Магеллан

Товары, представленные брендом:

Настольная игра Магеллан Сопротивление (MAG112881)
Настольная игра Магеллан Сопротивление (MAG112881)
Нет в наличии
Код товара: 190028
395 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 190028

Немає межі вседозволеності влади. Вулиці повні наброду і злиднів. Намісники прогнили в корупції і влади, а засоби масової інформації обманюють населення. Канави заповнені кров’ю і людськими життями. Над головою літають безпілотні дрони зовнішнього спостереження, бідняки тягнуть свій жалюгідний століття по темних кутках, а прості обивателі відводять очі, вдаючи, що нічого не помічають.

Як відомо, чим міцніше стиснеш, тим сильніше рвоне. Ви і кілька ваших друзів вступаєте в революційну угруповання, щоб змінити обридлий порядок.

"Опір" - одна з кращих психологічних ігор, що вийшли за останній час. Продумана і розвинена механіка і приголомшливі арти гри перенесуть вас в атмосферу гинула країни. Все в ній прогнило, і тільки жменька сміливців дивиться в майбутнє з високо піднятою головою.

Комплектація
10 карт персонажів
Жетон лідера
5 командних жетонів
20 жетонів для голосування - по 10 жетонів "за" і "проти"
10 карт місій - 5 карт успіху і 5 карт провалу
15 сюжетних карт
5 двосторонніх жетонів результату
3 поля для підрахунку результатів
Жетон голосування
Жетон поточної місії
Колекційний магніт
Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 190026

«Крокодил» - знаменита усна народна гра-пантоміма на відгадування слів за асоціаціями.
Настільна гра «Крокодил ДитячоЛегкий» - спеціальний випуск «Крокодила», призначений для дітей від 6 років. Гікач гарантує, що цей випуск розвеселить всіх учасників. Компактні розміри дозволять взяти гру з собою, куди б ви не пішли.

Крокодил Гра на пояснення слів
У класичному «Крокодилі» слова пояснюються жестами та мімікою, а в настільному додалися інші способи.

На початку гри учасники діляться на дві команди, мінімум дві людини в кожній. Завдання трьох типів замішуються в окремі колоди:
пояснення слів іншими словами;
пояснення слів жестами;
пояснення слів малюнками.

Команди беруть карти завдань зі стопок і викладають їх в ряд - доріжкою до карти фінішу, що лежить в центрі столу. Кожна команда отримує по три карти плюшек-пасток.

Ігровий процес
Команди ходять по черзі. Члени команди вибирають того, хто буде виконувати завдання. Цей гравець бере найближчу карту в ряду і показує її противникам. Противники можуть зіграти на це слово пастку (ускладнити завдання), а сам гравець - використати командну плюшку (спростити завдання).

Гравець намагається виконати завдання - пояснити слово або словосполучення іншими словами / малюнками / жестами. Члени його команди повинні за одну хвилину відгадати вказане на карті слово або словосполучення. У разі правильної відповіді команда додає карту завдання в переможну стопку.

Фінальне випробування
Коли команди розігрують всі карти завдань в рядах і доходять до карти фінішу, починається останнє випробування. Команда, що виконала менше завдань, вибирає гравця, який буде пояснювати фінальне завдання.

Гравець бере завдання будь-якого типу. Він намагається пояснити слово або словосполучення з урахуванням ускладнення, зазначеного на карті фінішу. Відгадують обидві команди. Таймер не використовується. Команда, яка першою дасть правильну відповідь, отримує і карту завдання, і карту фінішу.

У грі перемагає команда, що виконала біл

Бренд: Магеллан

Код товара: 190025

Пояснюється за 30 секунд. Весела, галаслива і товариська. Для будь-якої компанії. І відео краще записати! Завдання всіх тематичних наборів компактного крокодила не тільки граються за єдиними правилами. Всі набори сумісні між собою: ви можете вільно змішувати картки із завданнями (в тому числі і з великим набором "Крокодил. Велика вечірка"). Тема цього набору - інтернет і меми. Спробуйте намалювати лосс, або пояснити торренти.

