Нескучные игры

Товары, представленные брендом:

Новинка
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Мечи и Розы (8225)
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Мечи и Розы (8225)
В наличии
Код товара: 190066
247 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190066

Пазл "Мечі і троянди" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 70 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом виконані у формі предметів, що відносяться до основної картинці. У пазлі "Мечі і троянди" ховаються символи японської культури: гора Фудзі і самураї, кімоно і бонсай, інші красиві образи. Фігурні деталі складаються в яскравий сюжет, на якому зображена гарна дівчина-самурай. Цей пазл особливо сподобається шанувальникам аніме і манги.

Збірка художніх фігурних пазлів розвиває логічне і творче мислення, тренує моторику і уважність, а також прекрасно розслабляє. Пазл продається в красивій коробці, тому ідеальний в якості подарунка.

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 207890

Примітка
Ця гра допоможе вам розвинути вашу пам’ять. Вам необхідно зібрати якомога більше пар карток, тобто дві картки з однаковою картинкою. Розкладіть картки на столі картинками вниз. Починає гру наймолодший гравець і хід переходить за годинниковою стрілкою. Гравці по черзі перевертають по дві картки таким чином, щоб усі могли бачити зображені на них картинки. Якщо картинки на картках однакові, то гравець забирає їх. Він може продовжувати гру до тих пір, поки він знаходить картки з однаковими картинками. Якщо картинки на картках не збігаються, то гравець кладе картки назад картинками вниз і хід переходить до наступного гравця, який сидить ліворуч. Виграє той гравець, який до кінця гри набере більшу кількість парних карток.

Знайди!
Перемішайте картки і розкладіть їх на столі картинками вниз. Починає гру наймолодший гравець перевертає будь-яку картку картинкою вгору. Перевернуті картки залишаються па столі картинками вгору. Наступний гравець, що сидить зліва, також перевертає одну картку і так далі.

Як тільки на стіл перевернуті картки з однаковими картинками, всі гравці намагаються прикрити долонею ту з парних карток, яка була перевернута першої і прокричати «Знайшов (Знайшла)!». Той гравець, який першим закриє долонькою картку і прокричить, забирає цю пару карток собі і перевертає на стіл нову картку.

Настольная игра Нескучные игры Мемо. Космос (7208)
Настольная игра Нескучные игры Мемо. Космос (7208)
Нет в наличии
Код товара: 207872
85 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 207872

Навіщо потрібна енциклопедія, якщо можна придбати гру «Мемо» та дізнатися про весь світ у цікавій ігровій формі? У наборі 50 карток: всього 25 пар карт із зображеннями космічних об’єктів та відомих особистостей. Прості правила та веселощі допоможуть пізнати весь світ!

Правила гри дуже прості. Всі картки перетасовуються та викладаються на столі прямокутником 5х10 картинками вниз. Ейфелева вежа, Стоунхендж, Колізей, Тадж-Махал, Сіднейський Оперний театр – все це заховано у вас на столі. У свій хід гравець відкриває будь-які дві картки. Якщо вони не співпали, то картки перевертаються. Запам’ятайте картки та постарайтеся наступного разу відкрити збіг. Якщо картки співпадають, пару забирає гравець. Як тільки гравець робить помилку, хід передається наступному учаснику.

Гра триває доти, доки картки не закінчаться. Кількість карток підраховується, і учасник із найбільшою кількістю пар карток перемагає!

Суть у тому, що в наборі йде буклет, у якому розписано кожну пам’ятку з картки, з цікавими фактами та особливостями. Відкриваючи чергову пару на столі, обов’язково прочитайте інформацію в буклеті, щоб підкріпити веселу гру корисними знаннями! Покличте у свою компанію дорослих – так грати ще веселіше! Покажіть свої знання друзям!

Настольная игра Нескучные игры Мемо. Весь мир (7204)
Настольная игра Нескучные игры Мемо. Весь мир (7204)
Нет в наличии
Код товара: 200279
85 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 200279

Мемо - Весь світ - розвиваюча мемо гра.

Навіщо потрібна енциклопедія, якщо можна придбати гру «Мемо» і дізнатися про весь світ в цікавій ігровій формі? У наборі 50 карток: всього 25 пар карт із зображеннями пам’яток та пам’яток архітектури з усього світу. Прості правила і веселощі допоможуть пізнати весь світ!

Правила гри дуже прості. Всі картки перемішуються і викладаються на столі прямокутником 5х10 картинками вниз. Ейфелева вежа, Стоунхендж, Колізей, Тадж-Махал, Оперний театр - все це заховано у вас на столі. У свій хід гравець відкриває будь-які дві картки. Якщо вони не співпали, то картки перевертаються. Запам’ятайте картки і постарайтеся наступного разу відкрити збіг. Якщо картки збігаються, то пару забирає гравець. Як тільки гравець робить помилку, хід передається наступному учаснику.

