Магеллан

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Магеллан Фиксиномика (MAG112886)
Настольная игра Магеллан Фиксиномика (MAG112886)
В наличии
Код товара: 200233
425 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 200233

Хочете стати Фіксіком? Тоді ласкаво просимо в настільні економічні ігри для дітей і їх батьків. Ви можете вибрати будь-якого з дев’яти персонажів для гри: Папус, Мася, Дедус, Верта, Фаєр, Ігрек, Шпуля, Сімка і навіть за малюка Нулика можна грати. Ваша мета - створювати винаходи, хто перший створить сім, той і переможе. Ще можна усувати аварії та отримувати за це жетони "Тидищ!", Отримали три - стали самим героїчним Фіксіком і перемогли!

На великому полі з десяти секторів вам необхідно розміщувати жетони і конкурувати з іншими Фіксіками за створення винаходів. У кожному секторі проходить аукціон, хто запропонує більше деталей, той і зможе створити винахід.

Правила гри прості і можуть бути обрані з трьох варіантів: для самих маленьких, звичайні і просунуті для старших гравців.

Комплектація
Ігрове поле

95 жетонів деталей

13 жетонів "Тидищ!"

9 фігурок персонажів

6 підставок для фігурок

42 жетона винаходів

36 фікс-карт

2 кубика

2 маркера

жетон ватажка

жетон активатор

Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 190025

Пояснюється за 30 секунд. Весела, галаслива і товариська. Для будь-якої компанії. І відео краще записати! Завдання всіх тематичних наборів компактного крокодила не тільки граються за єдиними правилами. Всі набори сумісні між собою: ви можете вільно змішувати картки із завданнями (в тому числі і з великим набором "Крокодил. Велика вечірка"). Тема цього набору - інтернет і меми. Спробуйте намалювати лосс, або пояснити торренти.

Комплектація

81 карта завдань
12 карт булочок-пасток
5 карт фінішу
Правила гри

Новинка
Настольная игра Магеллан Шот Без Фильтра (18+) (MAG119848)
Настольная игра Магеллан Шот Без Фильтра (18+) (MAG119848)
В наличии
Код товара: 189998
225 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 189998

Настільна гра Magellan Шот без фільтра (MAG119848) - це алкогольна гра. Ви або виконуєте завдання, або п’єте. Завдання - про близькість (аж до поцілунків), про відверті розмови і вчинки. А ще про соцмережі - ось підписники будуть здивовані. З кожним завданням і з кожним ковтком гра все веселіше і відвертіше.
Гра закінчується, коли з колоди з’являється карта «Випито». Перемагає той, хто виконає більше завдань і встоїть на ногах.
Кому сподобається:
- Веселій компанії - запам’ятати цю вечірку на все життя.
- Розкутим хлопцям і дівчатам.
- У подарунок блогерам, тіктокерам і всім, кому хочеться навести шереху в соцмережах.

Новинка
Настольная игра Магеллан Шот. Всё выключено (18+) (MAG119863)
Настольная игра Магеллан Шот. Всё выключено (18+) (MAG119863)
В наличии
Код товара: 189925
225 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 189925

Шот - це весела гра для любителів випити на тему морського відпочинку. Правила дуже прості: або виконуй завдання з картки, або пий, якщо завдання тобі не подобається. Гра закінчується, коли з колоди береться карта «Пора додому».

Для гри вам знадобляться колода карт, напої і смартфони - деякі завдання необхідно виконувати в соціальних мережах. На картах є бонуси, якщо ви виконали завдання - ви можете витратити бонус на цю карту, але тоді виконане завдання не принесе вам очок перемоги. Бонуси можна використовувати на себе або інших гравців в будь-який момент під час гри. Якщо ви не хочете виконувати карткове завдання, переходите до наступного і випийте «штрафну». Якщо ніхто не виконав завдання в межах ігрового кола і карта повертається вам, помістіть її в стопку скидання. У колоді є два типи карт, які змушують всіх гравців діяти - карти з ламами і капібари.

Після того, як карта «Пора додому» розіграна, все підраховують свої окуляри. Перемагає той, хто набрав найбільше.

Бренд: Магеллан

Код товара: 189906

Чи зможете за п’ять секунд назвати три вологі речі і не почервоніти?

Три заняття на парубочій вечірці? Три речі під вашим одягом?

