Нескучные игры

Товары, представленные брендом:

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190069

Пазл "Аліса в Країні Чудес" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 48 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом зображає впізнавані образи зі знаменитої "Аліси в Країні Чудес" Льюїса Керролла. Серед елементів пазла ховаються чайник, троянда, фламінго, все масті карт і інші образи. Картина з безлічі шматочків демонструє дивовижну історію про дівчинку Алісу, в якій все перевернуто з ніг на голову. Цей пазл немов створений для тих, хто все життя мріяв опинитися в казці!

Збірка художніх фігурних пазлів розвиває логічне і творче мислення, тренує моторику і уважність, а також прекрасно розслабляє. Пазл продається в красивій коробці, тому ідеальний в якості подарунка.

Новинка
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Кошкин Дом (8167)
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Кошкин Дом (8167)
В наличии
Код товара: 190068
182 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190068

Пазли Котячий будиночок - захоплююча розвага для всієї родини. Відтворіть красиву ілюстрацію художниці Н. Соколової з дерев’яних елементів химерної форми!

Казкова настільна гра, повна таємниць
Мама-кішка і її кошенята дуже люблять проводити час разом. Розгляньте зображення на упаковці і дізнайтеся, чим займаються персонажі. Скільки малюків вам вдалося знайти на зразку?

А ще цікавіше шукати і підбирати деталі! Ця мозаїка змінює уявлення про пазли. Елементи вирізані з фактурної і ароматної деревини. У наборі є фрагменти хитромудрої форми і фігурки з мотивів сюжету. Всього в коробці знаходиться 51 елемент, і щоб зібрати з них картинку 18х18 см, доведеться проявити уважність і старанність!

Корисні ефекти
Головоломка тренує зорове сприйняття і образну пам’ять, удосконалює логічне і просторове мислення. Робота з невеликими деталями сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики.

Відшукайте всі фігурки-символи і їх зображення на малюнку!

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190067

Пазл "Подорож навколо світу" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 52 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом виконані у формі предметів, по тематиці що належать до основної картинці. Серед елементів пазла "Подорож навколо світу" ховаються місяць, зірка, хмара та інші милі образи. Фігурні деталі складаються в яскравий чарівний сюжет, в якому хлопчик подорожує зі своєю вірною собакою на яскравому дирижаблі під зоряним небом. Цей пазл немов створений для тих, хто все життя мріяв опинитися в казці!

Новинка
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Мечи и Розы (8225)
Пазл деревянный фигурный Нескучные игры Мечи и Розы (8225)
В наличии
Код товара: 190066
247 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 190066

Пазл "Мечі і троянди" від Ненудні Ігри - це яскравий дерев’яний пазл-картина, що складається з 70 барвистих деталей різних форм. В елементах цього пазла немає стандартних пазлових замків: всі детальки - це дивовижні і витончені фігурки, часом абстрактні і химерні, а часом виконані у формі предметів, що відносяться до основної картинці. У пазлі "Мечі і троянди" ховаються символи японської культури: гора Фудзі і самураї, кімоно і бонсай, інші красиві образи. Фігурні деталі складаються в яскравий сюжет, на якому зображена гарна дівчина-самурай. Цей пазл особливо сподобається шанувальникам аніме і манги.

Збірка художніх фігурних пазлів розвиває логічне і творче мислення, тренує моторику і уважність, а також прекрасно розслабляє. Пазл продається в красивій коробці, тому ідеальний в якості подарунка.

Новинка
Настольная игра Нескучные игры Продано (7753)
Настольная игра Нескучные игры Продано (7753)
В наличии
Код товара: 189907
250 грн

Бренд: Нескучные игры

Код товара: 189907

Продано! - карткова стратегія, освоївши яку, гравці стануть акулами бізнесу в області купівлі-продажу нерухомості. Отримавши стартовий капітал, учасники будуть купувати житло і продавати, збагачуючись за рахунок різниці купівлі-продажу. У грі 30 карт нерухомості, пронумерованих від 1 до 30. Чим вище число на карті, тим багатшим і престижніше буде придбаний вами особняк. Автори гри Продано! підійшли з гумором при підборі будинків по їх номерами. Саме жалюгідне житло з номером один це проста картонна коробка, так що навіть Діоген у своїй бочці виглядає більш заможним мешканцем. За коробкою йде сортир, собача будка, печера, вігвам, намет, хатинки, за якими слідують прості будинки і замки різного ступеня комфорту, а найкрутіше житло під номером тридцять - орбітальна станція. У фазу покупки на торги виставляється стільки лотів, випадкових карт нерухомості, скільки учасників в грі. Основна механіка гри For Sale побудована на аукціоні - гравці будуть по черзі пропонувати суму, за яку вони готові придбати найцінніший лот. Але це незвичайні торги - спасував користувач не вибуває з аукціону, а примусово купує найгірший лот, тобто будівля з найменшим числом. Втіхою для гравця буде те, що ця "вдала" покупка обійдеться йому в половину його останньої ставки. Роблячи ставки і пасуючи, всі гравці добровільно або примусово отримають по карті житла. Може навіть так статися, що гравець відразу спасує без будь-яких ставок, і карта житла дістанеться йому абсолютно безкоштовно! Коли все тридцять карт розкуплені гравцями, починається друга фаза гри, коли нерухомість продається. Ця фаза теж проходить за принципом аукціону - перед гравцями лежать карти валюти - суми доходів з продажу особняка. Гравці таємно вибирають з руки одну з карт будівель з таким розрахунком, щоб її номер був якомога вище. Потім відбувається розкриття карт і найприбутковіша карта валюти дістається тому, хто зіграв карту з найбільшим номером. Таким чином, в грі Продано! важливо в першій фазі гри стати власником найкрутіших будівель, щоб отримати за них найцінніші карти валюти.

Комплектація
72 монети
30 карт нерухомості
30 карт валюти
правила гри