систем водопостачання.  Вдалим прикладом універсального, компактного водонагрівача є бойлер NOVA TEC Standard Plus 100. Дана модель відрізняється настінним кріпленням, і найкращим чином підходить для активного, щоденного використання в невеликій міській квартирі або готельному номері.  Також цей компактний водонагрівач непогано впишеться в інтер"єр заміського домоволодіння, і забезпечить постійну наявність гарячої води в кількості, достатній для комфортного миття посуду або прийому душу.

Водонагреватель Nova Tec NT-S 50 Standard
Водонагреватель Nova Tec NT-S 50 Standard
Нет в наличии
Код товара: 187295
4 139 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187295

Різні автономні водонагрівальні системи з кожним роком набувають все більшої популярності і поширення.  І не дивно, адже за допомогою невеликого, якісно зробленого бойлера можна істотно знизити споживання енергії та зменшити таким чином грошові витрати, пов"язані з підігрівом води.  Яскравим прикладом такого корисного побутового бойлера є створений за сучасними стандартами екологічної чистоти та енергозбереження водонагрівач Nova Tec NT-S 50. Він найкращим чином підійде для невеликого домогосподарства або міської квартири, і забезпечить своїх власників достатньою кількістю чистої, гарячої води для будь-яких потреб.

Водонагреватель Nova Tec NT-CO 10 Premium Compact Over
Водонагреватель Nova Tec NT-CO 10 Premium Compact Over
Нет в наличии
Код товара: 187274
2 921 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187274

NOVA TEC - торгова марка українського виробника, яка відмінно зарекомендувала свою продукцію на ринку сантехніки.  Конструктори відмінно впоралися зі своїм завданням створення недорогого і якісного електроводонагрівача.  Водонагрівачі NOVA TEC радують економією електроенергії, дуже надійні і володіють численними позитивними якостями на ряду зі всесвітньо відомими марками, але не забувають про такі важливі речі, як погано очищена і жорстка вода, а також постійні перепади напруги.  Бойлер NOVA TEC Compact Over 10 (NT-CO 10) Особливості моделі - емальований внутрішній бак - додатковий захист - термостат безпеки - збільшений магнієвий анод - зовнішній регулятор - збільшений шар теплоізоляції - полегшений пластиковий корпус і компактний розмір - невелика вага Компактні розміри: дозволяють встановити  Ваш водонагрівач безпосередньо в місці використання гарячої води, наприклад під умивальником або раковиною, що значно економить простір.  Економія води: установка водонагрівача безпосередньо в точці відбору води дозволяє скоротити витрати води за час, поки гаряча вода надійде по трубопроводу з віддаленого місця нагріву.  Енергозбереження: значне скорочення витрат електроенергії, що витрачається на підігрів води при подачі з віддаленого водонагрівача.

Водонагреватель Nova Tec NT-DD 50 Premium Direct Dry
Водонагреватель Nova Tec NT-DD 50 Premium Direct Dry
Нет в наличии
Код товара: 187230
6 233 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187230