Говоріть перше, що у вас на думці!

Якщо зможете, то виграєте. А не вийде - нехай спробують інші гравці. Будьте готові дізнатися багато нового про своїх друзів: які вульгарні фільми вони дивляться, які пози знають і що можуть зробити з олівцем.

Гра підійде:
Компанії веселих, розкутих і повнолітніх друзів
На парубочий і дівич-вечір
У подарунок людині, для якого не існує заборонених тем
На гучну дорослу вечірку

Комплектація
300 карт з питаннями
12 карт передачі питання
12 карт заміни питання
6 фішок гравців
Коробочка для карт
Ігрове поле
Таймер-спіраль
Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 189905

Хто не пам’ятає старого доброго "Крокодила"?! Справді, ця гра відома практично кожному, адже вона дуже цікава і має вельми прості правила. Необхідно давати пояснення словами таким чином, щоб інші гравці змогли вас зрозуміти. З моменту виходу класичної гри світло побачили різні варіації і видання, і ось перед вами "доросла" версія. Прийшов час завести розмову і про найцікавіші теми ... Якщо, звичайно, ви вже досягли 18 років. Гра приведена до компактним розмірам, завдяки чому стане відмінним аксесуаром в дорогу або для походу в гості.

Для початку гравцям найкраще розділитися на команди. Щоб перемогти, вам знадобиться протягом всього однієї хвилини дати пояснення, намалювати або показати загадане слово, так щоб інші члени команди здогадалися до моменту закінчення час. Своє завдання можна спростити, скориставшись спеціальними картами-пляшками. Ви також в праві використовувати пастки, щоб ускладнити виконання завдання для команди суперників. В ході гри учасники змагаються з таймером, прагнучи заробити побільше очок. А ось у фінальному випробуванні ви зможете вже безпосередньо позмагатися з гравцями змагається команди!

Варто сказати, що завдання тематичних "Крокодилів" не просто граються за єдиними правилами. Кожен набір сумісний з іншими: наприклад, ви можете запросто змішати картки з великим набором "Крокодил. Велика вечірка".

Комплектація
81 карта (405 завдань)
12 карт булочок-пасток
5 карт фінішу
Правила гри

Бренд: Магеллан

Код товара: 222330

Настільна гра Час Валери 18+. Не час для пристойності

Немає часу на пристойність! Доросла версія гри вже доступна! У наборі 336 нових нецензурних і двозначних слів. Використовуйте Валеру для того, щоб показувати слова. Вам вибирати, пояснювати слова через пряме або переносне значення.

Гра з гумовою лялькою, яка носить назву Час Валери створена спеціально для любителів пантоміми. Вона не тільки дозволить Вам проявити всі свої акторські таланти, а й істотно прокачати кубики на пресі ... Як? За допомогою сміху! А що не засміятися, коли спостерігаєш за одним, що зображує цифру 6 з Валери ?!

Чи є тут якісь правила?
Беруть участь в цій веселій грі від 3 до 8 гравців, а також олівець і таймер для контролю часу кожного раунду. Кожен гравець, починаючи свій черговий етап, бере карту і надувного Валеру. Інший же в цей час стежить за часом, якого відведено на все про все 45 секунд. Ось саме за цей короткий проміжок необхідно встигнути пояснити завдання (не одне, а скільки завгодно), показуючи все на Валері. За кожну відгадати загадку гравці отримують по 1 очку. Результати потрібно не забувати записувати в таблицю. І так чотири раунди.

Гра Час Валери (Who is the Dude?) Придумана в Голландії і в перекладі означає: «Хто цей чувак?». Не дивлячись на свою уявну простоту, вона вже встигла завоювати гучний титул Кращою гри року в Фінляндії і очолити рейтинг Ігор року у себе на батьківщині - в Нідерландах. Все це, не рахуючи інших регалій і нагород на просторах Європи та США. Та вже Валера цей, не такий простак, як може здатися на перший погляд!

В комплекті:
надувний Валера
168 карт із завданнями
Бланки для підрахунку очок
Правила гри

Настольная игра Магеллан Время Валеры (MAG113552)
Настольная игра Магеллан Время Валеры (MAG113552)
Нет в наличии
Код товара: 207889
850 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 207889

На собі не показуй!
Як часто ми граємо в «Німу корову», яку ще називають «Крокодил»? Деякі компанії - щоразу, як тільки зберуться разом. А хтось дуже рідко. І дарма! Дуже захоплює та розвиває асоціативне мислення. А вже так акторську майстерність тренує! Стане в нагоді всім і у всьому!