Гра продовжується до тих пір, поки картки не закінчаться. Кількість карток підраховується, і учасник з найбільшою кількістю пар карток перемагає!

Суть в тому, що в наборі йде буклет, в якому розписана кожна пам’ятка з картки, з цікавими фактами і особливостями. Відкриваючи чергову пару на столі, обов’язково прочитайте інформацію в буклеті, щоб підкріпити веселу гру корисними знаннями! Покличте в свою компанію дорослих - так грати ще веселіше! Покажіть свої знання друзям!

Комплектація:

50 карт
правила гри

Настольная игра Нескучные игры Битва полов (7747)
Настольная игра Нескучные игры Битва полов (7747)
Нет в наличии
Код товара: 200266
307 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 200266

Гра-вікторина для веселої дорослої компанії. Автори пропонують битися між собою командам чоловіків і жінок. До складу набору входять картки з питаннями. Картки розділені на чоловічі і жіночі. Суть гри в тому, що жінкам належить відповісти на чоловічі питання про спорт, автомобілях ..., а чоловікам - на жіночі про моду, кулінарії ... За правильні відповіді нараховуються очки. Грати можна командами або кожен сам за себе. До складу гри входить 200 карток з питаннями. На кожній картці кілька питань. Всього 895 питань. Гра Битва статей відмінно підходить для вечірок, старі друзі весело проведуть час, а нові знайомі відчують себе більш невимушено.

Склад: - 200 карток з питаннями - 36 жетонів для підрахунку очок.

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190069

Пазл "Аліса в Країні Чудес" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 48 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом зображає впізнавані образи зі знаменитої "Аліси в Країні Чудес" Льюїса Керролла. Серед елементів пазла ховаються чайник, троянда, фламінго, все масті карт і інші образи. Картина з безлічі шматочків демонструє дивовижну історію про дівчинку Алісу, в якій все перевернуто з ніг на голову. Цей пазл немов створений для тих, хто все життя мріяв опинитися в казці!

Збірка художніх фігурних пазлів розвиває логічне і творче мислення, тренує моторику і уважність, а також прекрасно розслабляє. Пазл продається в красивій коробці, тому ідеальний в якості подарунка.

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190068

Пазли Котячий будиночок - захоплююча розвага для всієї родини. Відтворіть красиву ілюстрацію художниці Н. Соколової з дерев’яних елементів химерної форми!

Казкова настільна гра, повна таємниць
Мама-кішка і її кошенята дуже люблять проводити час разом. Розгляньте зображення на упаковці і дізнайтеся, чим займаються персонажі. Скільки малюків вам вдалося знайти на зразку?

А ще цікавіше шукати і підбирати деталі! Ця мозаїка змінює уявлення про пазли. Елементи вирізані з фактурної і ароматної деревини. У наборі є фрагменти хитромудрої форми і фігурки з мотивів сюжету. Всього в коробці знаходиться 51 елемент, і щоб зібрати з них картинку 18х18 см, доведеться проявити уважність і старанність!

Корисні ефекти
Головоломка тренує зорове сприйняття і образну пам’ять, удосконалює логічне і просторове мислення. Робота з невеликими деталями сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики.

Відшукайте всі фігурки-символи і їх зображення на малюнку!

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190067

Пазл "Подорож навколо світу" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 52 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом виконані у формі предметів, по тематиці що належать до основної картинці. Серед елементів пазла "Подорож навколо світу" ховаються місяць, зірка, хмара та інші милі образи. Фігурні деталі складаються в яскравий чарівний сюжет, в якому хлопчик подорожує зі своєю вірною собакою на яскравому дирижаблі під зоряним небом. Цей пазл немов створений для тих, хто все життя мріяв опинитися в казці!

Настольная игра Нескучные игры Мемо. Флаги (7890)
Настольная игра Нескучные игры Мемо. Флаги (7890)
Нет в наличии
Код товара: 190029
85 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190029

Мемо - Прапори - розвиваюча мемо гра.

Навіщо потрібна енциклопедія, якщо можна придбати гру «Мемо» і дізнатися про весь світ в цікавій ігровій формі? У наборі 50 карток: всього 25 пар карт із зображеннями різних прапорів. Прості правила і веселощі допоможуть пізнати весь світ!

Правила гри дуже прості. Всі картки перемішуються і викладаються на столі прямокутником 5х10 картинками вниз. У свій хід гравець відкриває будь-які дві картки. Якщо вони не співпали, то картки перевертаються. Запам’ятайте картки і постарайтеся наступного разу відкрити збіг. Якщо картки збігаються, то пару забирає гравець. Як тільки гравець робить помилку, хід передається наступному учаснику.

Гра продовжується до тих пір, поки картки не закінчаться. Кількість карток підраховується, і учасник з найбільшою кількістю пар карток перемагає!