Щоб користувач побутовою технікою зміг назавжди забути про проблеми, пов"язані з відсутністю в крані чистої, гарячої води, йому знадобиться якісний, надійний водонагрівач. Вдалим прикладом такого корисного, довговічного пристрою є бойлер NOVA TEC Direct Dry 50. Цей водонагрівач володіє зручною формою і має компактні розміри. Бойлер кращим чином підходить для активної, щоденної експлуатації в домашніх умовах, і забезпечить своїх власників кількістю нагрітої води, достатній як для комфортної роботи на кухні, так і для прийому душу і здійснення інших щоденних гігієнічних процедур.Бойлер має циліндричну форму і оснащений спеціальними кріпленнями, завдяки чому легко кріпиться на стіну в вертикальному положенні. Компактні, як для п"ятдесятилітрового резервуара, розміри, дозволяють розміщувати бойлер в невеликих ванних кімнатах міських квартир або в підсобних приміщеннях приватних домоволодінь, офісів і закладів громадського харчування. Корпус бака водонагрівача створений з надзвичайно міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал добре витримує високий тиск, і практично не піддається корозії, провоцируемой постійним контактом з водою. Також сталевий бак покритий довговічною, спеціальною емаллю, створеної з титану. Титан відрізняється стійкістю до корозійних процесів і надає баку додатковий захист, що зводить до нуля ймовірність появи навіть мікроскопічних протікання. Внутрішня поверхня бака вислана поліуретаном, який одночасно виконує кілька важливих функцій. Перша з них полягає в якісній теплоізоляції, яка підвищує енергоефективність бойлера приблизно на 30%, що значно знижує витрати електроенергії на підігрів набраної води. І друга функція, яку виконує поліуретановий прошарок - захисна, антикорозійна. Шар створює додаткову перешкоду між сталевими стінками бойлера NOVA TEC Direct Dry 50 і водою, і не дозволяє накипу осідати на внутрішній поверхні корпусу. Крім якісного, довговічного бака і загального ергономічного дизайну, водонагрівач оснащений потужними нагрівальними і захисн

Водонагреватель Nova Tec NT-DD 100 Premium Direct Dry
Водонагреватель Nova Tec NT-DD 100 Premium Direct Dry
Нет в наличии
Код товара: 187221
7 115 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187221

Щоб користувач побутовою технікою зміг назавжди забути про проблеми, пов"язані з відсутністю в крані чистої, гарячої води, йому знадобиться якісний, надійний водонагрівач.  Вдалим прикладом такого корисного, довговічного пристрою є бойлер NOVA TEC Direct Dry 100. Цей водонагрівач володіє зручною формою і має компактні розміри.  Бойлер кращим чином підходить для активної, щоденної експлуатації в домашніх умовах, і забезпечить своїх власників кількістю нагрітої води, достатнім як для комфортної роботи на кухні, так і для прийому душу і здійснення інших щоденних гігієнічних процедур

Водонагреватель Nova Tec NT-S 100 Standard
Водонагреватель Nova Tec NT-S 100 Standard
Нет в наличии
Код товара: 187220
4 939 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187220

Різні автономні водонагрівальні системи з кожним роком набувають все більшої популярності і поширення. І не дивно, адже за допомогою невеликого, якісно зробленого бойлера можна істотно знизити споживання енергії та зменшити таким чином грошові витрати, пов"язані з підігрівом води. Яскравим прикладом такого корисного побутового бойлера є створений за сучасними стандартами екологічної чистоти та енергозбереження водонагрівач Nova Tec NT-S 100. Він найкращим чином підійде для невеликого домогосподарства або міської квартири, і забезпечить своїх власників достатньою кількістю чистої, гарячої води для будь-яких потреб.

Водонагреватель Nova Tec NT-SP 50 Premium Standard Plus
Водонагреватель Nova Tec NT-SP 50 Premium Standard Plus
Нет в наличии
Код товара: 187216
4 822 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187216

Зроблений з безпечних, довговічних матеріалів, що володіє оптимальним обсягом, бойлер може стати ідеальним рішенням проблеми стабільної подачі теплої або гарячої води в умовах поганої роботи центральних систем водопостачання. Вдалим прикладом універсального, компактного водонагрівача є бойлер NOVA TEC Standard Plus 50. Дана модель відрізняється настінним кріпленням, і найкращим чином підходить для активного, щоденного використання в невеликій міській квартирі або готельному номері. Також цей компактний водонагрівач непогано впишеться в інтер"єр заміського домоволодіння, і забезпечить постійну наявність гарячої води в кількості, достатній для комфортного миття посуду або прийому душу.