Гра з гумовою лялькою, яка називається Час Валери створена спеціально для любителів пантоміми. Вона не тільки дозволить Вам проявити всі свої акторські таланти, але і Коробка гри Час Валери суттєво прокачати кубики на пресі ... Як? За допомогою сміху! А як не засміятися, коли спостерігаєш за другом, що зображує цифру 6 із Валери?!

Чи є тут якісь правила?
Як і у будь-якій грі, правила існують, але вони максимально спрощені.

Для початку, звичайно ж, треба надути Валеру. А то від спресованого в упаковці від гри прямо сам на себе не схожий. Небагато часу витратите і в результаті отримаєте простого такого, середнього мужика в шортах і майці. Виглядає по-своєму і почувається він цілком по-домашньому.

Беруть участь у цій веселій грі від 3 до 8 гравців, а також олівець та таймер для контролю часу кожного раунду. Кожен гравець, починаючи свій черговий етап, бере карту та надувного Валеру. Інший же в цей час стежить за часом, якого відведено на все 45 секунд. Саме за цей короткий проміжок необхідно встигнути пояснити завдання (не одне, а скільки завгодно), показуючи все на Валері. За кожну загадку гравці отримують по 1 очку. Результати слід забувати записувати в таблицю. І так чотири раунди.

Статистика веселої гри Час Валери

Гра Час Валери (Who is the Dude?) вигадана в Голландії і в перекладі означає: «Хто цей чувак?». Незважаючи на свою простоту, вона вже встигла завоювати гучний Гумовий Валератитул Найкращої гри року у Фінляндії і очолити рейтинг Ігор року у себе на батьківщині – у Нідерландах. Все це, крім інших регалій і нагород на теренах Європи та США. Так... Валера цей, не такий простак, як може здатися на перший погляд!

Зараз гумовий Валера переможно йде і по наші

Бренд: Магеллан

Код товара: 200265

Арр! Більше моря, більше скарбів і більше слави!
Здрастуй, юнга! Нам тільки що доставили відмінну коробку «Шакала» з найдальших колоній куди не забираються навіть найвідважніші капітани Ост-Індської торгової компанії. Це рідкісний подарунковий набір гри, в якому можна знайти відразу основне видання та доповнення. І ще - спеціальне ігрове поле.

Настільна гра Шакал: Острів Скарбів
Головне про гру
Цей «Шакал» - все та ж чудова стратегія родом з МГУ 70-х, що стала бестселером в нашій країні і кращою стратегією 2012 року. Ви командуєте відважними піратами, які висаджуються на острів в пошуках скарбів. Завдання - знайти золото і перетягнути його до себе на корабель. Острів складається з клітин, на кожній з яких щось відбувається: можна знайти форт, гармату, зустріти крокодила, виявити пляшку з посланням або відкопати один з скарбів капітана Шакала.

Склад видання «Острів скарбів»
«Шакал. Острів скарбів »- це базова версія плюс доповнення в одній коробці. З базової версії прибрані порожні клітини з лугом - їх замінюють клітини з новими пригодами. Правила теж загальні, плюс в них є докладні відповіді на актуальні питання та словник солоних морських лайок. Ще в коробці є спеціальна рамка для острова, складана за принципом пазла, - вона допомагає вашій карті акуратно виглядати на великому столі.

Для кого ця гра
Для гри в родині.
У подарунок розумному другу.
Любителю скарбів і піратської романтики.
В офіс.
Тому, хто обожнює гарні стратегії.
Додому грати з друзями.
І просто всім, хто любить чудові видання.

У наборі
117 квадратних клітин ігрового поля з малюнком на одній стороні (пригодою для пірата) і однаковою сорочкою. Ці клітини складають острів 11х11 без кутів.
Кораблі - ще 4 клітини кораблів, підпливають до острова. На них треба тягати скарби.
Рамка з 8 частин для ігрового поля.
Пірати - по 3 флібустьєра жовтого, червоного, чорного і білого кольорів.
Місцеві жителі - 3 персонажа, що проживають на острові.
37 монет - саме їх закопав старий Шакал.

