Нескучные игры

Товары, представленные брендом:

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190066

Пазл "Мечі і троянди" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 70 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом виконані у формі предметів, що відносяться до основної картинці. У пазлі "Мечі і троянди" ховаються символи японської культури: гора Фудзі і самураї, кімоно і бонсай, інші красиві образи. Фігурні деталі складаються в яскравий сюжет, на якому зображена гарна дівчина-самурай. Цей пазл особливо сподобається шанувальникам аніме і манги.

Збірка художніх фігурних пазлів розвиває логічне і творче мислення, тренує моторику і уважність, а також прекрасно розслабляє. Пазл продається в красивій коробці, тому ідеальний в якості подарунка.

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 189999

Дженга-вежа з завданнями для дорослих
Спеціальне видання «Дженга», найвідомішою гри на спритність. Гра ідеально підійде для вечірки або сімейних посиденьок. Також вона буде відмінним варіантом для подарунка.

Дженга + Фанти = найкраща гра для вечірки
Класичні правила «Дженга» були доповнені правилами гри «Фанти». На початку партії формується восемнадцатіетажная вежа - по три бруска на кожному рівні.
Гравці ходять по черзі. Активний гравець повинен однією рукою витягнути один брусок з будь-якого рівня, крім останнього, а потім покласти його наверх вежі.
Якщо гравець взяв брусок із завданням, він повинен виконати його. Бонусні бруски дозволяють відмовитися від виконання завдання і передати його сусідові.
Якщо вежа не впала через десять секунд, хід передається наступному гравцеві. Обрушив вежу - програв, все простіше нікуди.

Вся вежа складається з 54 брусків з натуральної деревини, 16 з них - фанти.