Комплектація

81 карта завдань
12 карт булочок-пасток
5 карт фінішу
Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 189992

"НДІ сну" попереджає: остерігайтеся моторошних істот, що живуть в світі нічних страхів! Останнім часом вони стали часто виглядати назовні. Вони шукають тих, хто наважився зіграти в захоплюючу настільну карткову гру, яку ви зараз бачите перед собою. В безпеки тільки той, хто вже став справжнім майстром збірки нічних кошмарів.

Якщо ви любите забавні ігри в хорошій компанії друзів, любите лоскотати один одному нерви, збираєтеся в дорогу або просто не відмовилися б здобути маленьку перемогу над власними страхами, то ця гра для вас! Збирайте карти нічних жахів в правильному порядку, таким чином оживляючи все більше монстрів. Наповнюйте їх силою, підживлюючи почуттям страху, і тоді ваші друзі-суперники прийдуть заціпеніння. Тільки так можна здобути перемогу і отримати почесне звання Майстра Жахів.

Комплектація
108 карт нічних страхів
4 пам’ятки гравця
Лист з грифом "Секретно"
Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 189989

Стандартна зав’язка: покинута хатина в глухому лісі, в якому ви застрягли. Вже зрозуміло, що до чого, чи не так? Варто було б пройти мимо, але ви з друзями зайшли озирнутися - і тепер так просто звідси не вийдете, адже вас оточили голодні зомбі. Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих, так що хапайте сокиру і кришити злісних мерців на дрібні шматочки.

"Зомбі в будинку. Зараження" - це оновлене видання популярної настільної гри з відредагованими правилами і додатковими компонентами. Тривимірне оточення і фігурки персонажів порадують вимогливих до якості компонентів гравців, а дружні або сімейні компанії - упор на командну взаємодію і сучасну барвисту рисовку. По ходу гри вам потрібно буде перевертати лежать на ігровому полі картки, де можна знайти різні корисні речі: катани, автомати, дробовики, арбалети, ну, або зомбі, проти яких все це потрібно застосовувати. Для перемоги вам потрібно знайти зниклі ключі від машини і паливо, щоб її заправити і швидше залишити це похмуре місце. Не дайте ходячим трупак з’їсти себе!

Комплектація
Ігрове поле:
дім
двір
6 стін:
3 навісних
3 забитих
4 збірні фігурки:
2 машини
сокира
Зомбікосілка
Вертушка для визначення ходу
4 фігурки персонажів
4 планшета персонажів
5 карток стартового зброї
47 карток з предметами і зомбі
17 жетонів життів
24 фігурки зомбі
14 пластикових підставок
Правила гри

Настольная игра Магеллан Ёрш Баня (18+) (MAG02533)
Настольная игра Магеллан Ёрш Баня (18+) (MAG02533)
Нет в наличии
Код товара: 189988
225 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 189988

Якщо пити не часто, а виключно з хорошими друзями, та ще й в лазні, то в такому випадку можна відмінно повеселитися!

Гра "Йорж Баня" занурить вас у світ цікавих пригод! Ця гра зможе розмити межі розумного і відмінно урізноманітнює зустріч друзів, які вміють культурно відпочивати! У грі ви знайдете безліч складних, але смішних завдань і питань. Завдання складні, але перемога в них підвищить ваші шанси в цій непростій дуелі. Відмова або провал, в свою чергу, наблизять ту саму білочку, яка є майже на всіх картах. Чи зможете ви затримати дихання на одну хвилину, вимовити осудний тост з повним ротом міцного або прокатати товариша на своєму горбу? Ні? - Тоді штрафну!

Під час гри пам’ятайте, коли потрібно зупинитися, щоб перемога не далася вам занадто великою ціною. Строго контролюйте обсяги випитого, так як міцні напої в лазні небезпечні для серцево-судинної системи!

Комплектація
100 карт
Правила гри