Суть в тому, що в наборі йде буклет, в якому розписаний кожен об’єкт, тварина або особистість з карток, з цікавими фактами і особливостями. Відкриваючи чергову пару на столі, обов’язково прочитайте інформацію в буклеті, щоб підкріпити веселу гру корисними знаннями! Покличте в свою компанію дорослих - так грати ще веселіше! Покажіть свої знання друзям!

Комплектація:

50 карт
правила гри

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190000

Гра Вежа або Дженга - весела гра на спритність і везіння для всієї родини. У цьому варіанті гри класичні правила доповнюються завданнями (фантами), які повинні виконати учасники. До складу гри входить 54 однакових дерев’яних брусочки.

Правила гри прості. Перед початком гри з брусків будується вежа. У кожному ряду по 3 брусочки, в сусідніх рядах напрямок укладання брусків змінюється. Після того, як вежа побудована, починається гра. Гравці по черзі витягують брусочки з вежі і ставлять їх наверх. Робити це потрібно акуратно. Гравець, який зруйнує конструкцію - програв. Серед простих брусків є брусочки з завданнями. Витягнувши такий брусочок, гравець повинен виконати написане на ньому завдання. Завдання розраховані на дитячу та сімейну аудиторію: показати тварину, випити з кухля без рук, заспівати пісеньку ... При бажанні завдання можна ігнорувати і грати за класичними правилами.

Склад: 54 дерев’яних нефарбованих брусочки
Розмір: 7,5х 2,5 х 1,5 см
Матеріал: бук.

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 189999

Дженга-вежа з завданнями для дорослих
Спеціальне видання «Дженга», найвідомішою гри на спритність. Гра ідеально підійде для вечірки або сімейних посиденьок. Також вона буде відмінним варіантом для подарунка.

Дженга + Фанти = найкраща гра для вечірки
Класичні правила «Дженга» були доповнені правилами гри «Фанти». На початку партії формується восемнадцатіетажная вежа - по три бруска на кожному рівні.
Гравці ходять по черзі. Активний гравець повинен однією рукою витягнути один брусок з будь-якого рівня, крім останнього, а потім покласти його наверх вежі.
Якщо гравець взяв брусок із завданням, він повинен виконати його. Бонусні бруски дозволяють відмовитися від виконання завдання і передати його сусідові.
Якщо вежа не впала через десять секунд, хід передається наступному гравцеві. Обрушив вежу - програв, все простіше нікуди.

Вся вежа складається з 54 брусків з натуральної деревини, 16 з них - фанти.

Настольная игра Нескучные игры Продано (7753)
Настольная игра Нескучные игры Продано (7753)
Нет в наличии
Код товара: 189907
250 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 189907

Продано! - карткова стратегія, освоївши яку, гравці стануть акулами бізнесу в області купівлі-продажу нерухомості. Отримавши стартовий капітал, учасники будуть купувати житло і продавати, збагачуючись за рахунок різниці купівлі-продажу. У грі 30 карт нерухомості, пронумерованих від 1 до 30. Чим вище число на карті, тим багатшим і престижніше буде придбаний вами особняк. Автори гри Продано! підійшли з гумором при підборі будинків по їх номерами. Саме жалюгідне житло з номером один це проста картонна коробка, так що навіть Діоген у своїй бочці виглядає більш заможним мешканцем. За коробкою йде сортир, собача будка, печера, вігвам, намет, хатинки, за якими слідують прості будинки і замки різного ступеня комфорту, а найкрутіше житло під номером тридцять - орбітальна станція. У фазу покупки на торги виставляється стільки лотів, випадкових карт нерухомості, скільки учасників в грі. Основна механіка гри For Sale побудована на аукціоні - гравці будуть по черзі пропонувати суму, за яку вони готові придбати найцінніший лот. Але це незвичайні торги - спасував користувач не вибуває з аукціону, а примусово купує найгірший лот, тобто будівля з найменшим числом. Втіхою для гравця буде те, що ця "вдала" покупка обійдеться йому в половину його останньої ставки. Роблячи ставки і пасуючи, всі гравці добровільно або примусово отримають по карті житла. Може навіть так статися, що гравець відразу спасує без будь-яких ставок, і карта житла дістанеться йому абсолютно безкоштовно! Коли все тридцять карт розкуплені гравцями, починається друга фаза гри, коли нерухомість продається. Ця фаза теж проходить за принципом аукціону - перед гравцями лежать карти валюти - суми доходів з продажу особняка. Гравці таємно вибирають з руки одну з карт будівель з таким розрахунком, щоб її номер був якомога вище. Потім відбувається розкриття карт і найприбутковіша карта валюти дістається тому, хто зіграв карту з найбільшим номером. Таким чином, в грі Продано! важливо в першій фазі гри стати власником найкрут