Настольная игра Магеллан Фанты: с (18+) (140246)
Настольная игра Магеллан Фанты: с (18+) (140246)
Нет в наличии
Код товара: 200264
495 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 200264

Без комплексів
Вас складно збентежити? Ви вже спробували багато і хочете дізнатися що-небудь новеньке? Або розкріпачити партнера? Коробка з фантами «Дорослі забави» здатна здивувати навіть дуже досвідчених коханців. І принести масу пікантних відчуттів. Тягніть картку і читайте, що вам належить!

Дуже цікаво...
Творці гри дійсно знають толк в задоволеннях. Тут зібрані тільки перевірені рецепти насолоди, і більшість з них знаходяться за межами «місіонерської» пози. Дуже далеко. Тому для початку вивчіть колоду і виберіть завдання, які ви дійсно готові виконати. До решти ви завжди зможете повернутися трохи пізніше ... Коли гра вас вже досить розкріпачить.

Так що ж ми будемо робити?
Приносити задоволення один одному. І активно його отримувати. За допомогою рук, губ і спеціальних пристосувань. Досліджуючи найпотаємніші куточки. Сміливо віддаючись нових відчуттів. Забувши про те, що таке «скромність». І включивши голосніше музику - навіщо сусідам знати, наскільки вам добре удвох?

Ммм, а це не дуже?
Якщо якесь із завдань здається вам трохи «сміливим» - не біда. Просто витягуйте його і беріть наступне. Правила цього не забороняють, ніхто нікого не змушує. Якщо, звичайно, ви не вирішили пограти в пана і пані ...

Точно не встоять
Експериментатори: не зможуть пройти мимо можливості розширити свій чуттєвий досвід;
Пара, готова стати ще ближче і дізнатися нові способи зробити приємність один одному;
Закохані без комплексів.
В комплекті
48 карток з фантами: є як невинні завдання, так і дуже гарячі експерименти;
Прості правила гри;
Фішка, яка визначає, хто тягне завдання.

Бренд: Магеллан

Код товара: 200263

Хто не пам’ятає старого доброго "Крокодила" ?! Справді, ця гра відома практично кожному, адже вона дуже цікава і має вельми прості правила. Необхідно давати пояснення словами таким чином, щоб інші гравці змогли вас зрозуміти. З моменту виходу класичної гри світло побачили різні варіації і видання, і ось перед вами спеціальна "кишенькова" версія гри. Вона приведена до компактним розмірам, завдяки чому гра стане відмінним аксесуаром в дорогу або для походу в гості.

Для початку гравцям найкраще розділитися на команди. Щоб перемогти, вам знадобиться протягом всього однієї хвилини дати пояснення, намалювати або показати загадане слово, так щоб інші члени команди здогадалися до моменту закінчення час. Своє завдання можна спростити, скориставшись спеціальними картами-пляшками. Ви також в праві використовувати пастки, щоб ускладнити виконання завдання для команди суперників. В ході гри учасники змагаються з таймером, прагнучи заробити побільше очок. А ось у фінальному випробуванні ви зможете вже безпосередньо позмагатися з гравцями змагається команди!

Варто сказати, що завдання тематичних "Крокодилів" не просто граються за єдиними правилами. Кожен набір сумісний з іншими: наприклад, ви можете запросто змішати картки з великим набором "Крокодил. Велика вечірка".

Комплектація
81 карта завдань
12 карт булочок-пасток
5 карт фінішу
Правила гри

Настольная игра Магеллан Ёкай (MAG119869)
Настольная игра Магеллан Ёкай (MAG119869)
Нет в наличии
Код товара: 200232
175 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 200232

Йокай (Ёкай) - це японські духи. Зазвичай вони живуть в своєму потойбічному світі в гармонії, але зараз у них відбулися заворушення і вони всі між собою перемішалися! Ваше завдання, як команди, навести між нами лад, інакше духи хлинуть в світ людей. Всього в грі чотири види духів: червоні кіцуне, зелені каппа, фіолетові рокуробі і сині вони. Вам потрібно згрупувати картки йoкаїв за кольорами: щоб сині лежали поруч з синіми, червоні поруч з червоними і так далі. У свій хід ви можете зробити кілька дій: підглянути карти, пересунути карту духа або скористатися підказкою. При цьому вам не можна обговорювати свої рішення, щоб не потривожити і без того злих духів.