Водонагреватель Nova Tec NT-SP 80 Premium Standard Plus
Водонагреватель Nova Tec NT-SP 80 Premium Standard Plus
Нет в наличии
Код товара: 187213
5 704 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187213

Зроблений з безпечних, довговічних матеріалів, що володіє оптимальним обсягом, бойлер може стати ідеальним рішенням проблеми стабільної подачі теплої або гарячої води в умовах поганої роботи центральних систем водопостачання. Вдалим прикладом універсального, компактного водонагрівача є бойлер NOVA TEC Standard Plus 80. Дана модель відрізняється настінним кріпленням, і найкращим чином підходить для активного, щоденного використання в невеликій міській квартирі або готельному номері. Також цей компактний водонагрівач непогано впишеться в інтер"єр заміського домоволодіння, і забезпечить постійну наявність гарячої води в кількості, достатній для комфортного миття посуду або прийому душу.

Водонагреватель Nova Tec NT-DD 80 Premium Direct Dry
Водонагреватель Nova Tec NT-DD 80 Premium Direct Dry
Нет в наличии
Код товара: 187211
6 468 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187211

Щоб користувач побутовою технікою зміг назавжди забути про проблеми, пов"язані з відсутністю в крані чистої, гарячої води, йому знадобиться якісний, надійний водонагрівач.  Вдалим прикладом такого корисного, довговічного пристрою є бойлер NOVA TEC Direct Dry 80. Цей водонагрівач володіє зручною формою і має компактні розміри.  Бойлер кращим чином підходить для активної, щоденної експлуатації в домашніх умовах, і забезпечить своїх власників кількістю нагрітої води, достатнім як для комфортної роботи на кухні, так і для прийому душу і здійснення інших щоденних гігієнічних процедур.Бойлер має циліндричну форму і оснащений спеціальними кріпленнями,  завдяки чому легко кріпиться на стіну в вертикальному положенні.  Компактні, як для п"ятдесятилітрових резервуара, розміри, дозволяють розміщувати бойлер в невеликих ванних кімнатах міських квартир або в підсобних приміщеннях приватних домоволодінь, офісів і закладів громадського харчування.  Корпус бака водонагрівача створений з надзвичайно міцної нержавіючої сталі.  Цей матеріал добре витримує високий тиск, і практично не піддається корозії, провоцируемой постійним контактом з водою.  Також сталевий бак покритий довговічний, спеціальною емаллю, створеної з титану.  Титан відрізняється стійкістю до корозійних процесів і надає бачка додатковий захист, що зводять до нуля ймовірність появи навіть мікроскопічних протікання.  Внутрішня поверхня бачка вислана поліуретаном, який одночасно виконує кілька важливих функцій.  Перша з них полягає в якісній теплоізоляції, яка підвищує енергоефективність бойлера приблизно на 30%, що значно знижує витрати електроенергії на підігрів набраної води.  І друга функція, яку виконує поліуретанова прошарок - захисна, антикорозійна.  Шар створює додаткову перешкоду між сталевими стінками бойлера NOVA TEC Direct Dry 80 і водою, і не дозволяє накипу осідати на внутрішній поверхні корпуса.Помімо якісного, довговічного бачка і загального ергономічного дизайну, водонагрівач оснащений потужними нагрівал

Водонагреватель Nova Tec NT-S 80 Standard
Водонагреватель Nova Tec NT-S 80 Standard
Нет в наличии
Код товара: 187205
4 515 грн

Бренд: Nova Tec

Код товара: 187205

Різні автономні водонагрівальні системи з кожним роком набувають все більшої популярності і поширення. І не дивно, адже за допомогою невеликого, якісно зробленого бойлера можна істотно знизити споживання енергії та зменшити таким чином грошові витрати, пов"язані з підігрівом води. Яскравим прикладом такого корисного побутового бойлера є створений за сучасними стандартами екологічної чистоти та енергозбереження водонагрівач Nova Tec NT-S 80. Він найкращим чином підійде для невеликого домогосподарства або міської квартири, і забезпечить своїх власників достатньою кількістю чистої, гарячої води для будь-яких потреб.