Йокай( (Ёкай)- командна гра із загальним завданням: без помилок згрупувати всі духів до того моменту, коли закінчаться всі карти підказок. Якщо всі духи лежать в своїй групі - ви виграли!

Комплектація
16 карт йокаїв (ёкаев)
14 карт підказок - допомагають натякати без слів
6 карт зв’язків
3 карти цілей - для складних режимів
Правила гри

Настольная игра Магеллан Сопротивление (MAG112881)
Настольная игра Магеллан Сопротивление (MAG112881)
Нет в наличии
Код товара: 190028
395 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 190028

Немає межі вседозволеності влади. Вулиці повні наброду і злиднів. Намісники прогнили в корупції і влади, а засоби масової інформації обманюють населення. Канави заповнені кров’ю і людськими життями. Над головою літають безпілотні дрони зовнішнього спостереження, бідняки тягнуть свій жалюгідний століття по темних кутках, а прості обивателі відводять очі, вдаючи, що нічого не помічають.

Як відомо, чим міцніше стиснеш, тим сильніше рвоне. Ви і кілька ваших друзів вступаєте в революційну угруповання, щоб змінити обридлий порядок.

"Опір" - одна з кращих психологічних ігор, що вийшли за останній час. Продумана і розвинена механіка і приголомшливі арти гри перенесуть вас в атмосферу гинула країни. Все в ній прогнило, і тільки жменька сміливців дивиться в майбутнє з високо піднятою головою.

Комплектація
10 карт персонажів
Жетон лідера
5 командних жетонів
20 жетонів для голосування - по 10 жетонів "за" і "проти"
10 карт місій - 5 карт успіху і 5 карт провалу
15 сюжетних карт
5 двосторонніх жетонів результату
3 поля для підрахунку результатів
Жетон голосування
Жетон поточної місії
Колекційний магніт
Правила гри

Настольная игра Магеллан Пришелец (MAG119788)
Настольная игра Магеллан Пришелец (MAG119788)
Нет в наличии
Код товара: 190027
650 грн

Бренд: Магеллан

Код товара: 190027

Щупальця проти скафандрів!

Ви з друзями-космонавтами спокійно пили борщ з тюбика в своїх відсіках, як раптом заверещала сирена. На кораблі прибулець! Він носиться по вентиляції, ламає ваші речі і мутує з нешкідливого слимака в м’язистого монстра! Проти нього у вас - скафандри, ящик з космічним зброєю і парочка життів про запас. Переможете монстра швидше, ніж він вас!

Як грати:

Один з вас грає за прибульця, інші за космонавтів. Ви по черзі кидаєте кубик, ходите по кораблю і робите що завгодно, щоб вижити. Космонавти в основному озброюються, лагодять пошкоджений корабель і намагаються вбити прибульця. А прибулець розставляє липку павутину, відкладає яйця і нападає на людей, щоб мутувати у вищу, саму моторошну форму життя.

А ще:

Це гра від автора мегахіта "Зомбі в будинку". Тут теж треба грати в команді і підбирати корисні предмети. Вогнемет, наприклад!
Можна грати з дітьми. Гра не страшна і тут треба багато думати. Космонавтам - збагнути, як оточити прибульця. А приходька - підслухати їх і перехитрити!
Варіантів як перемогти - багато! Використовуйте все, що є на кораблі: продувайте вентиляцію, в якій засів прибулець, надягайте скафандри, виходьте в космос, лікуйтеся в медичних капсулах.
А ще можна повторити один відомий фантастичний фільм і виплюнути прибульця в космос через шлюз!
Для кого гра:

Для любителів фантастичних фільмів і історій про прибульців.
Для тих, хто мріє стати космонавтом.
Для сімейних ігор вдома, на дачі або в дорозі.
Для друзів на вечірці.
Для всіх, кому подобаються прості і цікаві ігри з захоплюючим сюжетом.

Комплектація:

Поле у ??вигляді космічного корабля
7 карток персонажів (ви будете за них грати)
4 фігурки космонавтів без скафандрів (це ви на початку гри)
4 фігурки космонавтів в скафандрах (якщо ви їх надягнете)
4 фішки скафандрів (щоб захиститися від прибульця і ??виходити у відкритий космос)
3 фігурки форм прибульця (він мутує з однієї в іншу)
5 пластикових підставок під космонавтів і прибульця
Фішка я